Споделена история от Образование

За онлайн изпитите
Нуждая се от помощ. Студентка втори курс съм. Студентите ( и то хитрите) да ми помогнат.
Тъй като изпитите ще се провеждат онлайн и за първи път се провеждат по такъв начин и преподавателите все още нямат опит в това съм почти сигурна че с това онлайн изпитване лесно ще мине номера да се преписва та макар и на камери да е. След 2 дена имам изпит по който нищо не учих и понеже ще е на камера а искам да изкарам 6 (понеже се боря за стипендии)се упражнявам като тествам с един друг мой акаунт като се набирам как се вижда и реално камерата не може да обхване цялата стая и няма как да се види че отдясно до мен е телефона с пищовите примерно важно е само по погледа да не се вижда и това го репетирах до сега и май ще мине номера, стискайте палци. Някой ако има хитри идеи ще се радвам да ги сподели, а за изпитите с развиване на теми където са по стриктни и наблюдателни мисля да си направя царски пищови на всички теми. Поне една полза от този коронавирус и това дистанционно обучение.

Коментари

1.   Може просто да седнеш и да научиш поне някои неща, не разчитай само на преписването. Ако разполагаш с малко време доста трудно ще ти е да търсиш дума по дума всичко при положение, че материалът не е минат нито веднъж. А и тези знания няма ли да ти трябват някога, примерно някои от дисциплините не излизат ли на държавен изпит?

2.   Интересен въпрос.
Ако изпитът е за определено време и тестът е с отворени отговори, ще ти е малко трудно.
Аз провеждах онлайн изпит с обучаеми - 50 въпроса с отворен отговор и 50 с избор на отговор /от 3/. Нямаше време да преписват и трябваше да пишат бързо. Изкараха оценките, които имат по време на офлайн обучението, въпреки че бях склонна да завиша малко оценките.
Пиши за колко време ви беше изпитът и успя ли все пак да препишеш?
Интересно ми е от професионална гледна точка.
Успех!