Споделена история от Избор на редактора

Бях проститутка! част 1
Чета от доста време историите в сайта и попаднах на доста от типа "Искам да стана проститутка! ";"Как да стана проститутка? " и честно казано ме хваща яд докато ги чета! Ето ви моята история мили момичета за да си вземете поука!

Бях на 19 когато се запознах с първия си и единствен сводник! Няма да навлизам в подробности-светът е малък, са казали хората. В общи линии ме залъгваше с празни обещания за съвместен живот, че ме обича, че никога през живота си не е срещал момиче като мен... Когато за първи път отвори темата за простуирането ми каза, че иска да завъртим наш си бизнес но докато съберем парите за него по нормалния начин("с минимална работна заплата"), щели сме да се сбабичосаме. Истината е, че целия град знае с какво се занимава и той и баща му, и от къде имат пари за скъпи коли, триетажни вили и маркови парфюми, само аз не знаех! Бях чувала името му из разкази на приятели, но никога не съм обръщала внимание. А той-един чаровник, едно тяло, а ароматът на Булгари Аква и до днес ме кара да се оглеждам като подплашен мишок за него! Първо се дърпах, после се колебаех, накрая се пречупих защото вече си падах ужасно много по него, а мисълта, че един ден уж ще бъде само мой ме крепеше.

