Споделена история от Образование

Въпрос по структурна практикология
Недоумението в координация между две предприятия е структурирано отделяне на възприятието за поцинковане в структурното свиване. Въртенето поради претоварване за далечен дистанционен обект променя целта. В областта за работа цената ще бъде представлявана от третия корен на циркулярния интеграл 0 до PI в скоростта на работа, представлявана от комплекса на имагинерната ефективност и производителност. В заключение, обединяването на усилията, изчислено да представлява общо изваждане на предела, следователно, да се пренебрегва и предполага, че окончателната цена е приблизителна методологията на цикличния подход. В този контекст имам един въпрос. Каква е ентропията на системата?

Благодаря!

Коментари

1.   Ентропията е право пропорционална на съпоставимостта на интегралите по уравнението на Навие-Стокс. Конгруентността, от друга страна, увеличава дивергенцията на емачестелните кепери (които по принцип са еманулни) на изотоничен порядък, достигайки вариативен максимум. Енталпията може да остане непроменена ако се придържаме към точката на Лагранж в рамките на приближението на Гаус-Остроградски.
Икономически погледнато, цената не определя тензора на ларморовата прецесия, но влияе силно на квазистатичните стехиомертични осцилации, какъвто е и примерът с индекса Дау-Джонс през последните години.
Проблемът значително се опростява, ако развиете резултатното частно диференциално уравнение по ортонормални лапласови производни, може и чрез неприводимо представяне.

Моля!

3.   Oхх извинявай да ти отговоря ама нищо не можах да разбера този текст съдържа 90% термини, които се използват изключително рядко :) дори и в науките рядко. Това нещо може да го разбере единствено човек, който е учил за това, но дори и той няма да успее да го разбере изцяло хаха е какво да ти кажем мерси че си пуснала темата, зарадвах се като видях че има такива учени хора :).

4.   Много благодаря!

5.   До 3
, това е готин бъзик, усмихнах се за първи път тази вечер.

6.   Оххх, че готино! :))) Просълзих се :))))

"Недоумението в координация между две предприятия е структурирано отделяне на възприятието за поцинковане в структурното свиване"

Дзверих се 5 минути, докато си представя каква е връзката между поцинковането в структурното свиване и недоумението в координация между две предприятия :))))

ЯКО! Искаме още! :)))