Споделена история от Избор на редактора

Писмо до Дядо Коледа
Здравей, дядо Коледа вече не съм малко дете, но отново реших да ти пиша.
Не знам дали бях послушна тази година или миналата, но ако решиш, че заслужавам този подарък, аз съм
тук и го очаквам.
Не бих те помолила за някоя кукла Барби, сервиз за готвене или книжка за оцветяване.. не!
Искам нещо много по-голямо и стойностно. Дядо Коледа, моля те единствено за здраве!
Но не си мисли, че го искам за себе си, искам го за целият свят!
Болно ми е всеки делник да чувам по новините за болни дечица събиращи пари, за да се лекуват.
Не искам да слушам как хора от неизлечими болести умират, а са се борели с всичко за този си едничък живот.
Всяко родено бебе има правото да порастне нали?
Ужасно е да си жив на тази планета и да не можеш да сбъднеш мечтите си заради болест.
Дядо Коледа, това е единственото ми желание за коледен подарък.
Моля те, дари целият този нещастен обвит в болка свят със здраве!
Това е единственото, което искам..

Коментари

1.   Това е най - хубавият подарък,който може да се подари на всеки човек! То е - здравето! Бъдете живи и здрави! Дядо Коледа,и аз искам здраве за целия свят! Искам здраве за всички млади и възрастни хора,искам здраве за всички малки и големи деца❤ Накратко - искам здраве за целият свят!
Весели празници!

3.   Колко хубаво е, че все още има хора като теб. Поздравявам те за това твое желание. Явно си добро момиче /жена и най-вече човек.

4.   Уникално!

6.   Присъединявам се към молитвата! Амин!

7.   Нещата се случват... едва, когато не ги искаш за себе си, а за другите. :)

Запомни... не може все да вали, един ден слънцето ще изгрее за всички тези хора, които са брояли капките дъжд.

8.   Безкрайно много ви благодаря !

9.   Амин, да бъде, авторе! Знаеш как да разчувстваш в положителен план околните! Да бъде!!!

10.   Дядо коледа, прати ми вселената в женско тяло, която с всяко действие отразява положителната всичкост навън от нея.

11.   Супер, дано намериш човек, които да те оцени в живота. Това заслужаваш, пожелавам ти го от сърце.

12.   Така е. Амин!