Подари ми телефона си, даде ми пари за да обновя гардероба си, всеки ден ми купуваше ваучери и постоянно държеше контакт с мен, я по телефона, я идваше до нас от време на време, излизахме... в общи линии връзката ни беше малко странна, така и не легна с мен. Вероятно се опияних леко от това, че имах винаги пари за дрънкулки в себе си. Така включи ми роуминга, казах на нашите, че се местя да живея с него във Варна и заминах за Щутгарт. Не знаех немски, само английски и малко руски. Там ме посрещна братовчед му. Тези хора винаги знаят какво точно да ти кажат за да се почустваш по-добре! Видимо вече съжалявах за избора си. Изкъпах се, и излязохме с братовчеда на моя за да ми купи карта за телефона и така ходих с два телефона. Първата ми работа беше да му звънна и да му кажа, че искам да се прибера в България. Късно се бях сетила... Не помня какво ми каза, но ме успокои и ме накара да спра да плача. Още на следващия ден отидох с братовчед му на централа гара(Хауптбанхоф), където е пълно с пуфове и бордеи в, които се работи легално разбира се. Там отидох в 36 къща-никога няма да го забравя! Запознах се с момичето на братовчеда на моя. Тя ми каза точно 2 думи на немски-"ком" и "фюнф унд цванциг". Не разбрах кога вече бях по бельо застанала на вратата на стаята си. Бях доста уплашена, затварях се в стаята, звънях на моя, плачех по телефона, после се успокоявах, пак отварях вратата, онова момиче идва при мен за да ме успокоява... и един от пътите в които отворих вратата си дойде един мъж заговори ми нещо на немски, но аз не разбирах и само казвах "25"и той направо влезе при мен. След като свърши си плати и излезе. Първата вечер бях много нервана, изплашена, омърсена, бясна на себе си и не изкарах много. Следващите дни свикнах лека по лека, но всеки ден си плащах наем за стаята, ядене, ваучери, и почти не оставаха пари. Моя дойде още първата седмица. Постоянно движеше със някакво момче, чиято приятелка също била проститутка, но в друг пуф. Премести ме там при нея. Оказа се много точно момиче, да речем, че се е казвала Д. Сближих се с нея доста, но и там не изкарвах добри пари. Моя каза, че много съжалявал за това, което преживявам, но въпреки всичко не каза да се върна в България, напротив-дори предложи да замина за Италия! Там друг негов братовчед щял да ме уреди на пътя, където нямало да има нужда да плащам наем за стая(освен за хотелската стая в която живеех) и по-лесно сме щели да съберем парите. Съгласих се разбира се. И ето как заминах за Италия-отново без него. Там ме посрещна момичето на другия братовчед на моя-беше полякина, която е от 4 години проститутка за братовчеда на моя. Тя ме заведе в хотел, даде ми указания за начало, и на следващия ден дойде да ме вземе да ходим "на работа". Така отидох на пътя. Там цената ми беше 30 евро. Отново знаех само броени думи на италански. След няколко дни вече се чувствах повече от добре. На ден искарвах по около 400-500 евро, като 100 заделях за хотел, храна, такси за да стигам до пътя, цигари(да, пропуших) и ваучер! Останолото го пращах по Уестърн Юниън в България на моя. Я колата се развалила, я заеми се връщат... След втората седмица започнах да се усещам, че тези пари заминават по "странни разходи", и че след като той не идва нещо не е наред. Един ден дойде едно младо момче при мен, беще албанец и така и не разбрах какво точно работи освен, че кара хеликоптери, след време пак дойде, после ме изведе на вечеря, следващия път на разходка, после на работата си и летяхме над града и морето... и един ден спрях да му взимам пари. Просто се влюбих. И до ден днешен си мисля, че и той ме обичаше, искаше да ме изкара от тази работа, но аз така и не проявих смелост! Почнах да ходя през ден на пътя, свободното време го прекарвах с албанеца, и моя очевидно е забелязал нещо, въпреки че постоянно казвах, че няма работа, не ме взимат... Един ден ми звънна и ми каза, че приятелката на негов приятел ще дойде при мен, решили да направят като нас, не знам какво си... Когато тя дойде, беше едно към едно с мен в началото-страхуваше се, плачеше... постоянно въртеше телефони. Реших да и разкрия истината-че нашите момчета само ни използват да им изкарваме пари, че няма да останат с нас, че аз крия пари(действително пращах пари на една приятелка в България, която от мое име ги даваше на баща ми уж, че имала път към моя град и съм я помолила да му ги занесе) и че ще науча и нея, после я запознах с моя албанец... Стоя при мен около месец(Вече бях прекарала 4, или 5 месеца в Италия) и каза, че щяла да се прибере в България на почивка. Беше станала по-голяма проститутка дори и от най-старите момичета там! След дълги разговори с моя го убедих и аз да се прибера. Оказа се, че обаче ще се прибирам с различен полет от този на моята "приятелка" с един ден по-късно. Дадох събраните си пари на нея да ги предаде на моя като се прибере защото пак беше "изникнало нещо за спешно плащане", и си казах какво пък следващия ден щях да изкарам още 400-500 евро и да да се прибера в България с тях. Тя се прибра в България и още с кацането си, когато и се включи телефона я набрах да я питам как е минал полета. Не ми вдигна... няколко часа. Накрая звъннах на моя и какво се случва-хока ме по телефона, прави ме на две стотинки, нарича ме как ли не... той знаеше за всичко-че съм крила пари, за албанеца, че не съм ходила всеки ден на работа, че си купувах постоянно дрехи и обувки... Каза, че това е края! Не съжалявах, чувствах се облекчена... но после пак ми звънна за да допълни, че без него, без братовчед му никой няма да ме пусне да работя на улицата! Щели да ме пребият и какво ли още не! И без това си бях взела билет за България, казах си"До тук с тази мръсна работа, каквото било-било! ". Замислих се над случващото се и навързах нещата-моята"приятелка" беше му изпяла всичко, потърсих и обяснение след като ми вдигна, но така и не го получих. След като се прибрах в България никой не ме чакаше на летището, никой не ми позвъня на телефона. Прибрах се в нас и казах на нашите, че внезапно сме се разделили и не желая да говоря за него. Опитах да започна на чисто, върнах се при бившия си приятел и се опитвах да забравя всичко! Две седмици по-късно получих телефонно обаждане от Нея-моята приятелка...

