Споделена история от Образование

Медицина, но къде?
Здравейте, тази година съм 11 клас, до година ми предстои да кандидатствам. Насочила съм се към Дентална медицина, но не мога да реша къде да запиша в Медицинския университет в София или в Пловдив. Варна не стои като вариант. Ако може някой да ме насочи къде ще е по добре. А също и ако може да ми кажете къде мога да запиша уроци по химия и биология където да ме подготвят възможно най добре за изпитите.

Коментари

1.   Кандидатствай и на двете места и където те изберат, не е важно къде, а да учиш много.

2.   София... Там е най-лесно да намериш после реализация

3.   Където те приемат - там запиши.

4.   София!

6.   Кандидатствай си засега и на двете места и се подготви максимално добре за изпитите - входящият бал за дентална медицина е много висок, така че накрая може и да се окаже, че нямаш избор, ами където си приета, там отиваш... не го мисли това отсега:)

7.   Пловдивската школа определено е по-добра, поне преди време беше сега не знам. За уроците проучи в града, където живееш и по-добре почни на частно - подготвят по-добре и изкарваш по-висока оценка.

8.   Варна.

9.   МУ Плевен е добър