Споделена история от Образование

Автомобилно инженерство
По заглавието става ясно към каква специалност съм се насочил. Смятам да я изучавам в HAN University of Applied Sciences в Холандия. Като цяло съм чувал доста добри отзиви за образованието и стандарта на живот в тази страна, но бих искал да разбера още мнения по въпроса и ако може даже конкретно за тази специалност. От 1 година се интересувам от автомобили и много бих искал с това да е свързана професията ми. За протокола да кажа, че съм 11 клас в момента и смятам да кандидатствам още есента - някъде края на октомври/ноември месец или най-късно декември. :)))

Коментари

1.   Ами моя съвет е да разровиш из чуждо езичните форуми (на аглийски. немски, или холандски, ако знаеш), защото тука едва ли ще ти дадат необходимата информация. Все пак може и да греша и да се намери и тук някой по - осведомен.

2.   Имам двама приятели, които записаха магистратури в Англия за хибриди, бях много скептично настроен, защото те бяха относително слаби студенти в Техническия, пък и за една година трудно можеш да станеш някякъв специалист, но и двамата са мениджъри в Англия и са много доволни.

3.   Първо не съм питал за Англия, а конкретно за Холандия: "Като цяло съм чувал доста добри отзиви за образованието и стандарта на живот в тази страна, но бих искал да разбера още мнения по въпроса и ако може даже конкретно за тази специалност. " Специалност в университета, който съм посочил ясно и точно с цялото му наименование. :))) Второ, примерът с твоите приятели въобще не ми служи, никаква полза няма от това, защото не са в Холандия. Единствено, че учат нещо свързано с двигатели, но пак ненужна информация даже completely off topic общо взето. Предпочитам да няма отговори, ако са от този сорт, щото буквално 2 дена чаках ленивите модератори да одобрят 2 отговора от по 2 изречения... Явно номер 1 е прав, тук малко хора ще са наясно точно с този университет и тази специалност, ще трябва да се поразтърся някъде другаде. Все пак ако не друго, че малко нагъл станах, благодаря за отделеното време и опитите да ми помогнете (дори не особено успешни)! :)))