Коментари

1.   Чакам продължението!

2.   Деца, във ваканция сте, навън е лято - излезте малко, вместо да висите пред компютрите и да си съчинявате истории....

3.   Така е то.
Добре че споделяш и да видим.
Те си мислят че ще е като по филмите - луксозен хотел, баровци бол...
Ухажват ги, свалят звезди, после незабравим "романтичен секс"...
Подаръчета. Изненади на яхти. Шампанското с касите :)
А най-хубавото е че си плащат, представяш ли си? !? !?
Но един ден случайно минава ПРИНЦА на бял кон. Любовта е от внезапна, толкова внезапна че мацката дори залита, когато стрелата на Купидон разкъсва сърцето и!
Истината обаче е друга...

4.   Е ти братче като по сериалите... "очаквайте продължение". Айде, очакваме.

5.   До номер 2: Абе да ти кажа доста реално си ми звучи. Помня как една съученичка един мангал я прати и нея в Германия като я залъгваше, че я обича и тем подобни, ама тя и до ден днешен май си е там.... а беше хубаво момичето! :(

6.   На мен ми стана интересно и то много. Хубаво е, че си решила да споделиш тук, за да дадеш пример на тези, които не знаят в какво ще се забъркат ако тръгнат по твоя път. За сега няма да казвам нищо повече, понеже не съм видяла края на историята. Предвид че пишеш грамотно, вероятно животът ти е тръгнал в добра посока.

7.   Следващия път пиши малко по реални работи, че тука доста неща не се връзват. Иначе като фантастична литература е добре.

8.   Историята дори да е измислена е доста реалистична, живял съм 10 г. в германия, така стават тези неща - знае много подробности, за да не е поне от разказано тази история написана

9.   Значи вие като нищо си ставате проститутки и курви, а когато най-нормалното момче ви покани на проста среща на кафе например, веднага се правите на ударени... Еми айде реви си там че си проститутка и тва е :) Жива и здрава. ВИнаги съм се чудел защо жените си падате все по неопдходящите мъже, ама това е нон-стоп. А после се чупите да ревете и ревете че мъжете са свине и че всички били еднакви. Е както виждаш избрала си си мъж, който ти е направил живота черен. Освен "честито" друго не знам какво да кажа.

10.   Или историята е наистина измислена от някоя тиинейджърка, или авторката наистина е много глупава да се връзва на такива евтини номерца. Най-тъпото беше, че тръгнала да разказва с малки подробности на оная дето нито я познава нито нищо. Не и дошло на акъла, че щом е приятелка на приятел на приятеля и са комбина всички. И другата тъпотия - цял град знаел той с какво се занимава, само тя не естествено. И друго - бил много богат обаче тя трябвало да му изкара пари за бизнес понеже той с триетажните си къщи, скъпи коли и парфюм Булгари няма един лев. И другата особена глупост - казала на техните, че отива да живее във Варна, а заминала в Германия. Естествено техните не са и звънели и не са се интересували, а ако тя им е звъняла не им е направило впечатление, че звъни от номер който не е от България. После се прибрала и те понеже били още по-тъпи от нея и и повярвали, че е била във Варна и се е прибрала, защото са се разделили с приятеля и. А да не забравя - по улицата дето са най-ниско платените проститутки изкарвала 500 евро на ден, но в бардака нищо не могла да изкара. Абе момиче хората не са малоумни, не съди за техния интелект от твоя собствен.

11.   Да точно по този начин стават нещата. Авторката си е мислила че с нея точно няма да постъи така. Че на нея точно няма да и се случи. Уви. В България голям процент от мъжете са такива. Да не говорим, че освен авторката той сигорно е имал поне още една приятелка от която да изкарва пари. Ние жените често пъти се заслепяваме от любовта и си затваряме очите за всичко. Тези които нападат момичето и идея си нямат какво е преживяло то. Може би единственото което мога да и кажа е, че е била наивна. Аз съм на мнение, че няма мъж, който да обича жена си или приятелката си и да се премирява с мисалта, че тя спи с поне още 5 човека на ден. Че тя го издържа и едновременно с това мъжката му гордост остава незасегната. Няма такива мъже. Дано авторката да успее да намери истинската си любов и забрави за преживяното.

