Споделена история от Образование

Дентален асистент
Здравейте! къде мога да завърша за дентален асистент? Много ми харесва тази професия и бих искала да уча точно това. моля, някой, ако знае къде, каква цена е на семестър, да пише. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Това е медицинска сестра която работи просто в дентален кабинет. Трябва да за завършиш за мед сестра,акушерка, фелдшер или подобно в някой медицински университет. 4 години е обучението, таксите са различни навсякъде.

2.   Вместо да губиш времето на редакторите, да беше прочел(а) 5-6 страници в Гугъл с ключови думи "дентален асистент бакалавър" и всичко щеше да ти стане ясно като бял ден за петнайсет минути. Не те виждам как ще я изкараш тая специалност с този консуматорски начин на мислене и мързел.

3.   Не е нужно да уиш , някъде ги взимат без образование .

4.   Че то може и без да се учи бакалавър... Постоянно има обяви за асистенти, в които е подчертано, че не искат образование и обучават. И то реално наистина ще е голяма простотия да записваш висше точно за това. Просто стелиризираш и помагаш на лекаря... А консуматора отгоре да поясни какво общо имат малоумните въпроси с консуматорството? ! Или чул нещо ново, пак за заможни хора можещи да си позволят каквото поискат и пак си избиваме комплексите? !

5.   Така, до номер 4. Нямах намерение изобщо да ти отговарям, още по-малко да падам до агресията, присъща на очевидно първобитното ти интелектуално ниво, но виждам, че и ти като автора имаш нужда някой друг да свърши мръсната работа, вместо да си стегнеш глутеус максимуса и да се оправиш сам (може и буквално).

Консуматорството, драги, не се свежда само до купуване и продаване на стоки. Мисли малко извън кутията, метафорично. Консуматорството представлява и форма на липса на инициативност (ти да видиш). Потърси думите "инициативност" и "метафорично" в Гугъл или в някой стар речник, ако не знаеш какво означават. Хайде, със здраве.