Споделена история от Образование

Страх от провал
Здравейте! Как да преодолея страха, че може да не си взема държавните изпити? Благодаря ви!

Коментари

1.   То само със страхуване не стават нещата. Трябва да поучиш.

2.   Номер 1, подкрепям. Като си на изпит, няма място за страх. И пак не е чак толкова страшно ако не си вземеш изпита. Няма да те убият ,я. Ако учиш достатъчно ще си вземеш изпита, ако ли не сама си виновна. Мотивирай се по някакъв начин. И запомни, не е най-страшното да не си вземеш изпита. Има далеч по-лоши неща. Така , че не се притеснявай. И да знаеш, от теб зависи.

3.   Е, ти вече си направил, каквото си направил. Остава да чакаш. Но недей мисли за това. Когато аз си взимах държавните изпити, се разсейвах с разни неща. През 90% от времето не мислих за това, и нещата се получиха.