Споделена история от Избор на редактора

Какво ви харесва и какво не в spodeli.net
Здравейте приятели!

От няколко години съм модератор в сайта. Искам от свое име и от името на екипа ни, да ви пожелая Весели зимни празници и една прекрасна следваща година.

Пускам "старата" тема - какво ви харесва и какво не, тъй като мисля, че има нужда от място, където можете да споделите оплаквания и хвалби (защо не :)

Благодаря, че правите заедно с нас този сайт - интересен, забавен и полезен.

По случай Коледа, искам да си пожелая, да се налага да одобряваме повече весели истории, истории с щастлива развръзка и повече стойностни и наистина полезни коментари.

Весели празници!

Коментари

151-200 от 460

190.   Харесва ми, че можеш да попиташ анонимно.
Не ми харесва, че понякога не се добавят историите и одобряването на коментарите и историите става доооста бавно.
Моля, обърнете внимание на всички тези коментари!

191.   На мен ми харесва сайта, понякога ме дразни, че не може да се публукуват данни, защото има хора с които наистина бих искала да се запозная понеже са ме впечатлили с комнтарите си, но предполагам така е по-добре особено за малките деца които пишат тук и могат да се запознаят с, , неподходящите" хора. Харесва ми това, че има всякакви категории и можеш да потърсиш помощ по всякакви въпроси. На мен сайта ми е помогнал много, защото съм споделяла проблеми които не мога да доверя на никой, а тук намирам съвети и подкрепа. Благодаря за хубавия сайт и грижливата потдръжка, аз поне нямам проблем да изчаквам с публикуването на коментарите и темите. Ако, модераторите виждат ай пи адресите на писалите, то тогава предполагам, че ме познават по-добре от всеки друг което е странно, но и някак готино. Отново благодаря момчета и момичета!

192.   Сайтът би бил перфектен, ако администраторите одобряват поне по един коментар дневно. Чакала съм по три дни, за да прочета съветите на хората... дразнещо е.

194.   Здравейте!
Ще се радвам, ако успеете да отговорите на този въпрос.

Често публикувам тук в "Измислени истории", "Тийнейджърски" и в "Семейство"
Та, давам пример:
Вечерта съм написала нещо в "Измислени истории". Да речем, че сутринта ставам да проверя и виждам, че има нови истории, но моята не. Често се е случвало след 3-4 часа да бъде одобрена или изобщо да не е одобрена. Исках да попитам дали всичко проверявате наведнъж или не ви стига времето? Защото после се чудя дали да напиша още

веднъж или да почакам.

Модератор - всички истории са обработени. Внимание - може да сме сменили категорията, но заглавието гледаме да запазим. Най-добре си оставете имейл адрес и така ще получите съобщение ако и когато историята се публикува

195.   Здравейте.
Често обичам да публикувам тук.
Но имам един въпрос и се надявам, че ще ми отговорите.
Давам пример: Вечерта решавам да добавя каквото и да е било. Сутринта ставам и проверявам дали сте ми одобрили историята и виждам, че има нови, но не и моята. След 3 часа виждам, че ми е публикувана. А случвало ми се е и да не е била одобрена историята.

Това ми се случва често и се чудя доста дали да напиша отново или да почакам.
Та въпроса ми е: всичко наведнъж ли проверявате и одобрявате или пък не ви стига времето?

Благодаря предварително.

Модератор - случва се да пропуснем отделни коментари, но те излизат с времето и ги пускеме. Най-добре е просто да се абонирате за съответната тема.
Всички Истории към момента са обработени, но за коментарите ни трябва малко повече време.
Съжаляваме за забавянето, но пускаме всичко ръчно.

196.   Да сте мислили за някакъв вид сътрудничество със друг сайт - някой, където хората имат профили? Вие ще пуснете линк към техния сайт или друга форма на реклама по техен избор, а те ще предлагат да речем възможността да публикуваш някъде в профила си линк към дадена история от Сподели. нет, която авторът на профила харесва или просто иска да покаже на хората (избрана изповед от Сподели. нет - кеф му за вегетарианството, кеф му за лошите мъже/жени, кеф му за отношението към животните, кеф му за нещо друго)? Така хем ще си направите реклама, хем ще повишите броя прочити на история. Това ще бъде опция по избор и хората там няма да са задължени да попълват полето, нито пък да дават линк към собствени теми. Дори можете да въведете някакво ограничение, за да сте сигурни, че няма да слагат собствени истории (нещо по ИП или друга подобна рестрикция). Сигурно пак ще възроптаете заради личните данни, но реално при този вариант тук няма лични данни на никого от авторите. Дори в другия сайт да има, няма гаранция, че потребителите му са редовни ползуватели на този сайт и съответно е все едно да попълват профила си във Фейсбук - там е пълно с данни, но не вие сте ги сложили там. :)

Модератор - Благодаря, но сме отхвърлили вече подобни идеи.

