Споделена история от Избор на редактора

Какво ви харесва и какво не в spodeli.net
Здравейте приятели!

От няколко години съм модератор в сайта. Искам от свое име и от името на екипа ни, да ви пожелая Весели зимни празници и една прекрасна следваща година.

Пускам "старата" тема - какво ви харесва и какво не, тъй като мисля, че има нужда от място, където можете да споделите оплаквания и хвалби (защо не :)

Благодаря, че правите заедно с нас този сайт - интересен, забавен и полезен.

По случай Коледа, искам да си пожелая, да се налага да одобряваме повече весели истории, истории с щастлива развръзка и повече стойностни и наистина полезни коментари.

Весели празници!

Коментари

351-400 от 459

530.   Направете някаква регистрация и логване с парола. Крайно неприятно е на всяко писане да се цъкат разни картинки със светофари и витрини на магазини. Това, ако искате по-редовни коментатори.

531.   PS: Вариантът с HTTPS е наистина много зле - уж тръгваш през SSL, а при първия посочен линк вече си без SSL. Малко повече внимавайте.

532.   Сайта пак го заебхте, по 2 дена няма одобрени коментари, отделно се одобряват откровено ненормални коментари (темата в секс и интимност "Защо се епилира отдолу преди банкет?"). Вземете си намерете още модератори, защото си скапвате иначе добрия сайт.

533.   Предлагам да следите ай пи адресите и 14 годишни лигли на които им е скучно просто ги разкарайте. В същото време има стойностни истории и наистина нуждаещи се от помощ хора.
За съжаление няма опция за лични съобщения, но е ясно защо, има толкова некоректни хора. И другото по-малко одобрение. Може би някой софтуер, който следи информация, която не искате да се публикува.

534.   Сайтът е полезен, интересни и поучителни неща може да срещнеш в него. Но се допускат през 2 дни или седмица по няколко вариации на една и съща тема - например тази за връзките на стари жени с млади момчета. Или някакви съвсем явни провокации и измишльотини. И ако е възможно одобрението на постовете да става по-бързо, също и да се замени това с картинките с нещо по-добро. Като цяло обаче се радвам, че ви има, благодаря ви!

535.   Одобряват се откровено грубиянски и просташки коментари, без никаква стойност. Темата за приятелството между мъж и жена е тотално осрана.

536.   Тука можеш да получиш коментари добри и лоши. Всякаква торта като цяло. Полезен сайт за хората. Щеше да е хубаво да се разменяше контакти с цел запознанства с добри хора, но какво пък. Това е.

boy of light

537.   Здравейте, в сайта ми харесва че е анонимен, дразни ме че се чака време и одобрение на темата, и коментарите. А понякога и не се публикуват теми.

538.   Не ми харесва това, че одобрявате коментари, които са в тотален разрез с правилата. Например такива, в които има лична информация или такива, които са изключително груби и нецензурни и често хейтърски.
В същото време не винаги са одобрени коментари, в които правилата са спазени.
Нали политиката на сайта е създадена, за да работи?

540.   Нищо не ми харесва, скоро ще го хакна и ще изтрия сайта.

541.   Би било добре дадена тема след определен срок от време да се изтрива,не е ок теми от преди 10г. да се връщат на дневен ред.

542.   На мен пък ми харесва точно това, че теми отпреди много години си стоят и човек може да прочете нещо полезно в тях. Освен това, хубаво е да се види мисленето на хората в онези години и да се сравни с това, което е на дневен ред в нашето съвремие.

543.   Ако може да премахнете това с одобряването, защото е ненормално да се чака да ти одобрят тема/коментар по 2 дена. Разбирам, че сега е лято и нямате толкова свободно време, но все пак някои хора се нуждаят от спешен отговор. Или потърсете още членове за екипа си, или премахнете одобряването на теми и коментари, а после вие просто да следите за нередни изказвания.

545.   Харесва ми че всеки може да сподели за проблем или тревога от всякакво естество и съответно да получи съвет, съчувствие, разбиране и т.н

Не ми харесват, грубите осъдителни коментари, заяжданията, не по темата и т.н, трябва да има опция за докладване на такива коментари или според оценката на коментара от другите потребители той да бъде скриван или изтриван или докладван до модератор.

Не ми харесва че няма опция за превключване към тъмен фон.

Определено трябва да има опция за обмяна на контакти, в някои случаи това дори може да е животоспасяващо, в не една или две теми съм срещал как някой от коментиращите има сходни възгледи или пък може да му помогне по някакъв начин с автора на темата и желаят да обменят контакти за да се запознаят.

