Споделена история от Образование

Мнения за Лиляната в Пловдив?
Здравейте! От Пловдив съм и тази година кандидатствах за прием в 8 клас и ме приеха в СУ „Свети Патриарх Евтимий” (Лиляната). Ако може някой да сподели мнение за нея ще бъда много благодарна! (мс предварително)

Коментари

1.   На твоята възраст съм. От 5 до 7 клас бях в Лиляната. Училището е добро до 7 клас... след това там остават най-големити отрепки-това е както мое, така и мнение на класната ми(бях паралелка с математика). По-добре да беше отишла в английската или руската. Ако не е тайна, може ли да ми кажеш в каква паралелка ще си?

2.   Ами в паралелка с английски съм. Наистина ли е толкова зле?

3.   Тази година завърших 12 клас. В лиляната има отрепки( самонадеяните богаташки деца), но се намират и свестни хора. Учителитее са хора, който могат да ти дадат освен много знания и житейски уроци за живота. Успех, много амбиции и упоритост, защото лиляната е не само училище, а и сериозно предизвикателство.

Пс.. каква паралелка си?

4.   Завърших това училище преди десет години и наистина разликата е потресаваща между 5-7 и 8-12 клас. Бягай от Лиляната на всяка цена, пробвай в Иконома там като че ли е най-добре.

6.   Оо нтг-то е религия! :D много добро училище ;) а Лиляната вс горе написано съм го чувала и уж било вярно.. е все ще се намерят свестни хора спокойно и успех:)

8.   Какъв е минималният бал за прием в Лиляната?

9.   Ами казват, че от 8 клас не струва. Аз от 5 до 7 клас учих в Лиляната и си беше топ. Учителите са на топ ниво. Ама няма да остана в Лиляната ами в руската отивам. Първо, защото няма нещо, което искам да уча и второ казват, че пушат. Сега това са слухове ама като ги видиш как се бутат в теб...

10.   Училището по мое време страхотно (9-11 клас от 1994 до 1997). Преподавателите - също!