Споделена история от Избор на редактора

Какво ви харесва и какво не в spodeli.net
Здравейте приятели!

От няколко години съм модератор в сайта. Искам от свое име и от името на екипа ни, да ви пожелая Весели зимни празници и една прекрасна следваща година.

Пускам "старата" тема - какво ви харесва и какво не, тъй като мисля, че има нужда от място, където можете да споделите оплаквания и хвалби (защо не :)

Благодаря, че правите заедно с нас този сайт - интересен, забавен и полезен.

По случай Коледа, искам да си пожелая, да се налага да одобряваме повече весели истории, истории с щастлива развръзка и повече стойностни и наистина полезни коментари.

Весели празници!

Коментари

51-100 от 460

54.   Ще е добре коментарите и историите да не се одобряват от модераторите. Това е цензура пък и забавя комуникацията между хората. Има хора със сериозни проблеми и съм им писал в темите а коментара се появява в рамките на два дни понякога което е дълго време. Ще е добре и да има и регистрация за да се откриват писаните от мен коментари по-лесно.

55.   Много неща ми харесват и изобщо идеята на сайта, но най - ми харесва анонимността и това, че не се иска регистрация.

Ще е добре да има повече модератори за да може историите и коментарите да се одобряват по - бързо, но наистина е гадно, когато човек напише добронамерен коментар и както каза номер 49 написан с желание да помогне и коментарът не се одобри.
Мисля, че всеки тук трябва да се опита да помогне с някакъв съвет или нещо на автора на някоя история независимо дали му се е сторила много тъпа темата или нещо подобно защото някои теми са много важни за автора. Моля всеки, който има опит в нещо по дадена история или знае нещо относно по темата да напише коментар И АКО НАИСТИНА ИМА ОПИТ ДА НАПИШЕ ЗА ДА ЗНАЕ АВТОРЪТ ДАЛИ Е НАПЪЛНО СИГУРНО, ЧЕ НАПИСАНОТО В КОМЕНТАРА Е ВЯРНО И ДАЛИ НАИСТИНА МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ, ЗАЩОТО Е ВЪЗМОЖНО НЯКОИ ХОРА ПРОСТО ДА СИ ИЗМИСЛЯТ.

Честита нова година на всички! :)

56.   Радвам се, че този сайт съществува!

57.   Опитвам се да публикувам историята си от известно време... но не я одобрявате... какво да направя ? моля ви одобрете я! Това е действителна история и се нуждая от спешен съвет. Пратих ви я 2 пъти под 2 различни заглавия. Моля ви публикувайте я! много съм отчаяна. имената на историите са "Една любовна история." и "Влюбена съм в чужденец"

Модератор: Съжалявам, в списъка с отказани истории, няма нито едно от двете заглавия. Може би става грешка при самото публикуване.

58.   Близо една трета от коментарите досега засягат темата за изтриване на напълно читави (според авторите) теми и коментари. Бих желал да се присъединя към тях.
Много е бе, хора. Или потребителите на сайта масово нарушават правилата, или модераторите разполагат с твърде много свободна интерпретация какво конституира приемлив коментар. Затова най-малкото, което трябва да направите, е пълна ревизия на правилата - нека бъде изяснено колкото се може по-подробно, какво точно прави един коментар или тема неприемлив. Какви са минималните изисквания за приемлива грамотност? Какво точно означава "хейтър"? Кога не одобрявате споделянето на мъдрост в дадена тема?
Правилата трябва да са изчерпателни и ясни на всички - както на самите потребители, така и на модераторите. Иначе се получава затворен кръг. Писал съм дълги и обширни коментари по дадена тема, които не са били одобрявани. Пак съм пробвал, пак не съм бил одобрен. А с ръка на сърцето съм готов да се закълна, че нищо нередно нямаше в написаното от мен. В крайна сметка не си "научавам урока" - когато не знам къде и в какво съм сбъркал, рано или късно ще повторя същата "грешка". Хем аз се трепя да пиша, хем вие се трепете да четете и да модерирате. Прекалено много излишно "трепане" се получава.

