Споделена история от Избор на редактора

Споделете най-хубавото си романтично преживяване
Здравейте!!!

Момичета и момчета нека споделим най-хубавото си романтично преживяване.

Благодаря!!!

Коментари

2.   редно е да споделиш и ти :)
На мене беше като с моето момче бяхме двамата у тях, гледахме ужаси и аз се сгуших него, и така цяла нощ, просто обвити в обятията на любимия и нищо повече, само аз и то, нищо и никой, просто той *–* <3

Кияра26

3.   Номер1, малко е неприятно само като заспите и на върха на цялата романтика ако някой от двамата се изтърве и пръцне. Хаххаха

5.   ммм... ами беше есенна вечер, валеше лек дъжд. Тъкмо излизахме от едно заведение във Варна с първата ми любов(това беше 2-рия ден от връзката ни, а аз я обичах от 2 години и половина преди това) та вървяхме посредата на улицата и тя каза "знаеш ли кое би било много романтично" и тя ме целуна... една много дълга и страстна целувка. Аз я държах здраво през кръста с две ръце а тя с едната ме държеше а с другата чадъра но го беше свалила към земата и дъждът ни мокреше и двамата... дааа жалко че сега не се разбираме с момичето а аз така да я обичам

7.   бях на 13, тя на 11. не можех да спя нощи наред. покатерих се на нейния прозорец като нинджа. нейният сън за мен беше свещен, да усещам как диша и сънува някъде за мен беше свещенодеъствие. събудих я. тя не се уплаши.
обясних и нещата от жанра, много драматично. след това и подарих моя ръчен счупен часовник, най ценното, което имах. тогава отлетях обратно в прозата през нейния прозорец. тя никога не ме забрави.
40 годишна тя ми изпрати е-майл, пълен с признателност.
аз и изпратих балада за саксофон, която скоро бях написал, посветена на нея. липсва ми не само тя, но и рицаря, който бях.

8.   Може и да не е най-хубавото, е това, което винаги ще помня... Беше преди години, пътувах от чужбина в автобус към България, беше ми много тежко, само месеци преди това бях загубила баща си и преживявах загубата много тежко. На погребението в България не бях присъствала, понеже не бях там... Някъде по пътя в автобуса се качи млад мъж, може би на 20-26, разменихме 2-3 изречения, каза, че работи в чужбина... Носеше същото име като на баща ми, а то е рядко срещано. Казах му каква болка нося в сърцето си и че баща ми е имал същото име... На слизане в България ми пожела всичко хубаво и ме целуна по челото. Тази целувка НИКОГА няма да забравя. Този жест, този момент... Никога. Сещам се понякога за него. Жив и здрав да е, където и да е!
Ето как едно преживяване с един непознат може да остане спомен, и то скъп, за цял един живот.

9.   Беше преди няколко години в един мой-сън. Буквално докато спях в сънят ми. Това беше най-хубавото ми до момента романтично преживяване. Не мога да споделя повече. Важен е човекът с когато беше сънят

10.   За съжаление беше много кратка връзка, защото той ми разби сърцето и ужасно страдах след това.

На някаква непозната поляна на края на града тичахме, по едно време в дъжда се спряхме, той ме целуна така.... не помня подробности обаче. Бях на 18 год.

11.   Едно от най хубавите ми преживявания е когато ходихме на 50 км от града в който живеем с приятеля ми с едно малко моторче.. това НИКОГА няма да го забравя! Въпреки че валеше се бяхме решили да идем до онова местенце и си заслужаваше! Спря преди да стигнем до мястото затвори ми очите и ме заведе до там! Прегърна ме през кръста и ме целуна! Уникален е!

