Споделена история от Образование

Конфликт на интересни
Здравейте! Историята е такава: В моето училище г-жа по Изобразително изкуство е жена на директора. Също е член на комисията (нарушаване на дисциплината). Ние с нея се мразим и тя само ми пише лоши оценки и ме води в тая смешна комисия. Аз съм и председател на класа и тя няколко пъти ми е казвала с подтекст, че не съм бил достоен. Всичко това са Глупости.
Въпросът ми е да се оплача ли в инспектората? И ако го направя какво ще стане?

Коментари

1.   Първо научи какво е Конфликт на интересИ и тогава задавай смешни въпроси.

2.   Авторе, ако нямаш сериозни проявления като бой в училище и някакви позорни истории си търси правата. Отиваш и се оплакваш, но най -добре е да намериш свидели, които ще те подкрепят, че нищо лошо не си правил. Никой няма право да смачква достойството ти. А това до ресуването или ти се го можеш или не. То не е за всеки както със всеки друг предмет. Някой са добри по математика други не са същото и с ресуването. Ти се страй пак не чакай нещо насреща, прави го заради себе си. А защо неговориш с въпросната учителка какъв и е проблема всъщност, в прав текс без да овърташ нищо че е учител. Ако беше мое дете щях да и дам да се разбере. Горе главата.

3.   Не нямам никакви хулигански прояви. Другото е че в началото на годината тя правеше някакъв клуб, където аз не разбрах какви са условията и исках да участвам, но после разбрах някои нещадно и се отказах. Номер 2 благодаря ти. Имам свидетели и ако още един път каже нещо за мен ще го направя. Моля продължаваите да давате съвети :)

От Автора

4.   Знам какво е конфликт на интереси! Въпросът ми е друг да кажа ли на инспектората, че тя е жена на директора. Защото аз мисля, че нямат право.

От автора