Трябва да има възможност за цитиране на коментар вместо да се пишат номера и да се търси въпросният коментар за да се види за какво се отнася.

Когато коментар бъде оценен ако е възможно да не се обновява страницата, също така по-ясно да си личи когато сте оценили някакъв коментар.

Би било добре да има чат.

546.   Не разбирам защо сте пуснали тази тема, като няма никакво движение в посока исканията на потребителите. Всеки втори тук казва, че публикуването на коментари два дни след задаването на темата го кара да се чувства все едно си говори сам. Ако съображението за тази практика е идеята да се цензурират циничните изказвания, то това пък основание е напълно безпочвено, защото редакторите одобряват лексика, заради която биха те изхвърлили и от най-долната кръчма. Като човек, който е занимава с медии, не разбирам защо си сечете клона, на който седите. Рекламодателите се насочват към сайтове, които имат трафик, т. е. във ваш интерес е да въртите колкото се може повече мнения на ден. От друга страна въпросните рекламодетели се пазят като дявол от тамян от незензурен език и сексуални внушения и за да ги избегнат, използват всевъзможни търсачки, които отсяват на определен принцип "опасните местенца". Не може да не го знаете! В един форум за цветарство ни спряха рекламите, защото някой от потребителите беше публикувал на шега снимка на голи до кръста мъже, които поливат рози.

547.   Не ми харесва, че теми в които някой моля за съвет не се одобряват, а в същото време одобрявате безмислени теми.

548.   Благодаря, че изтрихте темата за обесванията! Но защо трябваше да стигаме до прокуратурата и сега да се обясняваме и аз, и вие, защото това ни предстои след подаден сигнал? Не можеше ли просто като нормални хора да прецените кое е уместно да се публикува като предмет на дискусия и кое не?

549.   Вие наистина не сте добре! Линкът, който оставих в сигнала си до прокуратурата към темата за обесването, в момента отвежда до педофилска тема - малолетно дете с възрастен мъж! Няма страшно - и тази тема съм копирала, не се притеснявайте, че няма достатъчно мат'рял! Адмирации за това, че сте се опитали да заличите следите, но пак не сте го направили като хората. Хайде сега, препратете прокурора към нещо от типа на колко красива е българската природа! Да, ама той ще се разрови...
Пак казвам: тук не влизат само дебили. Няма да мирясам, докато не видя този сайт във вид, в който да съм спокойна за непълнолетната ни дъщеря, която има достъп до него. Въпрос на гражданска позиция, господа!

550.   Не ми одобриха коментар, когато намесвам Бог - религиозни теми. Явно редактора на който съм случил не вярва в Него. А без вяра в Него, няма да има резултати, които са изразени в развитите страни.

551.   Номер 550, попринцип развитите страни не действат много по тези Божии заповеди, а иначе все по-малко ще се дава изява на Божиите последователи, така че свиквай.

552.   ДО 550.
До сега са действали и са били благословени. Но вече поетапно спират и нещата не отиват към добро.

553.   Харесва ми как всичко е анонимно, но не ми харесва как чакаш с дни и седмици да ти одобрят историята и после пак чакаш за коментари и накрая има някакви обидни коментари които нараняват хората. Е да може да приемете коментари от сорта "Постъпката ти не е била правилна, но всичко може да се оправи по.... начин", а не "Абе ти си огромна глупачка! Как може да правиш такива неща? Срам си за семейството си!".

554.   Здравейте!

Това което не ми харесва в сайта е липсата на елементарно човешко отношение от страна на някои коментиращи. Приемам сайта като алтернатива за комуникация, възпрепятствана от натоварено ежедневие и ограничен приятелски кръг. В този ред на мисли много хора разчитат на анонимността да споделят историите си и да получават мнения/съвети. Не всеки има куража и смелостта, това което споделя тук да го каже на някой лично. Хората, които споделят за проблемите си и търсят решение не заслужават арогантно отношение.

Другото нещо което не ми харесва е войната между половете. Изключително грозно е заради грешката на един човек, всички останали да са заклеймени с етикет като неговият. Досадно е почти във всяка тема да чета: "Жените са такива, мъжете са онакива..."...То не бяха разправии за пари, коли, визия, стил...Стига вече с тази агресия!

