Споделена история от Образование

Естетична медицина?
Искам да питам,според вас има ли реализация естетичната медицина в България?

Коментари

1.   Кифли бол, така че има.

2.   Има и то много! Аз като фенка на естетичната медицина, много голям фен и голям привърженик, ще ти кажа, че точно вчера седнахме с мъжа ми и сметнахме точно това- колко пари давам на година за филъри, ботокс, терапии и т.н. Отговорът- над 5000 лв.! Имам много познати, които също всеки месец са по клиниките да се боцкат.

3.   За мен човек трябва да е тотално сбъркан, та изобщо да се замисля за тези глупости, камо ли да ги практикува и да се подлага на тях.
Вместо да се замисли и да концентрира енергията и усилията си върху това да постигне нещо значително и да остави следа след себе си, такива като №2 ходят да се "боцкат" по клиниките за по 5000 лв. на година, вместо още едно дете поне да отгледат, възпитат и образоват.
Но след тях и потоп... а в гроба всичките им "боцкания" и цялата им "естетика" ще отидат на кино.

4.   3, как мислиш? Дали кифлите ще вдянат нещо? То поне да ставаха по-красиви. Явно за тях патка с неестествено голяма човка с оскубани и изрисувани на голо вежди е естетично. А тези 5000 лв могат да осигурят образованието на едно сираче например.

5.   От номер 2, до номер 3. Имам две деца.. не знам защо реши, че щом инвестирам във външност- не се грижа за потомъка си. Дай сега щом ще умра грозна, да не си изживявам младоста красива? Имам комплекси и го признавам. Ако имах повече пари и повече бих давала. Не мисля, че това ме прави по- малко майка от останалите. Всеки решава в какво да инвестира парите си.

6.   Номер 4, стига с това лицемерие. Вие вместо да ги давате за кола, защо не дадете 5000 лв. за сираче? Има влакове, рейсове.. защото друг няма, трябва аз да се лишавам ли? То по тази логика да живея на улицата, защото парите за жилище, ток и вода, мога да ги давам за сираци.

7.   6, ако за теб да даваш пари за място за спане и за джуки е едно и също, нямам какво да ти кажа. То поне да ги давахте наистина да се разкрасявате, а не да ставате патки с нескопосано нарисувани вежди. Иначе аз давам за благотворителност. Не са по 5000, но колкото мога да си позволя давам. Но не това е въпроса.

8.   От 3 до 2/4: Не, наистина нямам повече какво да ти кажа! Колкото се може по-далеч от такива като тебе. Каквото искаш гледай и както искаш се боцкай! БАСТА!

9.   №2/5, вместо да си даваш парите по пластични хирурзи, ги давай на психолог, защото проблемът ти не е във външния ти вид, а на друго място, където хирург не помага.