Споделена история от Образование

Написах името си ръкописно на матурата. Проблем ли е?
Написах името си ръкописно вместо печатно. Казах на квесторите два пъти, даже три, но те не ми обърнаха особено внимание. Нито ми дадохда нова бланка. Притеснявам се да не последва анулиране на работата. Аз въобще нямах и представа преди изпита, че се пише печатно.

Коментари

1.   Не, това не трябва да е проблем.

2.   Аз го писах както ми падне. Квесторите не помня да са ми казали дали да е печатно или ръкописно, казаха просто да е четливо. Едно момиче го беше написало на латиница, така че .. :D После казаха да го задраска или постави в скоби и да го напише отдолу.

3.   Eдва ли ще последва анулиране.

4.   Мисля че и на матурата в 7 клас беше така. Май ни казаха такова нещо, но аз не написах името си печатно и не ми анулираха матурата.

5.   Никакво значение няма, само да се чете.

6.   Никакъв проблем не е. Карат те да го пишеш печатно, за да са сигурни, че го четат правилно, но щом е написано четиво, няма никакво значение как е написано.