Споделена история от Образование

Кое е по-добро
Здравейте, ще съм много бърз! Кое е по-добро място за учене на актьорско майсторство? НБУ или НАТФИЗ? Чао!

Коментари

1.   В НБУ плащаш колосални суми, но е уреден въпросът с намирането на стажове и работа. Освен това не се заучава съдържание, а курсът е по-практически ориентиран.

В НАТФИЗ е престижно, обучават ви доказани професионалисти, по-трудно се влиза, но сякаш обучението е по-старомодно.

2.   Ами, по принцип НАТФИЗ е голямо име, където са завършили много известни актьори. Но нямам представа за НБУ. Но в НАТФИЗ е много тежко, а пък в НБУ казват, че можеш да си платиш и да завършиш, но то във всеки един университет можеш да го направиш, така че. Успех.

3.   Където мислиш че ще ти е по добре. Напиши на лист плюсовете и минусите на всяко. Мое лично мнение е в НБУ

4.   НАТФИЗ

5.   НАТФИЗ.

7.   Нито едно от изброените освен ако не искаш да си безработен или да работиш ниско квалифицирана работа.

8.   НАТФИЗ

10.   Номер 7 не си никак прав. Това, че ти мислиш по този начин си е твой проблем. По-добре да си хванеш работа която ще ти доставя удоволствие, отколкото някоя, която е добре платена с по 10К на месец, но да е хипер скучната.

11.   Според мен и двете са добри, но си имат и плюсове и минуси.
В НБУ е скъпичко, ама пък обучението е по-практическо и по-модерно.

В НАТФИЗ, също не е много евтино май, изпита е по-трудно, но пък за сметка на това, там има много доказани имена. Сам прецени къде ще ти е по-добре и не позволявай на никой да ти убива мечтата, защото тези, които го правят работят работа 9-5, без да са имали никакви мечти или д са работели за тях и взимат заплата от сорта 1000-1500 лева. Аз ти пожелавам успех.

12.   Номер 10, и след "интересната" работа си отиваме в панелката и гледаме круизи, ваканции и скъпотии само на екран. Това вашето е само оправдание да не работиш здраво

13.   Номер 12, повярвай ми, че можеш да направиш нещо и без да си в матрицата, това, че теб те мързи, е лошо. И само да ти кажа, че за нещата извън матрицата 9-5, се работи много по-здраво.

14.   Охх, мале, номерче 13, личи си, че си някое хипи. Имаш още хляб да ядеш, само по изказа ти и това, че сам си даваш 5 звездички си личат много неща. Няма да се обяснявам, животът ще те научи, като пораснеш ще го разбереш. Успех

15.   Малее номер 14, ти чуваш ли се какво говориш. Ти си мисли, че още сме повреме на комунизма и си работи 9-5, но има хора (умни хора), които имат цели, а не като теб да си мислят, че каквото дойде ще е супер.

16.   Благодаря ви хора за коментарите. And remember this. You forget thousand thing every day, make sure this is not one of them.

17.   Където мислиш, че на теб ще ти е по-добре. Виж има много хора, както под тази статия, така и под други, които си живеят в миналото и за тях неща от сорта на влогър, актьор, певец, танцьор, художник и т. н., не са работи. Да може и актьорите да не са добре платени в България, но само в театъра. Ако те вземат във филм или сериал ще изкараш едни 5-10 бона и си готов, ако инвестираш и запазваш, а не ги профукаш. А ти, ако искаш да си актьор, не зареди парите, а защото тази професия ти харесва, то тогава никой не може да те спре. Пробвай се. По-добре да се пробваш и да не стане, отколкото никога да не си опитвал.

18.   15, извърташ думите ми. Убеден съм, че успешен дебат с теб няма как да се проведе. Доста неща могат да се оспорят, но 3/4 от тях ти няма да разбереш

19.   18, като могат, ми ги кажи. Аз не казвам, че за всичко съм прав, но защо ми е да влизам в 'реалноста', като мога да работя, това, което ме прави щастлив.

20.   И само да ти кажа номер 12, че всичко зависи как си го направиш ти. Защо да живеем в панелка? Ти като си мислиш, че работа извън офис или работа, която те прави роб на някой, който си взима паричките, няма да ти носи пари, жестоко се лъжеш. Вместо да се оправдаваш, може да си ходиш на курорти, стига да не бачкаш за никой.