Споделена история от Образование

Повтаряне на 12 клас???
На 19 съм и ме скъсаха на един от изпитите, ще уча за поправителния, но ме е страх, че ще има неща който не съм учила и пак ще ме скъсат. Ако не мина и поправитялния какво става не ми казвайте, че трябва да повтарям точно 12-ти клас.

Коментари

1.   На срочен изпит ли те пратиха? !

2.   Е тъкмо ще имаш два абитуриентски бала.

3.   Ами седни си на 4 те букви и чети не се занимавай с простотии !

4.   Попринцип училищната система е дисциплинарно пространство според Вебер. Моето мнение е, че там те третират някак си така потъпкват ти личността нямаш право на мнение ей трябва да изпълняваш като роботче под системен натиск от учителите! ТОВА КОЕТО ТРЯБВА ДА НАПРАВИШ Е: да седиш и да си научиш нещата, колкото можеш по-добре. (Всеки който се е родил здрав може) Като си кажеш уча тези неща да им натрия на всички носовете да завърша и да се махна веднъж за винаги от тази гадна комплексарска среда! НАДЪХАЙ СЕ и завърши!!!