Идеята на 9 за анонимни, но незадължителни профили е изключително добра.
Най-малкото ще можеш да избираш, при регистрация, към коя възрастова група принадлежиш, което би помогнало както на модераторите, така и на хората, които търсят отговор най-вече от определена възрастова група. Възможно е в бъдеще, при въвеждане на допълнителни функции към сайта, възрастовата група да определя до какво би имал достъп потребителя.
Другите основни предимства са вече описани от 9 - възможност да си следиш коментарите, да си преглеждаш темите, да получаваш уведомление какво и защо не ти е одобрено. Даже да триеш темите, които си създал, независимо от причината. Последното да противоречи на точка j от правилата, но същата точка е главна причина много да се замислям, преди да публикувам собствени литературни творби тук.
И най-вече, вие модераторите, ще можете да си водите много по-точни статистики: кои са най-"читавите" автори, какъв е средния процент на одобряемост, поне при регистрираните.
В бъдеще бихте могли да разширите функционалността на профилите. Примерно тези, които са с доказано добра репутация, биха имали привилегията да пускат коментари и теми, без да минават през ръчно одобряване.
А добрата репутация би се състояла от достатъчно строги мерки, за да се намали шанса от злоупотреба до нула:
1) Най-малко 100 одобрени коментара и/или теми общо, което доказва приноса на автора, както и че е запознат/а с правилата за употреба.
2) Най-малко 3-4 месеца от датата на създаване на профила - за да не бързат хората да изпълнят т. 1 и така да оспамят сайта, както и да не могат толкова лесно да изоставят профил, ако му разрушат репутацията.
3) Най-малко 95% одобряемост на последните 20 коментара/теми. Това ти дава правото на точно две грешки, били те умишлени или не, преди да ти бъдат временно отнети привилегиите.
Допълнително нововъведение би било да позволите на същите тези профили с добра репутация възможност да помагат в модерирането. Само те биха имали достъп до историите и коментарите, чакащи одобрение. Когато се съберат три гласа "ЗА", написаното автоматично се одобрява. Ако някой е против даден коментар, избира причината: "хейтър", "офф-топик", "коментарът е прекалено неграмотен", "спам/рекламно съобщение", "съдържа лични данни" и "нарушава законите на България". Получи ли се дори и един глас против, коментарът веднага изчезва.... и минава по каналния ред, тоест през модератор, който да прецени дали коментарът действително е нередовен. Смятам, че по този начин се запазва анонимността на потребителите в сайта и в същото време отпадат съображенията на 46.

65.   На мен лично всичко ми харесва без едно...
Одобряването.. :д пичове ;д вмомента е 4:50 сутринта..
А аз искам да си постна коментарите като хората :Д:Д

Иначе кво да ви кажа.. Велики сте.. изобщо идеята за такъв сайт/форум е много добра. БРАВО!!

Модератор: В 5:00 часа спим ;) Може би трябва да измислим начин да се включва аларма, когато постъпи нов коментар :)

66.   Не знам какви "работещи" мъже и жени сте модераторите, ама като гледам се държите като деца на не повече от 12 години. Знам че ще изтриете това и няма да отговорите, но е вярно.

Модератор: Защо да не го одобря?! Тук няма обидни класификации. ние уважаваме мнението на всички, но няма как да одобря коментар, съдържащ вулгарни обиди (като горните твои - неодобрени). Бях на 12 преди 16 години ;)

67.   Не знам, ама последните дни сайтът ми харесва много. Пускат се интересни теми, живи теми.. а не въпроси някакви само. Май тук има различни модератори. Наблюдавала съм ги. Модератор /7/ е различен от този, който е пуснал тази тема. Ето и днешното редактиране има много модераторски коментари. Мисля, че е същия който е пуснал тази тема. Той слага звездички на думи като "к***а и ч**ам и често пише под коментарите някаква забележка.

