Споделена история от Образование

Заснемане на филм на територията на училище
Планира се заснемане на филм, включващ в сценария училище, класни стаи, двор и така нататък, и понеже сега идва лятна ваканция, се притесняваме относно това дали ще са затворени училищата.

Затворени ли са наистина през цялото време? Ако има все някаква охрана там, която може да ни пусне, как мислите - биха ли ни пускали при молба?

Ученици сме от същото училище, не сме външни хора.

Коментари

1.   Това е въпрос, който трябва да зададете на директорът на училището. При номрални обстоятелства, охранта не би ви пуснала.

2.   Трябва да говорите с директора на училището.
А на охраната да не мислиш че много и пука за това че ще снимате филм в училището.

3.   През цялото лято училището е оворено и има учители на смяна вие не учите но те работят, някой трябва да набере на компютър имена ЕГН и други данни на първолаците има и много документи да се попълват, има и друга работа.
За вашия казус ви е нужно писменно разрешение от директора на училището.

4.   Вие сте само ученици. Ако с вас има някой над 18 накарайте него да дойде с вас при директора. Ако не питайте си вие.