Споделена история от Образование

Езикова школа?
Здравейте!
Искам да запиша английски, но ми е много трудно да избера школа. Имате ли някакви наблюдения за школите Колумб и Нов лидер? И като цяло ако не за тях, поне можете ли да ми препоръчате школа, където нивата да са до 350 лв. (За София става дума)
П. С. Моля модераторите да одобрят темата ми, защото е спещно, а повечето школи скоро започват занятията си и трябва да се включа бързо.

Коментари

1.   Щом живееш в София би трябвало да знаеш реалните цени на нещата. Курсовете по английски са скъпи, както и по другите езици. Аз ходя в една много хубава школа и за 4 месеца е 900 лева. Изпита за достигнато ниво е отделно 350 лева и това е едно от най-евтините в столицата. Другаде минава 1200 лева, така че за тези пари не очаквай да намериш нищо свястно, по-добре дай повече пари, но да е качествено. Самата мисъл, че ограничаваш средствата, които имаш готовност за вложиш те спират да намериш хубава школа, защото при вида на цените затваряш сайта.

2.   Не го плашИ. :) Езикова школа Нов лидер е много подходяща за хора, които искат качествен курс на по-ниска цена. Цените им при моя курс бях около 250 лв за ниво, но може да паднат, ако харесаш страницата им във Фейсбук и си студент, защото тогава ти правят отстъпка.

Аз бях А2 при Мина Гайтанджиевa - много печен преподавател и комуникативен човек. Помещенията са проветриви, групите са малки, уроците бяха забавни. Накрая положих тест и си тръгнах с чисто ново ниво! Сертификатите се признават от всеки работодател. Взехме цялото ниво „100 часа“, а не както при някои от, , прехвалените" езикови школи - само по 50. Когато се записваш, кажи си в кои дни си свободен и те сами ще ти предложат най-добрите варианти къде да вмъкнеш курсовете.

Успех!