Споделена история от Образование

Мнения за Образователен център „ЕС България”
Някой ходил ли е там за курсове по Английски? или някой важ познат или приятел? моля дайте ми мнения/отзиви ако сте.

Коментари

1.   Много добри преподаватели и обслужване и в двата им офиса, най-вече на Дондуков.

2.   Лично на мен центъра ми беше препоръчан от приятелка на брат ми. Че уж са добра школа, но момичето беше ходило на немски език там и то преди известно време. Вече в нищо не може да е сигурен човек даже и да ти е препоръчано. Аз записах в тази школа също английски език през март тази година А2. И така почнаха курсовете в края на март и големия шок още първия ден. Преподавателя, които трябваше да ми преподава беше 4 курс незавършил, да не коментирам, че момчето даже не учеше английска фиолология, без диплома все още, и назначен на работа там от октомври 2018 година. Опит та дрънка. Убеждаваха ме, че той знае перфектно английски, че е карал не знам си какиви тестове на Кеймбридж дето са супер трудни. Е видимо той знаеше английски наистина, но може би за себе си знаеше, това не значи че той има опита и моженето да ми го преподава. Аз откачих още на втория ден и веднага отидох да си прибера парите, защото за мене това е меко казано ала-бала. В крайна сметка, те се разбраха като хора и ми върнаха парите, въпреки че по договор горях.... Само ще те посъветвам, че школи под път и над път, но не е гаранция, че в тях не преподават хора взети от улицата особено английски, където в днешно време всеки знае. Много кофти стана за мен, защото преди това предното ниво А1 съм го карала в друго школа, където разликата беше на светлинни години, аз лично съм страшно доволна от школата. Преподавателите имат опит, преподават пак на групи, но са подбрани хора, не са взети така щото са учили бизнес английски или някаква филология. Става въпрос за BBILCentre. Проблемът аз да не запиша следващо ниво в BBILCentre беше, че нямаше достатъчно хора за моето ниво, за да се формира група дълго време. Сега след като отидох в тоя тъп Образователен център „ЕС България” и видях за какво става въпрос. Ако ли ще 10 години ще ги чакам BBILCentre, но там си запиша следващото ниво. Супер много се сдухах от тая случка. Съжалявам за упреците към Образователен център „ЕС България”, нищо лично, но да ми слагат студенти да ми преподават. Ако е така и мой близки или приятели могат да ме научат на английски. Не искам и да се съмнявам в знанията на момчето вероятно знае, може, и пак нищо лично, но без опит...

3.   Като цяло много зле... Тотално съм разочарована. Още от вратата те посреща секретарката, която е мега нагла, алчна и ужасна. Преподавателите също не бих казала, че са на особено високо ниво, гледат само да ти вземат парите, за да се сформира група и това е. Ако си учиш вкъщи езика, сигурно ще го научиш по-бързо и по-качествено. Особено обичат да правят разни промоцийки, намаления, за студенти, пред празници... целта е ясна. Но все тая в края на краищата. Ошушкват те и нито език си научил... само си си хвърлил парите на вятъра. Мнението ми е за офиса на Дондуков, в Младост не знам как е.

4.   Аз съм номер 2 пак. Номер 3 същото е и в офиса в Младост. Моята история е от там.

5.   Много ви благодаря че ми отговорихте
-Автора

6.   Изкарах ниво А2 в индивидуална форма, а после В1 в група и останах очарована. Дъщеря ми вече учи 3-та година там и мога да твърдя, че сме повече от доволни!

7.   Номер 2, евала поне са ти върнали таксата. Аз изгорях с близо 700лв в АВО. Ясно ми е че никога няма да си ги взема обратно. Там преподавателката имам чувството, че никога не беше преподавала изобщо. Беше много притеснена и ако имаше въпроси изобщо не отговаряше. Може би защото не знаеше и отговорите. Пълна трагедия.
Една колежка от университета беше на суперинтензивен курс в ЕС България и беше много доволна, мисля да пробвам това лято и ще разкажа повече.

8.   Е хейтърите са и тук. Изкарах 3 нива в центъра в Младост и мога да твърдя, че всичко беше перфеткно. Преподавателката ни обгрижваше всички, но разбира се се намериха и 1-2 кифли, които се уплашиха и прекъснаха и сега солят по форумите. Дори, когато ни оставаше време можехме да я питаме за всичко, още в началото, когато бях ниво А2 дори ми помогна и с правенето на автобиографията за новата работа извън занятията, което не е разрешено попринцип.
Рядко се намира център където да ти обърнат внимание преди обучението и да ти обяснят всички подробности. Аз лично дадох почти 4- цифрена сума в прехвалената Британика на вятъра.
Благодаря на преподавателите и на момичетата в центъра. Продължавайте все така!

9.   Започнах с голямо разочарование понеже курсът ми се отложи с две седмици, но съм доволен въпреки всичко. След като се върна от бригада със сигурност ще продължа.

10.   От номер 2. Да номер 8 намериха се и такива да прехвалват услуги дето меко казано са плачевни. В бг сме така само си затваряме очите, да ни серат на главата. Явно си попаднала на преподавателка, а не на тоя пикльо дето аз попаднах. Хубаво е че не продължих, после да се вайкам за изгубено време и пари. За себе си направих правилния избор. И пак ще кажа и на мене ми беше препоръчана тая школа с хубаво мнение, ама не са ми казвали, че ще ми преподават пикльовци от улицата без опит. Щото и на това момиче дето ми препоръча школата, не са му преподавали такива. И винаги ще има и лоши мнения и добри за една школа. Аз споделих моя опит с тях... И далеч не съм някаква кифла... Кифла съм за това, че чакам да ми сипят английския, някакви сульовци от улицата, а не седна сама си го науча...

11.   До номер 2 - Вместо на английски, вземи се запиши някъде на български, че като гледам правописа и колко адекватно пишеш ми става лошо.

12.   Центъра си е супер! Питайте за преподавател Иванина, препоръчвам я, уникален човек и преподавател.

13.   И аз се включвам!
Изкарах 2 нива и съм много доволна :)

14.   Подкрепям доволните! :) Ей хора, ако искате да научите езика - това е мястото. Изкарах до С1 английски и три нива испански при Красимира в Младост. Благодаря за всичко момичета страхотни сте!!!