12.   Номер 7 разказът ти е изключително докосващ и ме развълнува. Върна ме много назад (около 20 год.) в моето детство и първите любовни трепети. Замислих се за най-романтичния ми момент, но ми е трудно да категоризирам кой е най най ... Прекалено романтична съм вероятно и се надявам той да предстои :)

13.   Меденият ни месец със съпруга ми :)
Подариха ни лукс в един 5 звезден хотел във Велинград.
Но ние сме шматки и не успяхме да стоим 5 дни затворени в това огромно здание. Разходките в града бяха някак... бяхме там преди сезона и градът беше мрачен.
Напазарувахме си хлебчета (земели), сирене, салам, някакви сладки и излязохме с колата извън града. Спряхме до една река, наредихме си "трапезата" и си говорихме, смяхме се, милвахме.
Не звучи добре, но споменът ме топли много.
Тогава той ми каза нещо: "Затова се ожених за теб. " и аз "За кое? " "Защото си истинска. " Тогава очите ми се насълзиха и се гушнах в него, за да му благодаря и просто стояхме гушнати, той си играеше с пръстите ми, вятърът беше лек, реката шумолеше.
Най-вкусният обяд в живота ми. :)

14.   Бях на 23 той на 26. В парка седнали на една пейка някъде из източен Лондон. Взех една пръчица и започнах да си драскам по пръстта докато си говорехме. Тогава той взе друга и без да говорим издълбахме доста сериозно сърце после почистихме хубаво листата около него за да го снимам и отдалечавайки се видях натписа върху пейката, който не бяхме забелязали Slowand steady wins the race" и се целунахме <3

15.   Пътувахме към моя роден град. Беше късно-около 12 през нощта и аз го попитах може ли да отвори люка на колата и да намаи, тъй като нямаше и движение по това време а и пътя беше доста широк. Показах се през люка и той усили музиката. Разтворих ръце и се загледах в хилядите звезди на небето. Беше ясна лятна нощ. Датата 5 август. Докато се усетя той се промуши до мен и ме прегърна с едната ръка а с другата управляваше волана. Колата беше автоматик иначе това не би било възможно. Караше бавно и колите ни присветваха или свиреха но ние бяхме щастливи и нищо др нямаше значение.. липсва ми ужасно много.. беше истински дар от Бог!

16.   Когато бях ученичка с приятелки седяхме навън до късно в един парк точно до една чешма. Дойдоха две момчета да пият вода и дойдоха да се запознаем. Бяха от друг град и бяха дошли за някакво събитие в едно от училищата. Останаха с нас цялата нощ, говорихме си, забавлявахме се и много се смяхме, на никой не му се прибираше. Но понеже на другия ден бяхме на училище към 4 часа тръгнахме към вкъщи, а момчетата искаха да ни изпратят. Аз много харесах едното от момчетата, още като го видях почувствах тръпка. Почти бяхме стигнали до вкъщи и казахме, че е достатъчно до тук да ни изпратят, за да не забравят пътя до хотела и те се съгласиха. Тръгнахме нагоре по улицата и по едно време чух, че някой тича зад нас. Тъкмо се обърнах да видя кой е и усетих как момчето, което харесах ме награби и целуна страстно, а след това бързо ме пусна и затича обратно към приятеля си. Направо останах така О. О :D

17.   Беше преди малко повече от година, но струва ми се цяла вечност. Седеше пред мен и ме погледна в очите с толкова обич, че я почувствах в сърцето си.
Уви няма щастлив край, тя е в България, а аз далеч от нея със студено сърце.

18.   Номер 5, това е най - романтичното нещо, което някога съм чела? Защо не се разбирате с момичето? Надявам се да те обича!

19.   Беше гореща лятна вечер и се разхождахме в парка, просто спрях прегърнах я и се целувахме докато пръскачките ни мокреха, точно като по филмите! Но уви сега тя живее в чужбина с някакъв си богаташ а аз си останах просто момчето от малкия град!

20.   Запознахме се в интернет. Тя живееше в Германия. Планираше да се прибере за малко в БГ и да се видим. Изгарях за тази среща. Пътуването и се провали заради други хора с които трябваше да пътува. Не се качваше в самолет. Имаше кола но се страхуваше от това да шофира сама.
Казах и че аз ще я прибера. След 2 дена летях за Германия. Тя ме чакаше на летището. Целувка. Качихме се в колата и тръгнахме за БГ. Два дена път през които се сменяхме на волана. Усмихнати. Щастливи. Държахме се за ръце.... 2 000 км романтика.