Споделена история от Образование

Сайт за интерактивно обучение по немски език
Здравейте,

някой може ли да ми помогне с информация за уеб-сайт относно обучение по немски език. Работя много и нямам възможност да посещавам курсове по езика. Реално не започвам от начално ниво, а по-скоро от средно, но тъй като ми предстои сериозно пътуване в Германия ми се иска да си усъвършенствам езика.

Предварително благодаря за всякакви съвети по темата :)

Поздрави
Ж, 30

Коментари

1.   И аз съм търсил подобни сайтове, но не намерих нищо свястно. Иначе в случай, че не държиш да е онлайн, по книжарниците има някои добри самоучители.

vova4ka

2.   да добавя само, че и от замунадата можеш да си изтеглиш самоучител - програмата се казва tell me more

vova4ka

3.   А с Кабината някой пробвал ли се е?

4.   На сайта на Дойче Веле има много хубав интерактивен курс от ниво А1 до В1. В менюто "Да научим немски", "Интерактивен курс", правиш си регистрация и ползваш курса онлайн. Упражненията са интересни, разнообразни, изобщо не ти доскучава и тема след тема стигаш до теста в края на нивото. Препоръчвам го на всички, които учат немски език. Успех!

5.   Препоръчвам Ви сайта на Дойче Веле. В главното меню "Да научим немски", отивате на "Интерактивен курс", правите си регистрация и започвате да ползвате курса онлайн. Същият покрива нивата А1-В1, като всяко ниво завършва с тест. Упражненията са разнообразни и много приятни и с лекота се преминава от тема в тема. Желая на всички, които учат немски език успех!

6.   http://ezicionline.com/index.php?page=nem

открих това, не знам дали ще ти свърши работа

vova4ka

7.   Много ти благодаря :)

Поздрави