12.   Звучи ми като измислена история. Дори и да си обичала този човек как като вие нямате реални взаимоотношения рещаваш дза се продаваш за общото добро - и да си много наивна просто поне да беше преспал с теб - каква е тая връзка по думи и без интимни отношения. И след това събра пари, каза не и просто ей така си тръгна - все си мислех, че на проститутките не им е толкова лесно да се махнат от бизнеса - казвам не, не искам повече, прибирам се на място, където той може да ме намери и просто един телефонен разговор. Извинявам се предварително, ако греша и наистина историята ти е реална. Ана

13.   Момичето си казва как е било, споделя, представя нейните преживявания—и пак има недоволни.
Вярвам, че е било така, защото в зарибяването се използват лъжи и манипулации за убеждаване.

14.   Абе номер 10, не си чел внимателно ми се струва :Д В нашия град има един-Кукера му викат и всички го знаят ама аз не го познавам ;) И нали трябва да я излъже нещо за да тръгне бе, за това и казал за техен бизнес нещо, а-у. Ти роуминг знаеш ли какво значи бе???? Като има включен роуминг момичето и от индия да звъни пак ше и показва бг и номер! А защо да не и повярват родителите и за това, че се е разделила с приятела си не можах да разбера.... Пък зависи брато, ако е хубаво момичето що да не изкара пари?

15.   От авторката до номер 10:Ако трябва да съм честна съм била около 4 часа с клиент и съм си тръгвала със осем стотака! Ако си мислиш, че на улицата най-малко се изкарват, малко си се объркал/а! Именно там не ти се налага да плащаш по 160 евро наем за стая за 24 часа в пуф! Именно там можеш да поискаш 50 евро отгоре за да целунеш клиент по устата, и именно там те минават по над 10 човека на ден за да изкараш именно тези пари! Разбира се не всеки ден е бабин ден-има дни в които карабинерите когато минат на проверка и те изпратят в къщи, съм се прибирала и със 100 евро. В Италия отивах в 10:30 сутринта и вечер се прибирах към 20-21:00 и винаги съм изкарвала добри пари! Бедна ти е фантазията колко пари са ми минали през ръцете-аз далеч обаче нямам за цел да те убеждавам в това. Историята ми е тук по съвсем друга причина!

16.   На мен тази история и втората и част толкова ми лъхат на измислица че няма на къде. Къде, кой , какво ? Коя жена минала през нещо такова ще седне да го разказва в такъв сайт ?

17.   Като чета коментарите и направо незнам... ама то простотията и злобата ходят по хората. Авторке, живей си живота и въобще не давай акъл на хората, защото виждаш-накрая или не ти вярват или започват да те плюят и на теб да дават акъл.