197.   Не ми харесва, че задавам важен за мен въпрос под формата на тема и първо чакам одобрение, а сега сте пуснали други теми, но не и моята. Нито е неграмотно написана, нито е хейтърска. Имам ли право да поискам помощ тук или сайтът вече си е присвоил правото да решава кой да реши проблемите си и кой не?

198.   Сайтът е полезен, но трябва повече администратори... не може да се чака 1 коментар да се одобри 4 дни

199.   Весели презници и на Вас!
1) Харесва ми:
-може да споделяш историята си анонимно
-често получаваш добри съвети
2) Не ми харесва:
Това, че често важни истории не се публикуват(мои лично доста, а последната беше най-важда, ама уви :(, а често има по-глупави теми, като например боядисване със степче, а моите са неща от живота :/ )

201.   Много се бавите в публикуването на историите, а като не напиша имейл даже не я публикувате, това не значи, че не я следя, просто забравям да го напиша и трябва да почна да разказвам всичко отначало. Направете автоматично публикуване на историите и после която не отговаря на условията я изтрийте. Някои хора искат бързо да получат коментари от останалите.

203.   Знам, че пак няма да ми одобрите коментара за пореден път, понеже не ви оттърва.

Тъкмо одобрите 2 теми и се обнадеждя и после отива още 4 дни за коментарите. Напоследък сте по схемата 4-1-4-1. 4 дни почивка - 1 одобрена тема - 4 дни почивка - 1 одобрена тема. За коментари не смея и да питам.

204.   Историите и коментарите се бавят толкова много, че в някои случаи става безсмислено пускането им. Падате много в очите и не върши работа на хората. Може да се прекръстите на изчакай. нет. (дано този коментар види свят преди коледа)

206.   Не ми харесва, че чакате да се съберат повече коментари за да ги пуснете наведнъж.. аа понякога съм чакала 2-3 дена... Не всеки път одобрявате истории и не заради, това че ги има вече в подобен вариант в сайта или пък има нещо не по правилата, а може би не ви се струват достатъчно интересни и важни! НО пък винаги когато съм молила модератора да я пусне се е случвало... Хубави празници, бъдете живи и здрави... А и също ще е добре да давате възможност на хората, които искат да се свързват по между си да могат да осъществят контакт...

207.   Четейки коментарите, стигам до заключението, че много хора мислят като мене. За да пишат и търсят съвети, значи, че хората са обременени от някакъв проблем, който ги мъчи и искат час по скоро да се разреши. Каква е ползата, ако получи някакви съвети, чак след няколко дена, когато вече ще е късно? Така се губи замисъла на сайта, да бъде в полза на нуждаещите се от съвет. Забелязвам, че с охота се допускат съвсем елементарни теми, най вече тинейджърски, които са безинтересни дори и за самите тях. Съдя по коментарите които получават. Сериозни и полезни теми се игнорират, защото не се одобряват като важни. Мисля, че ще бъдете полезни, ако оценявате темите, не по сензациите които засягат, а по тяхната полезност за повече хора. И още нещо. Как мога да покажа, чрез гласуване, че някой коментар не ми харесва, без да съм принуден(при сегашното положение) да напиша коментар против него? Намерете начин да се оценяват, по скоро да се одобрява или не даден коментар, без да се коментира по него. Така и коментиращите ще си вадят изводи, дали мисленето им е правилно.

208.   Здравейте, не ми харесва това, че от 5 дена чакам да се одобрят коментарите под историята ми и това чакане много ме изнервя..
Не ми харесва, че има огромен хейт.
Харесва ми, че е анонимно и когато няма с кого да споделя именно тук пише проблемите си и давам съвети на другите.. :)

209.   1. Не знам (и не ме интересува) колко на брой са модераторите, но обновяването на комнетарите трябва да става със скорост, по-бърза от веднъж седмично.

2. "Хейтъри не се толерират"
Ще игнорирам англицизма. В сайтчето се пускат всякакви "истории", доста от които съм забелязал, че съдържат чиста злоба, злорадство спрямо нещастие или да не казвам какво.