А в последния месец - дкември - сайта беше много скучен. Само теми "баба я боли крака" "леля я боли ухото" "мен ме боли не знам какво" "бензин ли" "кой телефон" и т. н. и се върнаха тези 12-11-13 годишни, които заливат тук като море. Нищо против, ама няма как да имат адекватен съвет към някоя жена със семейни проблеми - а се бъркат и си налагат детинското мнение. Преди време бяха понамаляли, а сега пак са много.
Моля ви, деца, пишете си годините като коментирате.

Сайтът е хубав, когато е жив. Бавното одобряване понякога наистина дразни, но пък рядко има по няколко дни. Най-често се случва веднъж или два пъти на ден да се постнат една кофа коментари.
Само мога да си представям какво им е на тези хора да одобряват по 1000 коментара.

Забелязвам и друго. Много хора се сърдят, че нещо не им е одобрено, ама масово тук се обиждаме и нападаме - станало е нормално сякаш да си говорим все на заяждане. Еми, ЕВАЛА, . че не го допускат.

Продължавайте в същия дух! Сайтът е страхотен. И колко е зарибяващ само - думи нямам.
И за много години!

Веси, 29

Модератор: За много години, Веси :)

68.   Здравейте, вие, модераторите, управлявате един страхотен сайт! В него намерих решение на наистина много от проблемите си, а вие сте отворени към хората, което много ми харесва! Когато ви помоля например да изтриете някоя тема, вие го правите, въпреки че не сте длъжни! Продължавайте все така да помагате на хората, много се радвам, че има такъв сайт като вашия и ще продължавам да влизам тук, защото наистина си заслужава!
Искам да попитам нещо- какво се случи с темата ми "Моля, помогнете, много съм притеснен!", предполагам, че не искате да я публикувате, но моля ви, направете го. Знам, че ставам много досаден, но съм наистина притеснен, непрекъснато го мисля. :(

Модератор: Вие вече имате тема по същия проблем, пусната само преди няколко дни. Нека дадем възможност за нови теми

70.   Според мен сайтът би бил още по-успешен ако въведете допълнителни категории. Вместо 'Други' може да има няколко подразделения за нещо специфично.

Например, на мен много ми хареса темата 'Моята формула за успех'в категория 'Други', която е насочена към личностно развитие. Интересно е да се дискутират тези неща, едно е да четеш книги, съвсем друго е да споделяш мнения с останалите за прочетените неща и да става диалог.

Повече позивитизъм би бил от полза на всички, тъй като много често темите са само драми, (знам, идеята на сайта е да потърсиш помощ за даден проблем), но малко хляб за душата, за мирогледа ни към света, чрез споделяне на опит, би бил от голяма полза също.

Модератор: Идеята е много хубава. Ние обичаме позитивните истории. Хубаво е човек да ги одобрява :)

71.   Мен понякога ме ядосва това, че коментарите се одобряват ръчно от екипа, но ако го няма това ще се ядосвам много повече, защото ще настане една анархия и суматоха в сайта и ще гъмжи от обидни и нецензурни думи.

ДА, дразни ме, че има статии и коментари, които висят с дни за одобрение, но така е по-добре, отколкото сульо и най-вече брат му пульо да си постват, каквото си искат :).

Поздрави, Узунов :)

72.   Харесва ми идеята човек да си "излее" душата.
Не ми харесва това, че не мога да се свържа с хора със сходни интереси.

73.   Направете така, че хората да могат да си пращат лични съобщения. Все пак има хора, които искат да си разменят координатите ;) АКо трябва, ще се регистрираме. Няма ли да е хубаво хора които имат едни и същи интереси да се видят отвъд виртуалното пространство.

74.   Здравейте!
Сайта е супер!
Харесва ми, че си анонимен, няма регистрации и е безплатен.
Не ми харесва, че има много повтарящи се теми.

75.   Харесва ми този сайт - анонимен и винаги тук за нас, където има рамо на което да поплачеш, или да чуеш полезна критика. По принцип чета само английски/англоговорящи форуми и това е единствения български форум, който посещавам, така че трябва да е добър. О, добър е!

