Споделена история от Образование

Дентална медицина платено обучение
Здравейте, истина ли е че студентите по медицина и по дентална медицина които учат платено и плащат високи такси на университета, завършват по -лесно?
Мои приятели са ми казвали, че не ги късат толкова на изпити защото така университета ще загуби адски много пари.
Звучи логично но на мен не ми се вярва, все пак това са студенти по медицина, а не по каквато и да е друга специалност

Коментари

1.   Поне не учи медицина ако смяташ да го караш така. До колкото знам държавата плаща останалата част от таксата, така че им е все тая.

2.   Aко така мислиш да икараш цялото следване изобщо не се хаби. Недей и да пилееш парите на вашите. Няма разлика в изпитите. Еднво минават всички.
Трябват истински лекари и зъболекари, а не такива, пускани на изпити. За да можеш да си работиш после кадърно работата, ще трябва да учиш. В медицината няма заяждане, има единствено нужда да покажеш знания. Не е както в УНСС или в техническия: работите да се слагат на купчинки - на тая купчина 2, на другата 3. За да бъдеш лекар или зъболекар, който си разбира от работата, трябва четене.
Ако не ти се учи, запиши някоя простотия и си клати краката.

3.   Напротив късат ги, защото при повтаряне на година плащат около 8000 лв.

4.   Късат ги