Изразявам се остро, защото само от това разбират хората - политически коректното никому не прави впечатление. Как използването на думата "пикла" се цензурира, но коментарчета, поощряващи неща като педофилия, се допускат? Много ми е интересно кой умничък сладур трие "хейтърите", но допуска изродите, подкрепящи връзка между 16-годишна и 40-годишен?

3. "Пазете мъдростта (... ) имат нужда от съчувствие"
Като не искате "мъдрост" (легитимна критика), махайте въобще коментарите като опция.

210.   Здравейте модератори!
До скоро много се дразнех, че бавите пускането на подадените коментари, но като се замислих, това е за добро. По добре, да се пуснат десетина коментара наведнъж, отколкото честичко да се пуска по един. Ако се натрупват по повече, по малко ще си влияят един от друг, коментарите ще са по полезни. Но, прави ми впечатление, че веднага след публикуване на тема, веднага се появява(заедно с темата) и първият коментар, как става това? Или коментара е на модератора(а пишете че не коментирате по теми), или автора си написва сам и коментари!? Бихте ли обяснили, как това се случва?

211.   Модератори, в пост 210 Ви зададох въпрос, бихте ли ми отговорили? Подобен въпрос вълнува и други коментиращи. Как се появява коментар веднага, заедно с допуснатата тема? Това от автора на темата ли се прави, или от модератора? Ако сте коректни, би било добре да ми помогнете да си обясня, защо това се случва?
ЧНГ на всички! Бъдете живи и здрави!

212.   Номер 210, 211, понеже модераторите не ти отговарят ще си позволя да ти обесня. МодераторКА си пуска тема и сама си я коментира и другия вариант- харесва си тема в която може да "блесне", задържа си я колкото си иска ,и я пуска със собствен коментар. Затова някои коментари излизат за минути, а други чакат с дни. Елементарно...

213.   Споделям мнението на коментар 201. Според мен е по-добре темите да се публикуват веднага, както и коментарите, а след това да се трият, ясно ми е, че екипа е малък и явно технически времето не Ви стига, но от това страдат потребителите Ви. Губи се интереса и смисъла. Може би трябва да се замислите за опция power user, които да ви помагат - това да са проверени хора, които могат да трият и да спират статии и коментари. Можете също да пуснете рейтинг на статиите или бутон "докладвай нередност"

Според мен това е възможна опция.

214.   Аз имам следния въпрос:
Как става така, че модераторите одобряват теми, които звучат абсурдно!
Пример:
В момента в рубриката "Любов и изневяра" има пусната тема - "Бяло петно на екрана на Sony Xperia z3"
Може аз да съм по-глупав, но честно казано не мога да разбера къде виждате тук любов и изневяра?
Може би авторът изпитва любов към телефона си? Или телефонът е изневерил на стопанина си?
Сигурен съм, че ако се понапъне човек с по-богато въображение може да изсмуче от пръстите си много възможни обяснения. И все пак здравият разум какъвто се предполага, че трябва да притежава един модератор би изпратил подобна тема в друг по-подходящ раздел.

Т. Н.

215.   Вчера задодох следния въпрос:
В рубриката "Любов и изневяра" в момента има тема "Бяло петно на екрана на Sony Xperia z3 ". Каква е връзката между тези две неща и защо е одобрена тема, която няма нищо общо със съответната категория?
Сега виждам, че коментарът ми не е одобрен и го пиша за втори път.
Бихте ли ми отговорили, как се случва така, че одобрявате тема, която е меко казано не на място но не допускате коментар в тема, за която се предполага, че трябва да разглежда именно такива проблеми?

216.   Харесва ми:
1. Анонимността е сигурна :)
Не ми харесва:
2. Че не одобрявате историите на тези, които наистина имат нужда от помощ... Досега съм ннаправила около 3 опита да пусна един и същи проблем, без да нарушавам правила. Надявах се, че тук ще получа адекватен съвет, но уви... Не бях одобрена :) Проблемите ми не се сториха достойни :) Р

217.   Препоръка: направете си още един раздел, който да се казва "Неодобрени теми" или"Неодобрени коментари", нещо като кошче, в което да пълните неодобрени теми и коментари, но да имаме възможност, който иска да ги прочете. Подобни опции имат повечето сайтове и форуми. Сигурен съм, че ще бъде най четеният раздел, а и ще установим интелектуалният капацитет на модераторите, ще стане ясен техният морал. Хиляди са читателите които недоволстват, че темите им не са одобрени, а и много коментари също. Искаме да видим, какво толкова лошо са писали.