Последното нещо, което не ми харесва са онези персонажи които се представят за лица от противоположния си пол и пускат теми с цел провокация, т.е да се породи някакъв спор между мъжете и жените. Какво целите с това? Да се мразим един-друг като хора ли?

Ще си позволя и да отправя критика към самоназначилите се за модератори. Вие като сте описали правилата за коментиране спазвате ли ги? Точка 2 - "Хейтъри не се толерират". Във всяка тема почти коментарите са злобни. Кой е отговорен за това - този, който го е написал, или онзи който трябва да прецени (според правилата) дали да бъде публикуван?

П.С Хора, имайте срам. Интернет форумите ни дават възможност да споделяме и получаваме съвети, а не да се разпалва омразата между половете. Ако някой от вас не може да е полезен с мнението си в която и да е тема, по-добре да не се излага, правейки се на интересен.

555.   Моля модераторите да обмислят предложението ми за това да се публикуват лични контакти между потребителите (поне e-mail). Току-виж се намерят няколко сродни души.

Модератор - това противоречи на политиката на сайта.

556.   Като цяло съм доволен от начина, по който се ръководи страницата "Сподели". Но с леки забележки. :) Винаги има какво да се подобри. Най-вече би било добре да се ускори пускането на теми и одобряването на отговорите към тях. Наясно съм, че екипът сигурно е в ограничен състав и отнема време да се преглеждат всичките изчакващи мнения, затова и донякъде разбирам защо се случва така, че хората често чакат с дни, за да видят мнението си в "Сподели". Но не разбирам защо някои мнения (често с подстрекаване или обиди) биват одобрявани много бързо, а други (предимно любезни и съдържателни) изчакват с дни. Забелязвал съм как в съседни теми в един и същи раздел бързо са одобрявани по-нови мнения (понякога дори броени минути след писането им), а написаните по-рано се появяват с голямо закъснение.

Подкрепям номер 554/555 за това, че по отношение на допусканите мнения на участници, съдържащи груби обиди, управляващите "Сподели" не следват собствените си правила. Затова и се получава така, че макар "на хартия" правилата са с цел да се спазват от всички, на практика има безброй мнения с нелицеприятни лични нападки и погазване на добрия тон. Хората остават с впечатление, че за обидите се правят изключения (не мога другояче да си обясня защо биват допускани, напук на правилото да не се пишат такива) от ръководството на "Сподели". В същото време, когато хора тук желаят да се свържат помежду си, това им взаимно желание бива отказано. В настоящата тема, а и в редица други, има десетки призиви да се позволи хората да споделят начин за връзка един с друг (или да се направи система с профили по желание), но всичките биват веднагически отказвани с цитиране на правилата тук (които явно никой няма желание да обнови/промени, но за обидите някак биват прескачани от хората, които би следвало да съблюдават за тяхното недопускане).

И докато сме на тема правила, член 3 от Основния закон на Република България гласи "Официалният език в републиката е българският.":
https://www.parliament.bg/bg/const

управител - administrator (употребява се от екипа при отговорите)
разпоредник - moderator (употребява се от екипа при отговорите)
плюене, омраза - hate
плювач - hater (употребено в правило №2)
страница в Мрежата (страница) - web-site (site)
определение, окачествяване - qualification (употребено в правило №3)
довод, доказателство - argument (употребено в правило №3)

Ръководството на "Сподели" има ли желание да употребява гореизброените български думи, или предпочита и занапред да продължава да ги замества с английските им преводи, но изписвани на кирилица? :) Моля, отговорете пред всички тук на поставения въпрос, за да е ясно вашето становище!

Също така, правило №4 е с неясно послание. Освен за съчувствие при споделените истории, тук хората не влизат ли основно с цел да си помагат, да получат съвет и/или да се запознаят с чуждите гледни точки? А всички знаем, че споделената мъдрост обогатява и учи на нови неща. Мъдрият човек е получил своите знания, черпейки опит от личните си преживявания и тези на заобикалящите го хора. Затова и народът е казал "Споделената мъдрост е злато!". Това правило звучи така, сякаш косвено се дава уклон над съчувствието, а не на разрешаването на възникналите пречки или преживявания, които биха могли да помогнат на човека, имащ нужда от подкрепа, за да се почувства по-добре. Това е лично мое мнение и размишление, породено от така образуваното изречение в правило №4.
На мястото на запетаята в правило №4 трябва да има точка и запетая, тъй като се образува сложно изречение с две самостоятелни части, втората от които е допълнително пояснение. :) Запетая би имало в случай, че след нея бъде употребена една от думите "защото", "понеже" или "тъй като". Тези думи служат за връзка между прости изречения в сложното такова.

