Споделена история от Образование

49-то ОУ "Бенито Хуарес"
Здравейте! Догодина синът ми ще бъде в 1-ви клас и като повечето родители много се колебаем за избора на училище. Най-близкото ни училище е 49-то ОУ "Бенито Хуарес", попадала съм на подобни теми като моята, но за 49-то няма много мнения или аз не открих. Искам да помоля да ми даде инфо за 49-то ОУ за базата и реда и най-вече за учителите, които тогава работят там, как се държат с децата, има ли ефект и т. н. Благодаря предварително!

Коментари

2.   Здравейте, аз съм била в това училище до 7-ми клас и мога да кажа, че е наистина много хубаво училище. Учителите са адски мили и за 7 година в това училище и 1 лоша дума към дете не съм чула. Намерих много приятели и добри деца с които дружа и до днес. Много плаках когато трябваше да напусна това страхотно училище :) образованието също е на ниво. Няма да сгрешите ако запишете сина си там! Успех :)

3.   Здравейте, аз уча там и съм 5 клас. Мога да кажа, че учителите са добри, ама децата не са много дружелюбни. Там има 2 салона за ФВС и фитнес. Също има и актова зала. Не е лошо. Там има и униформи. Сега за 1 клас ще е синя блузка с дълъг ръкав, а за момоичета-оранжева блузка с дълъг ръкав и син сукман.

4.   А знаете ли ,че г-н Иванов които трябваше да поемем първи клас е напуснал? И кои ще го замести....

5.   ВНИМАНИЕ, родители, учител в 49 ОУ Бенито Хуарес бие майки на пътя! С жалост искам да споделя горчива случка с преподавателата Нина Николова от 17. 05. 2016г. Не мога с думи да изкажа агресията, която има тази жена, която се очаква да възпитава децата. Докато с голямото ми дете се движехме по булеварда с колата бях засечена безпричинно от тази госпожа. Тя слезе от нейната кола на светофара със зверски поглед, отвори вратата на моята кола и започна да ме налага. Тръшна врата ми, качи се в нейната и подкара с бясна скорост, като се движеше от едното в другото платно. Мъжът в съседната до нея кола остана изумен от постъпката й. Разбрах, че тази госпожа ще води първокласници от 15. 09. 2016. Жалко за децата!!!