Moдератор - имаме ясни правила. Ако имаше раздел за „неодобрени“ теми, то те автоматично стават одобрени! Има достатачно подобни сайтове, включително спрени от властите за педофилия и други престъпления! Ние отговаряме пред Закона за съдържанието на този сайт. Ако искате сайт със свободно съдържание просто си направете такъв и носете лично последиците.

218.   Абе хора какво става тука бее? По 3 дена не одобрявате коментари историите чакат...

Модератор - съжаляваме за забавянето

219.   №218, още ли не сте разбрали, защо е това бавене? Обърнете внимание, повечето теми, още при отпечатването им, само след час, два, са вече окомплектовани с първият коментар. Как става това? Или сайта им има такава опция, първият коментар да излиза автоматично, без цензуриране от модератор, или той е написан от самият модератор. Чудил съм се, какво се цели с това. Забелязвам, че докато се пуснат останалите коментари, този първият, стои по няколко дни и набира точки. Не знам, това ли е целта на модераторите, да трупат точки, или целта им е да моделират мисленето на другите коментиращи. Това е дразнещо, и вероятно и други не го одобряват. Преди време зададох запитване, как се получава така, че заедно с темата се появява и първият коментар, но модераторите не благоволяват да ми обяснят. Вероятно искат да се покажат най мъдри и вещи по всякакви теми, затова първият коментар трябва да е техен.

221.   Аз лично нямам забележки, освен че публикуването на историите и коментарите доста се забавя понякога. Иначе ви пожелавам хубава 2016 година!!!

222.   Харесва ми идеята на сайта. Не ми харесва бавното (понякога изключително бавно) одобряване на коментарите.
Ж 28

223.   Не съжалявай, а пускай коментарите.... 4 дена чакат. Спите ли бе, хора?

224.   Аз чакам Вече 3 дена Написах историята ми
Миналата и настоящата аз съм До разделяне с жена ми и бебето Никой не Одобрява публикацията ми
Но пак те ще са правите.

226.   Харесва ми това, че този сайт за мен е емоционален отдушник от повече от 3 години и мога свободно да общувам с непознати хора и да събеседвам с тях на най-различни теми. Харесва ми, че тук се оставя и поле за творческа изява във отдел "Проза, Литература". Така много бъдещи поети и музиканти ще открият таланта си тук и ще стартират кариерата си.
Не ми харесва, че одобрявате прекалено много теми за котки-Котката ми-това, котката ми-онова... Това ли е най-важното? !? За някои хора, може би да, но за мен-не и не ми се слуша всеки божи ден раздиранията на една 15-годишна девойка как котето й паднало от прозореца и умряло. Дайте път на по-стойностните истории, а тези за котки изтривайте, да не се задръсти сайта излишно. И коментарите се бавят по 3-4 дни, но мисля, че не е необходимо да го казвам, виж колко много хора преди мен вече са го казали... Наемете още модератори? !?
Иначе сайтът си супер, нямам други забележки.

229.   Не ми харесва това, че всеки път, като отворя тема ми се появяват едни досадни и гадни реклами отстрани. (Grabbo). Ако ми кажете как да си ги спра, ще съм ви благодарен.

230.   нека да има повече Админи защото Тези са много Скапани казвам така защото съм изнервен една седмица чакам да одобрят историята за с жена ми и детето аз теми одобряват историй за Бенки;Татуйровки; И т. н.
Абе човек чака Съвети Помощ Вие какво правите.

231.   Харесва ми идеята на сайта и това, че се пише анонимно. Като цяло нямам забележки освен една и това е, че понякога темите или мненията се одобряват бавно, но това е обяснимо, имайки предвид колко хора пишат тук.

Всичко добро на екипа от spodeli.net. :)

233.   Веднъж се отказах да ползвам форума тук. Сега 4 години по-късно се сещам защо тогава се бях отказал. И ми се иска повече тук да не вляза.

За 1 седмица имам поне 3-4 коментара, които по неразбираема за мен причина не се публикуват. Ето какво не ми харесва: точка g. от правилника ви.
"модераторите ще изтриват всичко, което намерят за добре"
Тъй ли? Вие Богове ли се пишете какво ли? Искате да моделирате мнението на хората както казва 217. Кой ви дава право да смятате кое мнение е вярно и правилно и кое не е?

