Споделена история от Образование

Къде в Русе мога да уча след 7. Клас
Искам да ви попитам къде в Русе мога да уча след 7. клас
Аз съм 6. Клас и мечтая да бъда учителка. Аз уча във, , Възраждане" но искам да продължа там дот 12. КлаС, но моите съученици ми казва трябва да не продължа във, , Възраждане'', а в някакво друго училище или в някаква гимназия, защото ако продължа във, , Възраждане '' ще завърша средно и няма да мога да работя където си искам, ми казват съучениците ми.
Моля, помогнете ми!

Коментари

1.   Тъжно...

2.   Английска гимназия „Гео Милев”
Тя е най-хубавото училище в града според мен.

3.   Това според мен не е вярно. Познавам хора, завършили във "Васил Левски" и сега си имат професия, дори са без висше. Не казвам, че не е хубаво да учиш в гимназия, но на мен по никакъв начин не ми помогна това, че учих в икономическия техникум. Щом искаш да бъдеш учителка, завърши средно и кандидатствай начална педагогика. И във Възраждане да останеш не е проблем, дори ще изкарваш по-високи оценки.

4.   В каквото и училище си,като завършиш 12 клас винаги ти дават едно средно.Пък след това виждам имаш желание продължаваш да учиш отново,само че в университет..В днешно време никой ли не обяснява това на децата си...

5.   Икономическия, получаваш образование, което не всеки получава и се набляга на него а не както в университетите - я разбереш я не, що става въпрос за език - винаги можеш да си изкараш сертификат.

6.   И аз смятам като N4 - навсякъде така или иначе излизаш със средно. Има едно обаче, всяко училище ще ти даде различно развитие. За Русе знам че има езикова гимназия и съм чувал че е добра - биха те развили езиково. Другото и най-добро от всички за града е 'Лионардо Да Винчи' - то е частно обаче.

Успех

7.   Леонардо Да Винчи било добро, майкоооо. Там само защото дишаш ти пишат 6. Ако имаш пари и не искаш знания ти е идеалка, иначе не се пиши там в никакъв случай. Казва ти го човек от Русе, че за горните коментари не съм сигурна, че са писани от русенци.
Ж19

8.   Аз също съм от Русе.

Леонардо да Винчи според мен пък е по-добро, защото хората там не са натикани от кол и въже. Групите са по-малки и на децата им се обръща повече внимание индивидуално, за разлика от големите групи във други училища където много от нещата се учат сухо на дъска.

9.   Луда ли си да оставаш във Възраждане!? Аз съм от Русе. След седми клас всички умни отиват или в МГ или в АГ.
А всички които са с двойки отиват във Възраждане. Всеки го знае. Двойка- Възраждане.