Споделена история от Образование

Отзиви за Фарос и Авобел
Имате ли някакви отзиви за авобел и фарос за курсовете им по Английски език? също така може ли да ми предложите курсове по Английски до 400-500лв който са добри.

Коментари

1.   Аз като ученичка изкарах първите две нива в Аво, бяха интензивни летни курсове, после на нашите им беше скъпо и намерих Школа на половината на таксата на Аво. Фарос съм карала C1 доста години след това и не бях доволна, много прехвалено училище. Истината е че не зависи от училището, а от учителя. Може да не е скъпа школа, а учителя да е много добър. Немски учих в Астони София пак не е много скъп. Аз останах доста доволна после се явих и на B1 DTZ и го взех с 1 грешка. В групата имаше доста хора, които не учеха и не бяха доволни.

2.   До 400-500 нищо качествено и "добро" няма да си намериш. В качествените центрове таксите започват от 1000 лв. Авобел е по-добър от Фарос. ;)

3.   Ако става въпрос за София - можете да се поитересувате и от Престиж. Там карах Английски C1 и съм доволен.
Но имайте наум, че за да овладеете добре който и да е език не трябва да разчитате само на школа/училище, а трябва и да се занимавате самостоятелно - четене/слушане на дадения език, или най-добре да прекарате известно време, пък било то и само няколко дена в среда, говореща на този език.