Единствената ми критика са коментарите - понякога скоростта им на одобряване е супер бавна. Но пък това засилва нетърпението ми
:р да чета и да пиша тук.

Този сайт дава надежда на хората. Този сайт е едно пристанище, където да се приютиш от много силни бури. Поне аз така се чувствам. С този сайт самотата ми става споделена и не е повече самота. Или болката ми е споделена и не ме боли толкова много, че да не мога да дишам. И също и се забавлявам с някои истории. :)

Варна

76.   Може би малко да го освежите.

И между другото аз скоро научих за сайта и ми е изключително интересен. Много добре измислен и полезен сайт. Има нужда да го рекламирате повече, за да могат повече хора да научат за него. Аз направо си се рових много дълго в нета и случайно попаднах на него.

Успешна и здрава година от мен!!!

77.   Всичко ми харесва в сайта, освен едно. Написала съм три истории и нито една не ми одобрихте, при условие че ви помолих, защото става дума за здравето ми. Смятам, че дори и да има подобни теми, всеки човек си е различен и иска друг съвет. Убедена бях, че щеше да има някой, който въпреки, че има подобни теми щеше да ми помогне. Да разбирам и това, че не сте 24/7 в сайта и имате нужда от време, но две от историите ми са на повече от 2 месеца. Мисля, че здравето(и не само) е по-важно от тема като "Прах за пране" и "какъв Iphone да си купя защото съм пишлеме на 10 и искам да съм по модерен и известен"

Модератор - Опитайте отново като Ви съветвам да опишете по-подробно проблема си и пишете малко общи неща и за себе си.

78.   Любимият ми сайт. Харесвам го такъв, какъвто е.
Моля ви без емотикони и т. н
Обичам ви и потребители и модератори

(

79.   Тук абсолютно нищо не ми харесва, по-смотан сайт няма. Никога не публикувате моите истории, а те са 100 пъти по-оригинални и интересни от тези които се повтарят по 10000 пъти. Смешни сте.

80.   Редакторите са много строги! Чудя се това добре ли е или не?

81.   79, ако нищо не ти харесва, защо си тук тогава?!

80, ааа не е вярно! Една от колежките е "много" строга, когато е с латексовия черен костюм и с камшика в ръка. Но пък, ако я видиш ще се съгласиш с мен, че и отива. ;)
Другите сме "нормално" строги /каквото и да значи това/.

Модератор7

83.   И аз ще се присъединя към онези, които виждат проблем в бавното публикуване на коментарите.
И второ. Няма ли как да се осъществява елементарна коректорска намеса? Ей така, от уважение към българския език. Все пак публичната достъпност на този форум изисква някаква езикова хигиена.

85.   Аз изчетох всички коментари и подкрепям както анонимността, така и създаване на възможност хората да се свързват когото желаят, когато открият сродна душа.

86.   Сайта е интересен. Впечатлява с простия си дизайн, интерфейс. Без излишни функции и украси. Харесва ми това, че остава един и същ т. е. не се правят иновации в дизайна, само и само да е нещо ново, както правят при смарфоните и колите, например. Основната ползва е точно това от самото име на сайта - да се сподели и да се получи съчувствие. Лично аз намирам малко от съветите за полезни, въпреки, че нещата са строго индивидуални. Това, което ме озадачава е системата за оценяване на коментарите със звездички. Не знам какъв е алгоритъмът за осредняване, но най-често ми се случва да дам някакъв брой звезди, а това да не променя общата оценка.

87.   Сайта може да е анонимен за читателите, но дали е такъв и за самите модератори? Ако се провери IP-номерът и след кратка справка с познат админ при някой доставчик лесно може да се установи кой пише и е притеснително някой да знае твои тайни.

Модератор - само МВР след съдебно решение има право да извършва подобни проверки, но подобно нещо не може да се случи при нас, защото ние не публикуваме съдържание, противоречащо на Закона и имаме много строги правила. Това е и причината да не позволяваме публикуването на лични данни и контактна информация и проблеми никога сме нямали.