Не ме разбирайте прогрешно. Съгласен съм, че не бива да има постове нарушаващи законите. Но вие прекалявате и се оставяте личното ви мнение да диктува парада.
Не за друго, но след като съм писал в продължение на 2-3 часа пост, накрая да го видя изтрит от вас, без никакво обяснение ЗАЩО?
Поне напишете "Но43 беше изтрит, поради еди каква си причина". За следващия път да се знае. Или пратете мейл, ако е оставен.

Ами писна ми вече, честно. Обезсъчил съм се. Ако искате потребителите да ви уважават, уважавайте и вие техния труд.

Не, няма нужда да публикувате тази нападка, тя си е за вас така ли иначе.

М. В.

234.   Здравейте, хора! Аз започвам с негативното, та да свърша с хубавото. От няколко дни сте ми одобрили историята и от няколко дни имам 7 коментара, които не се одобряват. В случай, че не знаете за коя става на въпрос. Става въпрос за историята в раздел "Други"със заглавието" Търся филм, моля помогнете ". Та явно има хора, които знаят за кой питам, а аз не мога все още да го гледам и през час проверявам дали са одобрени. Вбесявам се вече, моля ви поне до 20:00 поне един одобрете, защото няма кво друго да правя, тъй като приятеля ми ме скъса снощи :D И сега съм тъжна, и искам да гледам филм. Иначе сайта е прекрасен, ако не се чакаше толкова време щеше да е още повече. А и извинете, ако ви се струвам нападателна, ама и без тва света ми е крив. Мерси.

239.   Здравей сподели и модератори.:) Печели този бизнес,който задоволява нуждите на хората си. Моля ви,оправете скоростта на коментарите които се появяват на сайта -може би ви трябват повече доброволци за тази работа ,интелигентни доброволци. Разбирам че сподели ви е страничен бизнес и че нямате време,тогава наемете още някой. Пуснете повече категории. Запазете анонимността. Нека други хора да разберат за вас-пуснете сайта на английски например. Аз кликам на рекламите да ви помогна но може би ви трябват повече хора да кликат.Обичам да прекарвам време тук при вас,готин сайт като пристанище на надеждата е,и научих много.

240.   Да добавя-аз съм на таблет и рекламите едва се виждат отстрани, позиционирайте ги

241.   Като повечето други, ми харесва анонимността... Обаче в правилата пише, че хейт не се толерира.. А много коментари под истории са 'абе, лигли, деградирали кретени' и такива

242.   Определено не ми харесва точа, че се налага да чакам тооолкова много време, за да видя коментарите под поста. Не може ли да дадете права на потребителите, както е в социалните мрежи и просто всички коментари да бъдат автоматично одобрявани, а автора на темата да изтрива тези, които не са по темата или там, каквото?

252.   Не ми харесва, че понякога модераторите променят съществени думи от заглавието или текста на написаното, които са особенно важни и държа да отбележа, че не са обиди или нецензурни думи.
Моят случай беше: публикувам въпроси за мнения за ВТУ И ПУ и това ми е заглавието. В текста си обяснявам, че ме интересува начална и предучилищна педагогика. В ЗАГЛАВИЕТО ОБАЧЕ модераторът решава, че ще отбележи и вмъкне и думите "предучилищна педагогика", което реално дори не е нужно да пише в заглавието, защото мен ме интересуват университетите, а не специалностите. Това вмъкване обърква читателите, защото разликата между начална и предучилищна педагогика е съществена.
Срещала съм и други оплаквания при които хората казват, че модераторите поправят думи, с уж правописни и пунктуационни грешки, а всъщност от вярни те ги поправят на грешни, явно нещата опират до обща култура и образование.
Като съвет бих ви дала по добре: да не поправяте такива грешки, и да объркване хората. Смятам че в този сайт хората са достатъчно грамотни за да си напишат историята правилно, а модераторът да се намеси само когато има нарушени авторски права или са нарушени правилата на сайта и анонимността на автора.

253.   Пичове, какъв изобщо беше смисъла от тази тема, след като 250 човека са ви писали като папагали само, че коментарите се бавят прекалено много, а вие си продължавате да одобрявате веднъж на 3 дни и изобщо не ви пука? Само това ми обяснете, защото за мен няма смисъл да питаш нещо, след като какъвто и да е отговорът му за теб няма никакво значение и ще го отхвърлиш така или иначе. Абсолютно нищо не сте променили вследствие мнението на хората.