18.   Егати ужаса! 30 евро за колко минути? И аз съм била проститутка в чужбина. На улицата никога не бих си позволила да работя, според мен е много опасно, работех в клуб, за който полицията добре знаеше с какво се занимава, но шефката ми буташе подкупи и не само не правеха проблеми, дори при проблем с клиент бяха готови да дойдат да помогнат. Но такива сериозни проблеми, докато работех там не е имало. Не съм имала сводник, не съм плащала наем, уговорката с шефката ми беше 50% от печалбата ми за нея, но мен ме устройваше идеално - тя намираше клиентите, тя осигуряваше терена, имахме си идеална система, с която нито едно момиче не оставаше прецакано, а и не бяхме много момичета и нямаше някаква убийствена конкуренция. Никой не ме принуждавал да работя насила, можех да напусна, когато си поискам, не съм стояла в клуба повече от осем часа на ден, имах си време и за личен живот, имах почивни дни, най-ниската цена, която е плащал клиент е била 50 евро за 10-15 минути, иначе цените бяха от порядъка 70-80 евро за половин час и 120-150 евро за един час. Десет клиента за една нощ ми се вижда просто безумие, за мен 3-4 клиента за една вечер си бяха идеални. В клуба освен това можеше да се печели и без да правиш секс, беше достатъчно клиента да реши да те почерпи някакъв коктейл, който за момичетата струваше 30 евро(15 евро за мен, 15 за собственичката). Имала съм клиенти, които не искаха да правят секс, стояли сме по цяла вечер набара да си говорими аз съм изкарвала трицифрена сума, без дори да се съблеча. Веднъж си позволих да се влюбя в клиент и да се срещам с него извън клуба, но нещата не се получиха, трудно е с такава професия, макар че една колежка срещна сегашния си съпруг именно на работа, сега са заедно от пет години и имат едно прекрасно момченце.

В тази професия много зависи как, къде и с кого я работиш. За някои може да се превърне в кошмар, а за други - удобна работа.

19.   Истина е сигурна съм! Аз не бях проститутка, бях съпруга на такъв мъж. Постоянно ме убеждаваше, че няма чувства към момичето и ще я остави щом съберем малко пари.. това са реални неща от живота, никоя тинейджърка не може да знае толкова подробности.. тези които не вярват според мен са хора, които не са се сблъскали с реалните неща в живота и дай Боже все така да си живеят в розово! Много е тежко.. тази мръсна работа е адски унизителна и за проститутката и за съпругата.. Проститутката е лудо влюбена и наивна, използвана само за пари, животът и е пълна мизерия, дори на враговете си не пожелавам такова нещо! А съпругата е малко по - ценна от проститутката, все пак си е девственица в сравнение.. Но изпитва същото унижение! Не им вярвайте на тези мъже вече, не позволявайте да си играят с вас!

20.   Истината е, че много момичета искат да се занимават с това. Точно защото мъже им мътят главите с глупости. Мой бивш приятел искаше да работя по този начин за него. Все ми казваше, че сме нямали пари да заживеем заедно и т. н. Най- накрая го зарязах. Да не говорим, че почти всичките му приятели оставяха жените си да проституират в чужбина. Не мога да си представя как може да има мъж който да иска жена му да го издържа по честен път а той да си лежи вкъщи, още по малко мога пък да си представя какъв мъж си след като знаеш, че храната която ядеш е изкарана от жена ти след като е спала с поне 4 или 5 човека преди това. Това не са мъже!!!
Авторката е постъпила много добре като се е върнала в Българя. Ако може да сподели как е в момента и дали всичко се е подредило при нея...

21.   Номер 20, аз написах и втора част на историята си, но администраторите на страницата май са изтрили. Преди малко написах нова история с малко повече подробности около времето прекарано в Германия и Италия.
Иначе сега всичко при мен е доста по-различно-от две години живея и работя като продавачка в България и си имам сериозен приятел, когото много обичам и дори и без да подозира за предишния ми живот, доста ми помогна да го преодолея.
В момента единственото, което ми тежи е емоционалния товар, който продължавам да нося със себе си от онези дни...

23.   Мили ми поетесо незнам какви ги пишеш, защото първо сводниците никога не те остават без надзор, второ албанците са или мошеници или сводници, трето в Италия се работи на 50 евро, четвърто никой няма да те остави да правиш своеволия. Казва ти го бивша проститутка в Италия.