88.   На мен не ми харесва в spodeli. net, че даваш тема, а те не ти я приемат
А това, което ми харесва е, че поне мненията се приемат и ако ми приемат това много ще се радвам

Модератор - сайтът е НАПЪЛНО анонимен. Не знаем и не искаме да знаем за самоличността на нашите потребители. Не публикуваме имена, но и скайпове и всякакви контактни данни, не търсим и не даваме информация за потребителите си на трети лица.

89.   Не ми харесва, че коментарите ми-абсолютно учтиво написани-свързани с дамата, караща Кайен и с многото други заслуги, никога не се одобряват....

Модератор: Гледаме да не публикуваме ЛИЧНИ нападки. Ако критикувате коментара или пишете нещо по темата е ОК, но не личността на коментиращи и Автори. Пускали сме чат-пат подобни коментари и цялата тема ескалира.
Моля, спазвайте тези правила и коментарите Ви ще бъдат одобрени винаги!

2. Хейтъри не се толерират!

90.   Шефке, как да бъда полезен на другите с коментара си, като пазя мъдростта за себе си?
Когато някой "мен" тук напише, че си е вкарал нощното шкафче отзад през чорапогащника и много му е харесало, как само /и трябва ли/ да му съчувствам без обидни квалификации?
От една страна публикувате простотии за да привличате публика, от друга не го правите защото сте "културен" сайт...
Поста ми е много по темата и ми е интересно ще го пуснеш ли и как ще отговориш ;)

Нищо лично! Просто не харесвам цензурата и двойните стандарти.
Целувки ;)

91.   Хубав сайт сте, но не подценявайте историите. Три пъти публикувам и не ми я одобрявате

92.   Попринцип харесвам сайта, но единственото нещо което те ми харесва е че преди 7-8 дни публикувах един проблем и така и не го пуснаха в сайта...

93.   Сайтя ви е чудесен,обаче когато пиша истории не ми ги качвате.
Не пиша глурости и такива работи.
Моля ви публикувайте историите ми...

Mодератор - не мога да кажа точно при Вас каква е причината, но трябва историите да са написани грамотно, да не се прекалено кратки, да няма същата история вече или да е стара и така нататък. Напишете историята си отново, но не спестявайте неща за себе си и така нататък, които правят историята различна и уникална.

94.   Защо не може да се оценяват историите, а коментарите може?

95.   Сайта е много полезен, но ще стане още по полезен, ако се направи по нагледно оценяване. Не с тези звездички, а с палец сочещ нагори или надолу и сумиране на точките, както е в много други сайтове с коментари. Тогава ще се добива бърза представа за качествената оценка на отговорите по зададена тема. И в първата серия бях предложил това което сега пиша, но не разбрах защо не го приехте. Сега бихте ли дали мнението си по предложението. Изпълнимо ли е? Ако го пусна като отделна тема, ще я публикувате ли? Искам да разбера дали и други мислят като мен. Благодаря предварително, за отговора който ще очаквам.

96.   Номер 95 ви е поискал мнението а вие дори не сте отговорили. Това говори достатъчно за вас! Аз от друга страна доста пъти пиша коментари в различни теми и 2 от 10 пъти са били публикувани! Що за сайт е това? Като си губя времето да пиша дълги коментари поне ги публикувайте. Сигурна съм, че и не само моите коментари и теми не се публикуват, много хора пишат съветите си напразно. Също така и много пъти съм писала истории на които спешно ми трябват съвети и вие нарочно не сте ги публикували въпреки че съм спазила всички условия, а най-често публикувате безмислени теми свързани най-вече с раздела "секс и интимност", тоест извратеняшките истории на загоряли тийнове, да си го кажем както си е. Ама моля ви се, не е честно така, не одобрявате качествените истории и коментари, а това което на вас ви харесва.
Сега най-вероятно и това няма да публикувате, камоли да ми отговорите. Явно и сега загубих 10 минути от времето си напразно, но исках да кажа каквото имам, пък ако искате отговаряйте.

