Споделена история от Образование

Има ли шанс да ми го анулират?
Имах матура на 22 по Математика. Всичко мина добре, но днеска научих от госпожата ми по Математика че не е трябвало да пишем някакъв текст, а само цифри т. е. решение, аз написах на втори модул на една задача че " е с 20% по-малко от екшън филмите" може ли да ми анулират работата само от това нещо? Че съм написала текст? Госпожата много ме притесни, можело да се счита да някакъв знак, ако ми го анулират просто ужасно ще се чувствам.. Погледнах в сайта на Мон и там пише че в 7- мите класове има 2 анулирани писмени работи. Много се притеснявам, а не искам да чакам до 05. 06. Ако някой знае нещо свързано с това, моля да остави коментар.

Коментари

1.   По принцип, трябва да ти анулират работа, а какво ще направят, никой не знае. Сега ще потрепериш малко и ще се научиш да не се правиш на интересна, когато не си. А може и на матура на есен да отидеш.

2.   Според мен няма да го анулират, защото е много вероятно отговорът да изисква цяло изречение.

4.   При мен се случи нещо подобно преди 4 години. Учителката, тоест квестора писа с два различни химикала върху едни листи, които трябваше тя да попълни, докато предавахме работите. Единият беше със син а другият с черен цвят, и от там оставяше впечатление, че едва ли не документите за фалшифицирани и предварително попълнени. Разбира се в периода между матурата и връчването на резултатите имаше големи проучвания и въпроси до всякакви институции и компетентни лица, дали ще има проблем и в крайна сметка се разбра, че не е проблем. При мен за подобно нещо не ми я анулираха, пък при теб за това ли? Разбира се, минали са 4 години, но все пак това при теб е нищо. Най-много да ти анулират само задачата и да не ти я признаят за вярна.

5.   При мен се случи нещо подобно преди 4 години. Учителката, тоест квестора писа с два различни химикала върху едни листи, които трябваше тя да попълни, докато предавахме работите. Единият беше със син а другият с черен цвят, и от там оставяше впечатление, че едва ли не документите за фалшифицирани и предварително попълнени. Разбира се в периода между матурата и връчването на резултатите имаше големи проучвания и въпроси до всякакви институции и компетентни лица, дали ще има проблем и в крайна сметка се разбра, че не е проблем. При мен за подобно нещо не ми я анулираха, пък при теб за това ли? Разбира се, минали са 4 години, но все пак това при теб е нищо. Най-много да ти анулират само задачата и да не ти я признаят за вярна.

6.   Ужас то и аз така.... Дано на никого не анулират

7.   Питай учителите си за това.

8.   От авторката: 1 номер Не разбрах нищо от теб, не съм се правила на интересна, историята ми е съвсем различна от това което ти си написала, това да напишеш ”текст” ако според теб е да се правиш на интересен... И аз честно казано не мисля че ще ми го анулират. Но ти благодаря за ценния коментар.
П. С. Благодаря на всички, и аз не мисля че ще ми го анулират..

9.   Към номер 1:Какъв е този хейтърски коментар и защо обиждаш авторът!?

10.   Няма да ти го анулират, но нека това ти урок. Преди време кандидаствах за една държавна работа и бях забравил да дам едно листче, в което пише, че си български гражданин и не ме допуснаха до конкурса.

11.   Анулиране за такова нещо? Абсурд! Не си си написал името, никой не може да познае, че това си ти. Няма нарушаване на анонимността

Ей, тия учители и родители ще си подлудят децата.

12.   Едва ли ще ти анулират работата заради това, но поне ще се научиш и друг път ще внимаваш повече, че понякога заради една такава глупост, може да стане неприятно.

13.   от номер 11

Резултатите са обявени.
Авторке, доволна ли си от оценката?