Споделена история от Образование

Някой учи ли в УХТ?
Здравейте,
Искам да попитам дали има някой който да учи в УХТ и ако да искам да ми кажете ако сте подали документи за влизане с матура каква ви беше оценката, общия бал за специалностите Туризъм, Кетъринг, Хотелиерство и ресторантьорство и Икономика на туристическата индустрияя и дали ви приеха и ако да на кое класиране?
Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Кандидатствах с матура по География в УХТ! Оценката от нея ми е 5, 41, взеха ми и оценките от дипломата по Химия(6. 00), Английски език(5. 75) и Математика(5. 50)! Приеха ме на първо класиране за първата и единствена специалност, която желаех-Туризъм(задочно)! Общият ми бал беше 22, 66 от максимален 24! За редовна форма не са нужни максимални оценки, аз кандидатствах за 5 места за жени, но за задочно форма! Изпитът е бонус във всеки университет, защото все пак внасяш определена такса!

2.   Браво на теб аз също исках да уча Туризъм само че редовна форма но чяно оценката ми по гография и останалите са доста ниски за да ме приемат редовна форма. Сега чакам 3-то класиране и се надявам да ме вземат защото много искам да уча там.

3.   Кандидатствах с матурата по бел приеха ме със специалност автоматика записах се и чакам да започнем. Аз ще бъда задочна форма моля, ако някой се е записал задочно автоматика моля да пише!!!!

4.   Бала ми е 13,96 дали ше ме приемат на трето класиране в УТХ Пловдив?

5.   Ами чесно да ти кажа мисля че не защото аз съм с бал 17,64 а с най-нисък бал за прем в кетъринг по точно е бил 20 така че и другите специалности горе долу ще са така и не мисля че ще ме вземат а пък теб изобщо чесно ти казвам но все пак ти пожелавам късмет :)

6.   Аз също съм му хвърлила око на този университет за специалноста Турозъм - Хотелиерство и ресторантьорство, въпреки че имам още почти 2 - години докато завърша. Ориентирала съм се към тази специалност, защото сега уча в гимназията "Администратор в хотелиерството" и бих желала да продължа със същата специалност. И живот и здраве да открия реализация в тази област. Много бих желала да науча повече за университета като цяло, както и за самата специалност. Ще се зарадвам ако някой сподели мнението си.

7.   Здравейте! И на мен УХТ ми е много мерак обаче Технологичния факултет. Изкарах 5. 70 на изпита по химия ама имам ниски оценки през годините по нужните предмети :/ Тъ бала ми става 19, 36 и съм много притеснена :D Как мислите? Тази година дали конкуренцията ще е малка и ще успея да се сместя :))

10.   Аз тази година се записах редовно Туризъм и се чудих дали някой би ми дал, продал записките си от лекциите си, тъй като не мисля до края да съм редовен студент.

11.   За Икономика на хранителната индустрия колко е минималният бал?

12.   Някой би ли могъл да ми каже минималния бал за специалността "технология на ферментационните процеси" с преподаване на френски език?

13.   Здрaвейте, някой може ли дa ми кaже в технологическия фaкултет в УХТ кaкъв е приемa?

14.   Здравейте,
Някой има ли информация какъв е бил минималния бал за автоматика и електротехника в УХТ 2019г и кои балообразуващи оценки ви взеха от диплома , ДЗИ, изпит.

15.   Здравейте, какъв е минималния бал на приетите автоматика и компютърни системи 2019 в УХТ? Ако някой учи в някоя от специалностите нека да сподели дали е доволен от обучението.