Преди 2 дни добавих тема, а към днешната 20 коментара чакат одобрение и не знам още колко ще чакат. Вече честно казано се изгуби смисъла изобщо да ги публикувате. Отделно писах коментар и в друга тема, който вече и да одобрите е все тая. Ако ще одобрявате след 15 000 дни, по-добре или изобщо да не се пишат коментари, защото и без това няма смисъл, или да се добавят директно без одобрение. Сега пак ще кажете "ама те ще злоупотребяват". Ами злоупотребявайте си вие тогава с бавене по 100 дни.

Започнах да се питам защо изобщо си губя времето с този сайт, като в 90% от случаите влизам, само за да разбера, че за пореден път сайта е умрял от към нови коментари и теми.

Имам чусвтвото, че наистина не осъзнавате колко лишавате сайта от смисъл така. Вие явно зорлям искате да превърнете сайта в нещо безсмислено. На драго сърце ще помагам, ако ме приемете за модератор, но вие и това не искате.

Хем ви боли, хем ви сърби. На края ще си влизате в сайта само вие май. Тогава и по 3 мес. да се бавите, няма да има кой да се оплаква.

257.   Аз съм редовен посетител на сайта и ще попитам модераторите:Защо от няколко дни не одобрявате коментарите и историите ми? Писал съм коментари към някои нови теми и после съм проверявал дали са убликувани, но не-Вие сте ги изтрили и дори не сте им дали шанс да се покажат на бял свят. Същото правите и с темите ми. Пъкват нови, и нови, но моите изчезват в небитието и после съжалявам, че не съм си ги копирал. Искам да ми обясните тук какво толкова съм казал, или написал, че да предизвика ненавистта Ви към мен? Казал ли съм някоя дума, или фраза, с която да обидя някого, и ако да, цитирайте я с точност тук. Просто искам да знам причината защо напоследък ме игнорирате и избягвате да качвате специално моите коментари и истории.

П. П., Дори и да не го качите, поне ще го прочетете, което ме обнадеждава поне малко.

258.   Здравейте,
за първи път виждам виждам вашия сайт и за сега ми изглежда интересен. Мисля, че би било добре участниците да имат възможност да се регистрират с имена за да има възможност хората да се опознават, но да е по желание естествено.

260.   Здравейте!

Радвам се, че в сайта ви няма реклами, което предполагам до някъде е и причина за малко по-старомодния, но и по-лек интерфейс, който обаче си върши идеална работа.

Не ми харесва това, че имам истории, които не са ми публикувани (или поне не съм намирала никъде, имаше една, която ми беше важно да се публикува, но не се), но вероятно все има някаква причина за това. Но все пак е добре да се казва ако някоя тема не може да бъде публикувана и защо.

Някакво известие на имейл при публикуването на тема (не само при отг на хора в нея), също е не лоша идея и е лесно да се направи.

Не ми харесва и че коментари под теми се преглеждат първо. Това е мудно и затруднява вас вероятно. Но предполагам е наложително.

Харесват ми и жълтите забележки по правопис над полето за писане на текст за коментар или тема =) Аз нямам нужда от тях, но има доста хора, които имат =)

Поздрави,
Ж26

261.   Адски бавно става одобряването на коментарите.. В моят случай вече 3ти ден....

263.   Някой ще ми отговори ли защо се трият теми?

267.   Ей ама прекалявате вече! Като не ви се занимава с тоя сайт и по 3-4 дена нищо не публикувате просто го затворете или сложете други модератори които ще одобряват истории по-често! И изобщо не се оправдавайте с това че има прекалено много написани истории и коментари защото вие грам не си мърдате пръста да публикувате всеки ден! Хората са писали истории не защото нямат какво да правят ами защото им трябват съвети! Имам чувството че нарочно го правите, колкото повече коментари има - толкова повече не одобрявате и се правите на ударени!

268.   Българина си е такъв! Аз публикувам проблемите си свързани с здравето; семейството и т. н. те не биват одобрени
А одобряват все ненормални истории, за коментарите също, одобряват обидните речи.

269.   И аз оставам с впечатлението, че темите се качват на случаен принцип, като да се разиграва тото. Няколко пъти вече не ми се одобряват теми с размисли и различни въпроси от реалността и в същото време се появяват потресаващи с безсмислието си, начина на изказване и в разрез с всички правила за общуване теми и постове. Дали не е добре да се създаде нов радел: "тъпи теми (според редактора)" и там да се качват такива, които въпросният няма компетенцията да оцени. Ествено без нецензорни, вулгарни и други нелицеприятни.

151-200 от 460