Споделена история от Образование

Актриса?! Само мечта, или нещо повече?
Здравейте, аз съм момиче на 14 години без значение от къде. :)
От заглавието се подразбира какви са целите ми, ако мога да се изразя така. Когато бях доста по-малка моите приятели и съученици бяха решили какви ще стават. Аз не бях като тях. Много пъти съм мислела, но не съм намирала нещото, което ще ми доставя удоволствие, ще ме прави щастлива и ще го върша без никакво усилие.
До преди няколко години бях решила да ставам дизайнер, правих си дрехи, носеха ми платове от чужбина. Вярно, имам усещане към стила, към това как да се скрият недостатъците на едно тяло и т. н.
И до сега не осъзнавах какво наистина искам да правя. Но като се замисля.. дори майка ми не ме познава. (Живяла е с мен през целия ми живот).. Местила съм се в доста училища и навсякъде ми е интересно какъв образ ще си измисля. Прикривам отлично настроението си.. Не съм лицемерка или двуличница, но да, когато трябва играя, играя.. и то толкова добре, че и аз си вярвам. Всеки има различна представа за мен, за нещата, които правя и т. н. Манипулаторка съм, да. Карам човек да направи нещо, като той мисли, че идеята е негова и т. н
Във училище съм много добре. Не се измарям от учене, дори изобщо, но ми върви и изкарвам само високи оценки.
Доста харесвана съм, заради външния вид който имам.
Висока съм 158, 47кг, чашка Д. Плоско коремче. Имам стегнато дупе, тренирани крака, фина талия.. В лице съм със чиста кожа, чипо носле, устни тип Анджелина Джоли, нормални тъмнокафяви очи с големи мигли.
Та..? Готова съм за всичко, за да осъществя мечтата си! Помагайте!
П. С: Може да съм само на 14, но през много неща съм минала. годините не са най-важното, знам какво искам от живота! Все пак "Някои порастват много бързо и стават професори, а други си остават недорасли деца" Искрено ще се радвам историята ми да бъде публикувана! Всичко хубаво ви желая!

Коментари

1.   В България е само мечта. Но мечтите поне са безплатни :)

2.   Мн ми е интересно на 14 през какви неща си минала-слушай момиче хората минават през трагедии и пак оцеляват, живота ги мачка, съсипва... мн е тъпо да кажеш, , през какви ли не неща съм минала''-през кави, момчето, което харесваш не ти обръща внимание, или други тем подобни тийнейджърски глупости.
Според мен си малко заблудена, абе ти си8 си направо дете...

4.   Дете, което загуби майка си в катастрофа. Дете, което живее с баща си и е принудено да търпи всички негови приятелки и мимолетни връзки. Което иска да стане от него човек, а възможността е толкова малка..
Да права си номер 2. През "нищо не съм преминала". Както и да е..
П. С: Не споделих в историята, защото ненавиждам хорското съжаление..

Авторката

5.   не бива така да отчайвате момичето.. всеки си има мечти, с които иска да се реализира-и аз много искам същото, но е още рано да мисля. Просто трябва да имаш резервен вариант освен, актьорската професия, какво друго те влече? Поинтересувай се и за него все пак.. нещо по-реално, с което да си застрахована, макар, че човек никога не знае... и със сигурност не си видяла всичко от живота... но и за да си актриса не е необходимо това.. стига да си артистична, желанието ти да е силно, и естествено-трябва да си амбициозна... Тогава и в чужбина можеш да се пробваш.. Но с тази професия не всеки пробива, така, че измисли резервен вариант!!!