п,.п.: И накрая, искам да благодаря на екипа на "Сподели", че поддържа тази страница, която през годините е помогнала на мнозина - ис получени от сругите съвети, и дори само със споделянето на своята случка или житейски проблем! :) Усмивки на всички и се вслушвайте в мненията на хората в настоящата тема, тъй като има редица удачни предложения и привизи към вас, като екип! :)

557.   "член 3 от Основния закон на Република България гласи "Официалният език в републиката е българският.":"

Ти ще да си душата на компанията по парт.... извинявам се, исках да кажа "приятелски събирания и празници".

558.   Здравейте,

Този тип сайтове имат положителни и отрицателни страни. Като основно правило това зависи от политиката на сайта и неговите интереси. Освен това не всички собственици на тези сайтове са наясно със законите у често бъркат нещата.

Този сайт не е от най- добрите, но не е и най- лошият. Отдавна съм забелязал, че модераторите са изключително слаби. Не знам колко са, но повечето. Липсват им психопознания, жизнен опит и явно не търсят информация. Имам усещането, че нарочно допускат да се публикуват простащини и неща нямащи връзка с живота и битието. Да не говорим за основния смисъл, човешките отношения. Уж не се допускат
Изказвания с обиди, заплахи, ругатни и подобни, а като проследим коментарите, не виждаме нищо нормално, 99 % ругатни, обиди и всичко което се нарича храчене.

Свободата на словото и възможността човек да сподели нещо тук е приоритет, но само за пошлостта. Не говоря за споделените истории, а за коментарите по тях. Дали, че споделим фантазия или истинска история не е важно, но коментарите са важни. Споделеното макар и анонимно е за да видим после коментари и съответно да извлечем някаква полза.

Бих предложил на собствениците на сайта да поставят модератори с по- висока култура, които не са зависими от сексуални проблеми и колебания в стил Симеонов, Джамбазки и клика.

Поставащите може да не са с висше образование и да допускат граматически или правописни грешки, но това не бива да бъде повод да се лишават от правото да споделят. В противен случай им се отнема свещеното правото да живеят, бъдат равни на останалите.

Постовете и коментарите, да се цензурират само срещу човекомразство, ругатни, обиди и заплахи. Одобрявания та да стават в границите на часове, а не на дни и седмици.

Ако този сайт държи на добра репутация и посещения трябва да се реформира. Дори бих предложил да има форумен характер. Така участниците биха могли в реално време да споделят и обменят мисли.

Надявам се, че няма да отхвърлите предложението ми и ще го публикувате, и то бързо.

С най- добри чувства.

Lesaint

559.   Здравейте! Искам да дам своето мнение и аз Има един голям nedostatyk относно споделянето в Spodeli.net Това са негативните коментари на хората. Който споделя очаква разбиране, а те го малтретират с думи. Аз лично съм ставала свидетел на грозни коментари по мой адрес, когато съм споделяла. Имам един въпрос ако някой може да ми отговори Ако искам да премахнат от сайта тема, която съм публикувала заради обиди и лоши хора моята история ще бъде ли изтрита? Ако някой може да ми отговори на въпроса ще съм му много благодарна

Модератор - пишете коментар в темата, че искате да бъде изтрита

560.   За мен, направило ми е впечатление, че каквото се публикува като тема, си остава в сайта. Край! И някой написал някакъв коментар, излиза тая тема на първа страница, защото има нов коментар, наскоро добавен и като тръгна да пиша и аз коментар, разбирам (защото проверявам) че тая тема е от преди 4 години.... няма смисъл да седят такива теми или като цяло темите толкова дълго.
Предлагам една тема да седи Най-много 1 година в сайта и да се трие. Не знам дали може да се направи, да се програмира по някакъв начин. Но не ми харесва тоя факт. Пренаселен е сайта със теми.

Сайта не е енциклопедия, а сайт за повдигане на някаква тема, и търсене на съвет, мнение, помощ, информация и т.н.
Човек публикува ли тема, той я следи най-много 1 месец (според мен)
Дори да е повече от 1 месец, няма значение, важното е че определено не следи темата цяла 1 година. Тъй че, виждайки интересна тема, и да искам да напиша коментар, и разбирайки впоследствие че темата е на 2 до 4 години... много ме дразни. Ненужно е.