24.   Авторке, ти като си виждала накъде отиват нещата как си се съгласила въобще, как си допуснала да затънеш толкова? И най- големия красавец да е бил, щом те кара да вършиш такива неща, то е ясно, че те използва! Не мога да разбера... И всички, които сте проституирали говорите за това, сякаш е нещо нормално и обичайно! Отвратително и позорно е за мен да си продваш тялото за пари! А че номер 18. и съвсем доброволно го правела.... Момичета, вашата нравствена система какво представлява? И въобще останало ли е нещо от нея? Много ми е мъчно за всички за вас... Бог да ви дава разум и дано поемете по правилния път! Дано направите нещо хубаво и смислено в живота си.

П. С. Не искам да ви съдя, наистина. Но просто съм страшно огорчена и разочарована, въпреки че не ви познавам.

- от една 17-годишна хлапачка

25.   Номер 23 това, че аз съм била без надзор там е по обясними причини, които са ясни по подразбиране-той беше на 17, нещо, което научих в последствие. :) Второ не съм била без никакъв надзор-в Германия братовчед му беше винаги по петите ми, в Италия беше момичето на друг негов братовчед. Трето-много общо заключение правиш. Все едно да кажеш, че всички американци са дебели :) Зависи от човека какъв ще е, каква ще е средата му и с каква цел е отишъл някъде извън родината си. Моя албанец нямаше нищо общо нито със сводничество, нито с мошеничество. Четвърто-на различните места, различни пари се взимат! Навсякъде цените са различни, пък и всяко момиче отговаря сама за цената си! На мястото, където бях ако някоя е взимала 50 евро за курс не е било защото е много красива, а защото е правила нещо без презерватив, или е давала отзад, или го е правила за по-дълго време ;) И още нещо-това, че си също бивша проститутка трябва да означава, че си повече от наясно с нещата, а не да ми пишеш врели некипели ;) Очевидно съм преживяла повече от теб и съм била на много различни места, знам достатъчно за този живот и тези среди от теб. Не се обаждай най-добре ако няма какво да кажеш!

26.   До авторката от номер 23, за к**** го раздаваш много тежко. Не се видиш и не се срамуваш от стореното ами пък и Христофор Колумб го раздаваш. Аз поне съм помогнала на майка ми,а ти си останала с хуй в устата. Хората ги интересува как си се кефила и кво си правила. Според мен си някоя от роски произход за да раздава подобна история като лека нощ деца,

27.   Честно казано такива дето имат болни майки, бащи, лели, чичовци и от няма и къде се принуждавали да проституират са точно 0! Може и да греша, но тези думи съм ги чувала не веднъж... аз самата съм ги изричала в стремежа си да измъкна пари от клиент. Не ме е срам, бих преживяла всичко пак! Тази част от живота ми ме научи на много неща за хората, света, промени мирогледа ми, и ме направи по-добър човек! Защо да ме е срам от грешките си, след като съм се поучила от тях? Не ми харесва тона ти и това, че открито ме обиждаш и се опитваш по някъкъв начин да ме накараш да се чувствам ужасно. Ще те разочаровам, но никой който не познавам не може да ме сломи със заучени думи. Самия израз, който си употребила"хуй в устата", говори много за теб самата-колко си озлобена, колко си дребна, колко си невъзпитана, колко прибързано съдиш хората, и най-вече колко елементарна си. Другите неща няма да коментирам. Не съм от ромски произход, и колкото и нескромно да звучи смятам, че съм достатъчно интелигентна, и че историята ми е далеч от историите на Сънчо! Просто не коментирай повече след като не вярваш, след като ме съдиш, и след като обиждаш. Смятам, че коментарите ти са написани неграмотно-на първо място, и на второ не отговарят на правилата в сайта... нямам думи просто!

29.   Не мога да не се възхитя колко грамотни излязоха "проститутките"! :)
М34, 75

33.   кам номер 9 много си прав за кафето и нормалните момчета, защото в една дискотека момичетата не се заглеждат по нормални момчета ами по тези с ласкавите колил. Мислят ли за пари и задниците им се отварят, а после се вайкат че човек ако ги ритне отзад си нямят на представа колко счипени пишки ще изпадат. Толкова много че ако ги оплетеш на корабно важе ще е далго от тук до Украйна. Сега трагнала да споделя ваййййй

34.   29

Ама Номер 29. Ти знаеш ли в големите градове в България колко студентки отличнички проституират, за да изкарват повечко доходи?

