Споделена история от Образование

Най - кофти училището в София
Уважаеми потребители,
Искам да разкажа за моето училище наречено ''Д.Т.''. Това буквално е най - западналото не само частно, но и изобщо училище в София. Там учат (не се шегувам) най - брутално тъпите и инфантилни хора в София. Шефът на охраната съветва при проблем да се носи пистолет (отново не се шегувам). Отчасти наистина някои учители са изключително добри, но и те са вдигнали ръце от дебелата свиня зад стъклената врата (шефката). Тази жена има самочувствието за 3-ма генерали, но в същото време е 1 много комплексиран и глупав човек. Най - искрено ви съветвам да не пращате детето си там, ако не искате да го докарате до нервна криза (и това ще стане рано или късно). Самият аз заминавам съвсем скоро от тази дупка на руски паметник. Но в това вероятно няма нищо странно, защото е нормално нещо което се ръководи от военен (мустакат) и и дебела свиня с глас на рецидевист да бъде на това изключително ниско ниво. И го казвам не защото имам някакъв конкретен проблем с тях, а просто защото не искам и др хора да бъдат травмирани като мен.

Моля админите да го публикуват, поздрави.

Коментари

1.   Защо изобщо си в частно училище. Всеки знае, че частните училища у нас са за децата на богаташите, които са най-прости и не могат да учат другъде, защото ще им пишат само 2ки
Премести се в нормално училище дори да ти е трудно в началото. Също има негативи, но няма да е като в тази сбирка на лузъри
В много държави частните училища са по-добри, но не и у нас!!!

2.   Хех, абе много често нещата, които са ни най-неприятни каляват характера, дисциплинират, амбицират и т.н. в най-голяма степен!

И поради липсата на казарма в съвременното общество, не мисля, че подобно място, с началник "военен със самочувствието на 3-ма генерали" не се явява една доста добра алтернатива за подрастващите...

Като гледам и вашите са имали определени амбиции, след като са те пратили в частно училище.

Не съжалявай за нищо, което си преживял... Гледай винаги нещата от положителната им страна. След подобна школовка, нататък в живота всичко ще ти се струва песен :)

3.   Аз мислих, че най-лошото училище е НПГПФ.

4.   Ха ха аз си мислех, че е ПГАВТ "А. С Попов"

5.   Към н1,
много точен коментар.
Там наркотиците са не ежедневие, а ежеминутие. "Поне" ще си ходите с мерцедеси и поршета на даскало.

6.   Абе не съм запознат с частните училища в България, ама да са по-зле от държавните... Силно се съмнявам.

7.   Дорис Тенеди, хахаххаха

8.   В едно училище(не частно) в Пловдив ситуацията е подобна. Всеки ден учениците могат да си правят почти каквато си искат, независимо дали е правилно. Всеки ден в това училище в Пловдив учениците се тормозят и крещят...

9.   Аз в момента съм в това училище, и е супер готино. Другите ученици са много готини, учителите също.

10.   Никога не бих си пратила детето в Дорис Тенеди. Събеседването с шефа ми беше достатъчно, за да осъзная, че е патологично комплексиран човек.
Абсолютно ненормално е и всяка учебна година учениците там да тръгват на училище няколко дни по-рано.

11.   Пишещите тука сте заблудени - в държавните училища било нормално.
Айде, стига толкова глупости. И в частни, и в държавни... все едно и също е!
Съвсем целенасочената политика след 1989г. направи училищата зоопаркове. Там няма ученици, масовите ученици за неграмотници, забили носа в Тик Тока и Ф**сбоклука, не желаят да чуят нищо, обиждат грубо учителите, подиграват им се и ги унижават. МОН също унижава учителите и тука говоря за все още останалите малцина кадърни и можещи преподаватели. Няма наказания, учениците се чувстват безнаказани и са такива! Пияни и друсани ходят и в държавните училища! Не можеш да удариш ученик зад врата леко, не можеш да му пишеш отсъствия, ако го гониш от час, като го гониш, седи и вика ''няма да изляза, кво ШЕ ми напраИШ" и прочие. Ние като общество допуснахме този упадък. Сега си берем плодовете. От подрастващите нищо не става. Нито имат дисциплина, те дори елементарно възпитание нямат.