Ако може да разрешите тоя проблем и да го направите така както казах, ще е много по-хубав сайта и може би много по-посещаем.
:)
А който следи една тема 1 година, той може пак да си я напише и публикува. Щом я следи, няма да я е забравил...и ще може пак да си я напише :)
Както и да е. Това е.

561.   Номер 560, самият факт, че намираш интересни теми сред тези, които са на по няколко години, е отличен показател, че от тях има нужда! Още повече, че в много от старите теми има ценни напътствия и споделени неща, които са от полза и за хората, които тепърва ги четат. Ако не ти допада, че някои теми са стари, просто ги подминаваш и готово! :) Толкова е лесно.

562.   Сайтът си е добре и така- анонимен. Няма нужда да се превръща в сайт за запознанства. Слабостта е в бавното публикуване на теми и отговори и досадното повторение на теми, понякога писани от един и същ автор.
№ 556 - защо използваш думата ЕКИП вместо отбор или например дружина? Не съм много наясно дали група е исконно българска.

563.   Не харесвам одобряването на задръстени, извратеняшки, гнусни коментари, писани от чекиджии, израснали със задръстеното, извратено, гнусно порно.

567.   Не ми харесва, че модераторите налагат цензура в сайта и трият коментари, които на тях лично не им харесват, а не са нарушили правилата, докато одобряват други обидни коментари, нарушаващи същите правила, установени от самите модератори. И други потребители са се оплаквали от това.

579.   Споделям мненията на номера 563 и 567.
562, а ти защо използваш думи като "сайт", "анонимен", "публикуване", "теми", "автор"? Убедена съм, че охотно употребяваш "кибрит", а не "драсни-пални клечица". И като си такъв радетел за чист български език, би трябвало да си запознат с правописа на думата "иЗконно".

580.   Не ми харесва следното нещо...
Една тема одобрена и публикувана преди примерно 5 дни още чака "коментари очакващи одобрение", а друга тема публикувана и одобрена преди един ден, вече има одобрени няколко коментара.
Това го виждам доста често. Явно модераторите имат предпочитание към разни теми, а за други съвсем забравят да одобряват коментарите.

582.   Добре е, че премахнахте досадните картинки, с които доказвахме, че не сме роботи. Сега остана да направите пускането на постовете по-бързо. След два дни, че и повече, човек често загубва интерес към темата, понякога и самият автор вече няма нужда от съветите и мненията, докато ги публикувате. Отделно, че коментарите се одобряват абсолютно субективно и отразяват не мненията на хората, а на модератора фактически. Понякога не ми са одобрявани съвсем прилично написани постове, за сметка на такива, пълни с цинизми и простотия.
Но основна слабост ви е бавното публикувана, ще бъдете много по-интересни и посещавани, ако направите нещо по въпроса.

583.   http://spodeli.net/4/story-144489.html

Трети коментар, псувни и обиди. Какво пише в правилцата ви?
"Хейтъри не се толерират", "Обидните квалификации не са аргумент".

Някой от вас поне полуграмотен да е? Не, естествено. Май някоя одобряваща мърла се е припознала в онова тъпо курве. Вършете си работата щом се моткате с по 72 часа и изтривате.

584.   Наистина се публикуват избирателно коментари. На мен не са ми публикували дори коментари, които са само един-единствен кратък въпрос (по темата) или целия коментар е "Да. " или "Не. "...

587.   Много ми е интересно, какво щяха да правят модераторите, ако сайта беше направен като повечето други, в които предварително се одобряват коментарите, а именно - всеки изтрит коментар не изчезва като номер, а пише "Коментарът е изтрит, поради нарушение на еди-коя-си точка от правилата." Интересно коя точка щяха да цитират, в случаите, когато изтриват мнение, само защото не им харесва или доказва тезата, която те не харесват.

588.   Здравейте!

Много съм огорчен и разочарован от това, че редакторите (модераторите) вече няколко пъти не ми публикуват тема, която ще бъде изключително душеполезна за стотици/хиляди хора, а същевременно допускат да се публикуват пошли и цинични теми, и коментари.

Темата е за един прекрасен, покъртителен, трогателен и потресаващ филм за състраданието, милосърдието, човеколюбието, вярата, надеждата и любовта.

Филмът се казва Форпост, ето и връзка:
https://www.youtube.com/watch?v=29xuxhFueJg

Това е православен филм - не сектантски!

Разказва се за един човек с голямо, любящо сърце - отец Михаил, който е създал приют за изоставени деца към манастир в Украйна.
Нещо подобно на нашия отец Иван от Нови хан, но в много по-голям мащаб.

