Споделена история от Образование

Актьорство в НАТФИЗ
Здравейте. На 19 съм, може би е прекалено късно, но имам желанието да се опитам да стана актьор играещ във филми и серияли и да се подготвя и около август 2016 да се запиша в НАТФИЗ. Срамежлив съм не се чуствам комфортно на сцена или интервю но за сметка на това съм упорит и съм сигурен, че преодолея това чувство. Изкам да знам каква специалност в академията се доближава до играене то във филми, тъй като не съм запознат и ако е, , актьорско майсторство" то е след бакалавърската степен и бих желал да работя в екип с хора около моята възраст. Благодаря!

Коментари

1.   Инвестирай в свои клипчета, филмчета, скечове и си ги качвай в Интернет и се забавлявай. Може и да излезе нещо, но с тоя НАТФИЗ е връзкарска работа. Няма да стане. Там или с пари или с връзки. Много като тебе искат да се снимат във филми и клипове и да играят в театъра, но няма как да стане...

Виж, например куцо, кьораво и сакато като например Типично Shorts са адските селяни, които нито имат държанието пред камера, нито говорят както трябва, нито имат подходящото излъчване, но публиката е свикнала с тях и са се наложили във Вбокс и си правят по минимум 700лв. на месец...

Но в Натфиз недей.

Поздрави, Узунов

3.   Ако още от сега си толкова срамежлив, по-добре не се занимавай с актъорство.

4.   На 19 години животът е пред теб. Освен това когато човек има желание да учи, възрастови граници няма!!! Това да го запомниш от мене.

5.   От Автора: Благодаря за отговорите, насочих се към друго, и без това ми обясниха, че дори и да влезеш като си платиш огромните суми или "връзки" както им казвате, след това ще трябва да работиш за смешни пари в театъра и е меко казано невъзможно да се отиде в киното. Жалко.