Споделена история от Образование

Нужда от съвет
Здравейте, имам нужда от съвет тъй като не знам какво да направя вече. Проблема е, че започнах да уча ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО което мислех, че ме интересува и мога да се развия в тази насока компютрите (IT) оказа се, че реалността е съвсем различна много трудно си взимам изпитите (преписвам) нищо не разбирам от математиката. Родителите ми заявиха, че повече нямат възможност да ми плащат обучението да се оправям както мога просто така ми го заявиха (те са разведени от 2011г). Живея на квартира, работя като охрана но имам желание да уча нещо НО наистина не знам какво точно.. не искам да правя тази грешка отново да губя годината... Дипломата ми е слаба не знам къде ще ме приемат... на 21 години съм. Не знам какво да направя ще се радвам ако някой ми даде съвет.

Благодаря ви

Коментари

1.   Пич и аз уча информатика, и аз съм на 21, и аз съм преписвал по математика, но аз разбирам от информатика и може да прозвучи нескромно, но си разбирам наистина. Ако си достатъчно упорит в тази насока ще успееш, няма начин! Има фирми, които наемат хора за да ги обучат, има такива, които ти дават тестов период. Дори накрая да не те приемат нищо не губиш. Трупаш опит. Един съвет: ако това не ти е интересно - откажи се, няма да се получи. Според мен не си достатъчно упорит, просто си чул, че в IT имало много пари и затова си се захванал. Ако не е тайна, в кой университет си?

2.   Автора: В НБУ съм от IT се интересувам от малък, пробвах се в академията на T... k и там не ми достигна малко. Няма голямо значение вече защото, не мога да продължа да уча финансово.. Ще се ориентирам към нещо друго и най важното ефтино да е.

3.   знаеш ли проблема ти не е толкова сериозен колкото си мислиш ти, незнам какк си с английския но ако не си добре жеднага изкараи 2-3 нижа максимум учи сериозно и пробваи да намериш работа... изкараи малко пари инестираи да си вземеш и да кажем в унсс икономика на транспорта едно више или икономика на НЕЩО СИ ТАМ... и след това дим да те няма замини за европа ИТАЛИЯ ГЕРМАНИЯ работа има парите са по добри жсе пак и тук живееш под наем няма да забележиш разликата успех