Споделена история от Образование

Общежитие в ТУ Варна?
Здравейте, това ще е 1та ми година, за съвети какво да нося, как да се държа, правят ли проблеми, има ли приятни хора или почти всички са високомерни? Има ли такива дето крадат, на един етаж колко стаи има знам че единия блок остават 3 в другия 5, (ще съм на 3тия сигурно) може ли да се спрятеля с хората, паркинг при другите блокове ли има само, повече момчета ли има или момичета?

ако споделите темата ще съм благодарна.

Коментари

1.   Така като те чета, по-добре изобщо не ходи да учиш във Варна. Потресаващо неграмотна си, мацка! Потресаващо!

2.   Здравей, колега. Първо, добре добре дошъл при нас. Аз ще съм 4 курс и си търся съквартирант, ако си момиче даже, по-добре. Дрес кода в общежитието е попринцип официален, може и с риза и поло тениска и сме културни като цяло. Един съвет: не се закачай с неправилните хора, още първия ден ще разбереш кои са, миналата година ми разбиха вратата докато спя, защото не им давах да преписвам. Дори полицията беше замесена, но нищо не им направи, защото са си приятели. Не си носи много ценни вещи като лаптопи и бижута, ще ти ги вземат още на входа. На един етаж има 8 стаи. Аз мога да съм ти приятел например, но ще видим и ти колко си готин. Място за кола час в другия квартал търси. 99% сме момчета, но има и мадами.

3.   Номер 2 като си 4ти курс, защо не им пречиш и ти? и ако се разберем примерно с някои хора от общежитието да останем заедно става ли?

4.   1, в България почти всички студенти са потресаващо неграмотни и тъпи.

5.   Номер 1 какво да направя помогни ми!?

6.   Здравей, авторке! Като започне новата учебна година, общежитията тутакси ще се превърнат в чалготеки! Всички студенти само това слушат! Ще се побъркаш! По-добре слушай местната програма-това е Радио Варна, на 103. 4 и в интернет! Вечер като минавам, направо им се чудя на тия студенти-викат, крякат, а има хора, които на другия ден ще стават рано, ходят на работа! Един вид, като хванати от гората са!