Споделена история от Образование

Квартира във Велико Търново
Здравейте! Пише ви момиче, което завършва тази година. Ще уча във ВТУ, отивам сама, но искам да бъда на квартира. Имам няколко въпроса към хората, които живеят там и/или са преминали студентския си живот:
1. Скъпи ли са квартирите? Горе-долу как вървят цените?
2. Трудно ли е да се намери по-тихо и спокойно място?
3. Местните предлагат ли стая от апартамента/къщата си?
4. Какво е основното отопление в града?
5. Кога трябва да започна с търсенето на квартира?
Благодаря предварително! ^^

Коментари

1.   Здравей! Аз също ще ходя в Търново, но няма да съм сама.
Та по въпросите всичко има в интернет, има скъпи, има и горе долу прилични квартири. Е предполагам навсякъде е горе долу спокойно, все пак не е много голям град. За отоплението не мога да помогна , и търсенето на квартирата, когато можеш ако ще работиш нещо също май трябва по-рано, ако не няма за къде да бързаш август, септември. А като си сама няма ли да ти е по-добре на общежитие :)