Споделена история от Образование

Какво мислите за УНСС?
Здравейте! Чел съм наистина много мнения от тук от там за УНСС в София. Като цяло има добри, има и лоши мнения. Вие какво мислите? Искам да прочета и вашите мнения.

Коментари

1.   Моето мнение е лошо!

2.   Утре
Носете
Съответната
Сума

Това мнение достатъчно ли ти е? :(

3.   От Автора: № 2 - Верно ли е така? То значи там всеки може да завърши. Бях чел в интернет коментар от сорта ,,там и куче може да завърши" - може би е поради тази причина.

Ще се радвам да прочета още мнения.

4.   Под всякаква критика! Губиш си времето и получаваш диплома без покритие. Имат си и добри преподаватели (не мога да си кривя душата), но масата отбиват номера :(

6.   Най-мразя хората да слагат всичко под общ знаменател. Както в УНСС, така и в СУ и в останалите университети има между свестните и гнили ябълки. Който е влязъл да учи, ще учи, който е дошъл просто да има някаква диплома само да има някакво висше и да ходи по купони и да безделничи, който ще разчита на вуйчо владика, след това си остава леке и след университета. Моето лично мнение има и свестни преподаватели, то естествени не всички са такива, но ако влезеш да учиш, ще учиш, естествено трябва и допълнително да се готвиш за реализацията след това. За мен лично УНСС е добре, ако искаш да учиш нещо с икономическа насоченост, ако искаш да учиш право, журналистика или нещо с хуманитарна насоченост, или учиш за учител е СУ. Няма да си крива душата, както ти кажа, че ще има и колеги , който ще си плащат за изпити, тъй като още в началото са влезли с пари( дарения) и така ще си продължат, на мен лично никой не е посмял да иска и един лев. Не очаквай на всеки изпит да ти оценят реално знанията, но почти във всеки университет в България го има това, но има и свестни преподавали, които оценяват реално.

8.   До номер 2,
аз бих добавил и небезизвестния рефрен от Ъпсурт:
"Примоция в УНСС: три изпита за 200 марки и едно прасе. "