Това е филм откровение, който ни кара да се замислим дълбоко, от цялата си душа и сърце:

Когато види какви деца има в този филм - тежко болни, с тежки увреждания, без ръце и др. - човек разбира, че неговитете собствени проблеми са нищо, че те са една прашинка, спрямо огромната болка, която са изживели тези хора.

Човек разбира, че няма право да се оплаква, защото има хора в много по тежко положение от неговото, които не се отчайват и не униват, а вярват и се уповават на Бога!

Надявам, че гледането на този филм ще бъде душеполезно за всички и ще ни накара да се замислим, и да се променим, да повярваме, да станем по-добри, и по-човечни и най-вече да бъдем хора!

Много моля редактор или модератор, който е православен християнин, да изгледа филма и да го публикува темата ми за него (сега ще я пусна отново в раздел Други и в раздел Семейство), защото с това ще помогне на много човешки души!

Странник

589.   588, като те гледам колко ти е изтрещял и болен фанатичния ти коментар, натрапващ религиозна пропаганда, още по-добре, че модераторите не са ти публикували тъпата тема, да не разсяват злокобната ти зараза в нета, дано и занапред да не я публикуват. И тъпия ти филм си го заври отзад, няма да го гледаме.

591.   588, благодаря за този филм, хубаво е да срещнеш осъзнати и тук. Няма какво да се разочароваш, пиша този коментар за втори път, понеже явното одобрение на коментара ти е проблем. А агресивни и примитивни коментари като 589 са нещо нормално. Но администраторите се показаха какви са много пъти. Никаква обективност. Жалко е че има хора одобряващи примитивната истерия ширеща се от определен тип хора.

592.   Здравейте модератори, може би е редно да се премахнат тия звездички над коментарите, защото като напишеш нещо вярно И непросветените го оспорват с нацвъкани единички, а така се дава грешна представа и на автори търсещи съвет. Също така и негативните вотове не дават аргумент за несъгласието си. Най-лесно е да натиснеш минусче по тролски. Иначе всичко друго е добре.

593.   592, ами да, лесно е. По-лесно е, отколкото да се аргументираш, пишейки коментар - чакаш одобрение 3 дни и накрая мнението ти изтрито.

594.   Мисля, че най-голямата ми грешка беше, че някога си позволих да споделя мой голям проблем в тоя сайт, подведох се защото е анонимен и се надявах да получа разбиране и съчувствие, а получих точно обратното. 90% нападки, обиди, съдене все едно съм някакъв изрод и не заслужавам да живея, дори някои ме обвиниха, че си измислям и какво ли още не. Направо го закривайте тоя скапан сайт, повече вредите, отколкото да помагате на хората. Тука са се събрали всичките комплексари, които ги е срам да си покажат лицата в истинския живот и ползват анонимността си тук да си избиват комплексите на нещастни и търсещи помощ хора.

597.   Здравейте! Весели празници, бъдете здрави и помагайте на хората! Аз имам едно питане, по скоро питанката е за мен самата. Публикувах история, която вие не удобрихте и се питам защо? ! Няма лична информация, няма нецензурни изрази, няма заплахи, няма нищо подобно

598.   Сложете SSL най-накрая. Как човек да напише нещо по-интересно от работното място като системният администратор може да прихване всичко. Не го ли схващате или няма кой да свърши работата?

599.   В правилата казвате, че неграмотно написани коментари не се публикуват, а защо тогава се публикуват неграмотно написани теми?

600.   Това е най-добрият сайт!!! Харесва ми, че разбрах реално колко болни и откачени са хората в действителност. Не ми харесва, че постоянно ми трият темите и не ми публикуват коментарите!

601.   Чудя се дали някой чете какво пишат потребителите тук? И каква полза от всички смислени идеи, които само биха подобрили сайта? Сто пъти се оплакваме от бавното и субективно одобряване на коментарите, от пускането на очевидно фалшиви теми или такива, които се повтарят, пак дело на един автор и нищо. Глас в пустиня. Обратна връзка- никаква. Полезен е сайтът, посещаван е, ами развийте го, подобрете го. Махнете глупавите картинки, звездичките ги заменете с палец нагоре или надолу като в други сайтове, да се видят и мненията против, въобще дайте нещо ново и по-добро. И си вземете малко по-бързи модератори, имам чувството, че са някакви заспали пенсионери.
А дано видим нещо по-добро!

351-400 от 459