А може тогава да е била неграмотна, но като е минало време да и е дошъл акъла в главата и да се е ограмотила!?? !? !? !?

Колко грамотни и отличнички има дето проституират само и само за да си докарват повечко пари ти е бедна фантазията.

Познавам приятел, който си е викал не един или два пъти елитни проститутки, и с които е приключвал малко по-навреме та са си приказвали и има не малко, които не са съвсем без акъл ;)!

Е, разбира се ако ти се срещаш с такива по пътищата или с тези на централна гара тея ц*ганки няма как да са грамотни

НЕ ХАРЕСВАМ ПРОСТИТУТКИТЕ. И НЕ ГИ ЗАЩИТАВАМ!

Но дайте малко по-човешки. Понякога ми идва да ви и*бия зъбите задето разсъждавате толкова ид*отски!

Поздрави, Узунов

35.   Това е поучителна история, а и авторката не е глупава. Вижте и филма "защо дъщеря ми" направен е по истински случай. Сводниците манипулират, трудно е да разбереш кой човек е искрен към теб и кой не. Всъщност съм на 12 и не се интересувам още от момчета, но това, което се случва в този свят е опасно и различно от представите ни. Сериозно, хора, тези, които стават проститутки не винаги за глупави, а манипулирани

38.   Мили ми проститутки аз съм момче, и съм от Варна, няма да коментирам, къде съм ходил и с кого. Обиколил съм цяла Европа, бях на 19г когато почнах да се занимавам с това, а сега съм на 38г. Тогава времената бяха по-сложни да излезеш навънка, имаше визов режим, даваха ти работна виза за 3м работа. Бил съм в повечето време нелегално там. Искам да ви кажа нещо!
Има едно правило в живота, един наркоман си остава вечно наркоман, една проститутка си остава цял живот такава, не зависимо дали в момента не е в пуфа. Така че недей те да ми се вайкате, че като видите червената хартийка от 500 еврака веднага ще си събуйте миризливите бикини.

39.   Аз пък мога да кажа че съвсем не е вярно твърде ни е то че няма как да спреш с тази работа и че веднъж проститутка цял живот проститутка. Аз съм работила няколко година и съм изкарала много пари, всички от които отидоха при сводника ми, видях много грозни неща и не препоръчвам на никое момиче да се захваща с това. Това са лесни при за сводниците които се правят на много влюбени и загрижени, не са никак лесни при за момичето което е длъжно да прави секс със всякакви изроди. Вече три години не проституирам и нямам намерение да. се връщам в този ад работя нормална работа и се чувставсм щастлива омъжих се и водя нормален живот. и насърчавам всяко момиче което искам да спре с това че никога не е късно, вземи това решение без да мислиш какво ще с та не след това. Бъди смела!

45.   Това е нещо като Хубава жена със Джулия Робъртс но по скоро тъжната история. А ако си си мислила че това ще е както е на филма... си се лъгала и то жестоко

46.   Ами малко се съмнявам, но само за едно:
-Коя жена с достойнство ще се съгласи на това.? !

47.   Аз пък ви се чудя на акъла, защо работите за сводници? Пусни си обява че предлагаш секс услуги и си работи за себе си, толкова ли е трудно???

48.   Единственото, което ми се струва нереалистично е, колко лесно си се отървала от сводника.

Друго, което искам да попитам - никой ли не те е търсил, преследвал, никога ли не е имало истории с наркотици и побой? Толкова много мъже са минали, все някой трябва да е бил откачен, чисто статистически.

Звучи направо розово като за проституция.

Благодаря предварително за отговора.