Споделена история от Образование

Мразя училището си!!
Вече 8-ма година ще бъда в същото училище..
А вече ми е писнало да съм в него, писнало ми е от съучениците, които постоянно ми се подиграват и ме обиждат. Писнало ми е и от учителите, много им е зле преподаването.
Кандидатствах за него(след 7 клас), защото майка ми и класната ме накараха. Приеха ме и се записах.
След време разбрах, че мога да се запиша в друго училище, но нямаше свободни места в училището, което исках. Започнах да се чудя кое друго училище да избера, но така и не реших и изпуснах срока за записване..
Яд ме е, че в началото още не избрах това, което искам.. Толкова много ме е яд.. А пък не знам дали изобщо някъде има кандидатстване след 8 клас(за да се преместя след като завърша тази година), навсякъде е след 7-ми.. И сега какво, ще се измъчвам още 5 години в тъпото училище ли? ... :(

Коментари

1.   Добре де, защо лятото не се премести? Имаше достатъчно време... баш сега ли се сети. Отиди при директора тези дни и питай дали е възможно да се преместиш... може и да ти излезе късмета.

2.   Аз мислиа че триабва да се преместиш - ще ти бъде по-добре дори и да е СОY. Ниамаш иадове щом родителите ти са съгласни да смениш даскалото. При мен е по-зле от 8 клас съм в др даскало и искам да се върна но те не са съгласни иначе с yдоволсвие бих се върнала.
Съжалиавам за правописните грешки, но клавиатyрата ми е развалена.

3.   Има много училища с прием след 8 аз лично съм приета в друго след 8 може и в 9 клас да се преместиш и във всеки клас само дет няма да е с кандидатстване ами направо се местиш и задължително те взимат(това е хитър начин) Успех

4.   споко аз съм за 5 година в едно училище и се чувствам като теб изобщо не трябва да ти пука фокусираи се върху живота извън училище.

5.   Аз да те питам защо да го вземат мътните си слушала майка си и тъпата даскалка? Това е твой избор, ничий друг. аз като кандидатствах преди 2 години учителите ни казваха да не слушаме никого, а да запишем това, което ние желаем. От това малко или много зависи бъдещето ни. Както и да е. Има гимназии, които приемат и след 8, но без езиковите, а само някои от професионалните и СОУ-тата.

6.   Нещо не схващам - как така си 8 години в това училище, а са те приели след седми клас, а пък сега си осми? Айде като си измисляте истории поне ги съчинявайте както трябва!

7.   Ами като ти хареса някое училище провери в интернет дали има сайт, фейсбук или нещо такова. После се свържи по някакъв начин с директора и го питай дали приемат от 8 клас нови гимназисти. Той може би ще ти каже. Но един съвет от мен - ако се преместиш, ще видиш че в новия ти клас съучениците ти ще са пак същите - ще има много тъпи, красиви, досадни, умни, преластителни, такива които се правят на прекалено важни и т. н. Успех!

lg-girl

8.   и аз съм в същото положение, само че ми остават още 2 години(11 и 12 клас)-щом съм успяла да издържа досега на подигравки и физически тормоз, значи и ти можеш-след 12 клас ще можеш да избереш къде да учиш, никой няма да ти досажда, ще забравиш всичко и ще започнеш отначало.

9.   Има и кандидатстване след осми клас, спокойно в техникуми, икономически, в гимназии за фризьорство, а ако преравниш и вземеш изпитите можеш да се преместиш в училището, което искаш. Не се безпокой толкова има изход. От кой град си?

10.   Към номер 6, историята не е измислена.. ами как да ти обясна, тази учебна година ЩЕ БЪДЕ осмата.. сега на 17-ти септември влязох в 8 клас(не знам дали ме разбра)

Към номер 9, от Плевен съм.

*От авторката

11.   Еми последна година си в тва училище.

12.   в същност прегледай мрежата все ще намериш свободни места в други училища аз така избягах от първото си училище така че не се оплаквай а действай