Споделена история от Други

Коледен поздрав от Spodeli.net
Екипът на Spodeli.net ви пожелава Весели празници!

Бъдете живи и здрави, много щастливи и дано споделяте все повече успехи и радостни истории.

Наздраве!

Коментари

1.   И на вас здраве, и ... пак здраве .... абе да не се оттървете от здраве ;))

2.   Благодаря много! Аз ви пожелавам също приятни празници, на вас и семействата ви! Нека всички да сте живи и здрави:)

3.   Весели празници :)

4.   Екипа ви е от простовати комплексари. Пожелавам ви все така да си се гърчите с комплексите. :*

5.   Мерси за поздравите и пожеланията, колко хора се занимават с публикуването на коментарите?

6.   Благодаря, да ви се връща тъпкано!!!

7.   Честита Коледа и весело посрещане на новата 2019 година!
Пожелавам много здраве, защото когато го има всичко друго е въпрос на време и вложени усилия.

8.   е само тва ли? Много бедно. Требваше нещо да измислите да напипете. Нещо интересно. Поетично, нещо хумористично. :)

9.   Весели празници

10.   Абе пиленца, като сте тръгнали да поздравявате, защо не уточнихте, че поздравявате отхвърлените, беднички женомразци, като вас, а не "всички"? ;)

11.   И аз ви пожелавам весели празници и да бъдете живи и здрави. Но в същото време бих желал да бъдете по-открити и морално по-отговорни. По всичко си личи , че на вас ви липсва висок морал. Публикувате лигави, глупави, измислени истории, на една стара жена, а по-сериозни такива ги цензорирате. Когато ви питат за нещо трябва да отговорите подобаващо, а не да мълчите. Ето, аз ви питам от колко човека е вашия екип? Мъже ли сте, жени ли сте или сте и от двата пола? Защо трябва да сте толкова тайни? Никой не ви иска адресите или имената ви, макар, че в друг сайт редакторите си казват имената и под имената пише: ПИШИ МИ. Но при вас всичко трябва да е тайна и голяма цензура прилагате, където не трябва. Ще отговорите ли на въпроса ми в този коментар?

12.   Обновете сайта. Позволете да си правим акаунтите. Нека може да си общуваме. Този сайт все едно е от 2002ра кога пуснаха интернет в България :D
Иска ми се да си добавям историите в любими

13.   Номер 4, ти какво правиш при простоватите комплексари?
Весели празници на екипа на Сподели, благодарим за платформата, че преглеждате всеки коментар ръчно и не допускате глупости като по другите форуми. На мен също ми е интересно колко сте, какви сте и как точно се е родила идеята за форума.

14.   до 13

и аз това се чудя. Като са и толкова противни, да не влиза. Не и стига, че веднъж си оставила емоционалните отпадъци, ами и написала и втори коментар под номер 10, че още веднъж да се изсере. Според мен даже прекалено много се толерират такива душевни дрисни тук. Всяка втора тема е оспамена от такива екземпляри.

15.   Ее хората ни пожелават весели празници, вие ги наляхте доста яростно, все едно са ви напсували..хахаха.
Весели празници на всички и от мен, дано всички станем по-добри (включително и аз) :п
Айде лек ден

16.   15, ей това са половината съфорумци - ти му пожелаваш здраве, той те псува. Аз все още се чудя защо изобщо го посещавам, но ако трябва да бъда честен ми е като наркотик и не мога да се откажа, а имам желание, защото много ме натоварват такива комплексари.

17.   /16/ По тази логика да вземат да ги напсуват тия плювачи, та белкем им пожелаят здраве ;)))

Майтап ;))

18.   До 17: Може и да го казваш на майтап, ама идеята не е лоша. Трябва да се тества:D

19.   Весела Коледа и щастлива Нова Година!

20.   Номер 12, това е анонимен сайт, в който помагаме, не четем клюки, това не е бг мама. Наистина се учудвам на коментари, които плюят модераторите, а иначе са в сайта и четат поздрави от тях. Ако не ви помага, какво правите тук? Хората даже ви публикуват жалките коментари. Вас ако някой ви оплюе, дали ще публикувате, а?

21.   12, мен пък сайта ме кефи точно, защото е като от 2002 :-)
А ти си свободен да си киснеш във Фесбук и всичките други места с акаунти и разни там лигави и дебилни глупости.
Истории в 'любими' можеш да си добавяш винаги и отвсякъде, защото всеки браузър има опция bookmark ;-)

ж31

22.   Весели Празници, Ви пожелавам и на, Вас! Нека да има още повече читатели на този сайт!
До редакторите: Публикувах три теми може ли да ги одобрите по-бързо? Едната е-Моята история и проблеми с приятелството
Втората е-Неща за 13 годишни
Третата е-Гъбична инфекция или?

23.   Здравейте! Аз съм Н22 и благодаря на редакторите, че са одобрили историите ми. Съгласна съм с това, че променихте заглавията им. Вместо Неща за 13 годишни е Ежедневен грим за 13 годишни, което ми хареса, а вместо Гъбична инфекция или??? сте го направили на Гъбички или??? което пак е добро заглавие! И моля ви прочете ги и напишете коментар и под Моята история и проблемите с приятелството! Много ще се радвам, ако го направите! Приятен ден/нощ!

24.   Здравейте! Днес пуснах една история-Обезкосмяване при момичетата. Моля ви редактори одобрете я!