Модератор - благодарим за Вашето мнение. Мога да Ви посъветвам да не пишете твърде общо вашите истории, да не са прекалено къси, личен почерк е желателен.

97.   А по въпроса на 95 няма ли да дадете мнение? Не намирате ли предложението за полезно? Толкова ли е трудно да се направи? Така всеки ще разбере колко човека не одобряват коментара му и ще се замисли защо.

Модератор - напишете Вашето предложение на мейла.

98.   Отвратителен ви е сайта, педераски истории публикувате, сериозните отхвърляте. Сексуалните фантазии на пуберите пускате, морално-поучителните триете. Замислям се, дали да продължа да си губя времето с този клюкарски сайт. Въпроса на темата Ви е-какво не ви харесва в "Сподели. нет", ето пиша какво. Дано нещо се промени към добро!

99.   " Сподели. нет", не праумявам защо да Ви пускам придложението на мейла. Няма нещо секретно което да се крие от другите читатели. Ако одобрявате предложението, просто го приемате и го правите, ако не го одобрявате, просто го отхвърляте, но ще е възпитано, ако обясните защо не го приемате. Нека опитаме да го пусна като отделна тема в раздел "Други". Там да побеседваме и да сондираме мнения на читателите, нали за тях е направен този сайт. Любопитен съм, как ще реагират другите по предложението ми, затова ще пусна тема, моля Ви не я отрязвайте. №97 съм.

Mодератор - Администраторът може да направи технически промени и аз Ви писах начин за контакт. Администраторите не четат редовно историите, а са отговорни за техническите неща.

100.   Толкова ли е сложна комуникацията модератор - администратор? Смешно!
Сумирането на гласовете ми харесва като идея.
Може и да се направи класация на историите по: прочитания, гласове, коментари и рейтинг/средно аритметично от 3-те/. Например Топ 10 за всеки раздел и Топ 30 за сайта. Идейно е и "Топ-овете" да се разделят за седмицата, месеца и от началото.
Да пратя телеграма на някой с горното предложение? :)
Бъдете здрави!

Модератор - просто предложенията не идват от нас и този, който има предложение, може да си го напише като мейл и да се обоснове за разлика от някой, който е пощенска кутия.

101.   Единствено не ми харесва бавната обработка на теми и коментари... най-вече на коментарите. Иначе всичко друго е наред, сайтът е подреден... :)))

102.   Може ли да попитам модераторите, защо когато пиша тема поне пет пъти тя не се публикува, защото не разбирам?

Модератор - не мога да кажа за конкретния проблем, но тук доста хора отговаряме за това нещо и щом различни хора не публикуват темите Ви, значи си има причини.
Съветвам Ви да пишете повече за своя проблем от лична гледна точка, да не спестявате детайлите. Внимавайте с правописа! Не публикуваме общи теми, теми като „бременна ли съм“, „малък ли ми е“, „харесва ли ме“.... и теми от 1 изречение.

103.   Към модератора на "Други"...
Написах мнение към темата "Bяра, Православно християнство и какво ни отличава от всички". След няколко часа отворих да видя дали мнението е публикувано, защото видях, че има движение на темите. Но тази тема не я откривам, няма я вече изобщо.... Какво става? Да не би да я изтрихте? Изненадан съм. Каква е тая цензура тука? Колко грубо и неуважително към пишещите хора в нея.... И защо? Толкова просташки теми се пускат, а този се трие.... Да не би на модератора нещо не му отърват коментарите?

Модератор - темата е премахната заради неспазване на правилата на сайта от коментиращите, което продължи и след предупреждение. Моля, публикувайте темата си в сайт с религиозна тематика. Ние сме светски сайт и очевидно нашите потребители не искат да пишат по същество при подобна тема.

