Споделена история от Образование

University of Sheffield city college или American University of Blagoevgrad
Здравейте,
Предстои да кандидаствам за висше образование и съм се спряла на тези два унивеститета, тъй като не искам да напускам страната, но се надявам да получа една идея по-качествено образование. Факлутета на Шефилдския унивеститет е сравнително нов в България и затова още няма много изказани мнения, така че ако може някой да сподели, много би ми помогнало. За АУБ чувам повече неща, но много различни- от много хубави до много лоши. Вече и аз не знам на какво да вярвам

Коментари

1.   Не мога да разбера съвременниците си. Нали сте много натокани? Нали сте много "кой съм аз''? Поне 10-на приятели имам, които се върнаха от чужбина. Ама не щото не е хубаво, а щото не е като в БГ-то. Не можеш да си плащаш изпитите и на никого не му дреме кой си. Не очаквай нищо от Българското образование просто. Замини, но не бъде като горните индивиди.

2.   Идва криза, ти избираш скъпо място като някакъв каприз, вместо сега да помислиш за родителите си и да избереш нормален университет с нормална такса. Не разбирам съвременниците си...

3.   American university of Blagoevgrad ахахахаха. Ти не му знаеш наименованието, ама иначе питаш дали е хубав.

4.   Не слушай коментарите от 1 до 3. Комплексари са.

Според мен най-качествено би било ако можеш да учиш или във Великобритания директно или във САЩ, защото всичко би било във естествена среда на английски език. Ако ли не, провери ревютата във интернет за университетите и така реши.

5.   Ако имаш излишни пари...