104.   ot 103.
Специално за вас отново прочетох правилата в сайта и никъде не пише, че не може да се пишат и дискутирани теми от религиозен характер/християнство. Това, че на вас не ви допада е отделен въпрос. Във всеки сайт има дори отделен подфорум за такива теми.
В "Други" е точно мястото на такива теми, независимо, че сайта е светски. Не приемам коментара на горния модератор за правилен в случая-изобщо няма нарушение на правилника. А е грубо еднолично решение.
Това, че на някой модератор не му допада една такава тема си е негов проблем.. Аз не съм автора на темата, но ми стана обидно, че така триете темите на хората, които на вас лично не ви допадат.

106.   Модераторите могат да правят когато и каквото искат! Това няма смисъл да се коментира. Интересно защо не правят нищо, за да популяризират сайта? Имам чувството, че тук пишат не повече от 10 човека, от които трима са модератори, маскирани като редови потребители. " Маскираните" съживяват теми на по 3 години и пишат по някой и друг коментар, за да симулират активност в сайта...
Интересно цензурата ще ме посече ли? :)

Moдератор - гарантирам ви, че тук пишат много повече от 10 човека и на ден пускаме над 500 до 1000 поста. Всичко се чете преди да се пусне и нямаме време сами да пишем тук, а и с годините интересът към темите отслабва.

108.   Аз пък, колкото и глупаво да звучи, се чудя, ако пиша на модераторите здрасти, дали ще ми отговорят. Иначе, харесва ми анонимността в сайта, и това, че въпреки злобните хора, се намират и такива, които наистина искат да са полезни и дават добри съвети. Най-вече ми харесва, да знам, че аз мога да бъда полезна на някого с нещо. Не знам, кой е създал сайта, но е мило, че поне един сайт не се бори за реклама и известност, а служи, за да си помагаме, да сме си полезни и да бъдем хора. Не го забравяйте, когато пишете коментари, защото понякога трябва да сме твърди, но не и груби. Тук сме първо хора и трябва да погледнем проблема от човешка гледна точка, да подходим по-хуманно и след това да проповядваме морала си и всичко останало.

Модератор: Няма тема "Да опознаем модераторите", а във всяка друга, ще бъде неуместно такова общуване :) Иначе: Здравей :)

109.   №106, без да съм модератор, мога да те уверя, че тук действително пишат много хора. От 20 години работя с текстове, развила съм свръхестествена интуиция към тях и разпознавам авторство безпогрешно. Има десетина действително най-редовни посетители, от типа "на всяка манджа мерудия", но повечето са си различни хора с различни мнения и проблеми.
Относно темата. Аз благодарение на този сайт си опознах сънародниците. Не се шегувам. Оказа се, че моят социален кръг далеч не е представителна извадка и че аз, за мой срам, защото работя в медия, нямам абсолютно никаква представа какво вълнува хората в България. Не мога да кажа, че наученото ме ободри и вдъхнови, но ме направи повече реалист. За което благодаря на създателите на форума!
За големите интервали между публикуването на коментарите... вие си знаете.

110.   109, пусни едно CV за модератор.
Ако вече не си де :)))

/Модератор7 - Коментарите варират, но са няколко стотин на ден. Потвърждавам думите на колежката. И това са само хората писали коментари, а колко още само четат. Номер 108, някой може да ти отговори, а друг не. Зависи на кой попаднеш от екипа. Иначе няма нищо толкова чудно относно модераторите. Повечето от екипа са хора писали по-дълго време в сайта и впоследствие станали модератори.

112.   Искам да попитам дали модераторите имат право да пускат теми или да коментират по други теми и кой следи за евентуални нарушения?

Модератор: Сайтът е анонимен, което предполага, че всеки може да коментира и да пуска теми

113.   110, благодаря за предложението! За мое съжаление няма да мога да се възползвам, поради липса на време. Не съм модератор, редактор в ежедневник съм. Отдалеч ще ви стискам палци, защото сайтът е ценен и си струва да се развива.

114.   Откакто чета този сайт станах човек. Благодаря

115.   Не ми харесва това, че модераторите толерират простащината, а коментари с градивна критика режат. Уточнете, това жълт и клюкарски сайт ли е или е да помага на хората?

51-100 от 460