Споделена история от Наркотици и алкохол

Една необикновена история
Здравейте На 21 години съм февруари 2011 правя 22 (мъж). На 15 години пробвах трева, на 16 вече пуших по 10 цигари на ден ( а също и употребявах амфетамин 1 път месечно) на 17 години вече си гледах трева у нас понеже живеех само с майка си (баща ми беше в чужбина) и я лъжех че са декоративни цветя също така на 17 вече употребявах амфетамин 2 пъти седмично всеки петък и събота. на 18 вече бях пробвал абсолютно всеки един вид наркотик без ХЕРОИН същото време смърках всеки ден амфетамини или пико. Стигнах до такава зависимост, че собствените ми пари не ми стигаха да задоволя нуждите си и както някои от вас вече се досещат започнах да продавам за да се друсам без пари и да имам пари за пръскане докато съм надрусан. И така до края на 20-тата ми година. Значи последиците бяха доста груби :)

Психиката ми се прееба нацяло загубих всякакво дробро отношение и доверие от семейството си и от някои близки и познати изградих си отвратителна репутация в града с делата които вършех. Оплешивях :) Изпадах в груби брутални депресивни параноични състояния. Преди имах перфектна визия нямаше момиче което да съм пожелал и да не съм имал. Имах всичко което исках. Родителите ми не са богати, но никога не съм лишаван от НИЩО!

Реших да спра да се друсам и започнах да пия алкохол не за друго а защото не издържах на депресията и параноята които бяха много силни. Не стана точно както си го мислех разредих друсането но не го спрях на цяло. ( 1 път месечно) бчх 60 кила с мокри гащи. Пиех всеки ден от момента в който се събудя. И сега идва момента на истината..

Събудих се един ден с адското сърцебиене болки в бъбреците черен дроб дробове.. и наистина неописуема болка незнам как не съм умрял :). Казах си това беше! Спрях да пия да пуша и да друсам. Започнах да спортувам активно лицеви опори лостове щанги... Полагах сташно много усилия и нещата започнаха да се оправят... Вярвах и се борех и така качих 20 килограма за 1 година мускули. Чувствах се по силен от всякога...... Възвърнах си здреавто и визията(само дето сега се бръсна гола глава) :).Върнах си доверието от страна на семейството станах студент... Психология И така живота ми се нареди прекрасно. Та от красиво младо дете с много потенциал и бъдеще се превърнах в една изхабена грозна развалина (и едва ли не възкръснах, защото тази история много рядко завършва с happy end като моя.

ТА С НАРКОТИЦИТЕ ШЕГА НЕ БИВА! Ако някой си мисли, че ще употребява наркотици и ще живее нормално (работа семейство... ) аз съм готов да защитя докторантура с него. Значи КОЛКОТО И НА ДЪЛБОКО ДА СТНЕ СТИГНАЛИ НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ. НЯМА ПО-СИЛНО НЕЩО ОТ ВЯРАТА НАДЕЖДАТА И БОРБАТА. И КОЙТО ЧЕТЕ ТАЗИ ИСТОРИЯ И Е ТРЪГНАЛ ПО МОЯ ПЪТ САМ ДА СИ НАПРАВИ ИЗВОДА!

Коментари

1.   ЕВАЛА ЗА НАПИСАНОТО !!!

2.   Евала пич, продължавай все така

3.   Браво Радвам се на една позитивна история
Наистина си успял с вяра
Много се радвам дори и да не те познаваме
Позитивизма на хората ме радва и се храня позитивно от това
Успех за напред

4.   Моите поздравления!!! Радвам се,че си се отказал от тия гадости,трудно е,но явно ти имаш железна психика и ВЯРА,което е най-важното!!! Много се радвам за теб!
Ивето ;)

5.   Здравей и аз имам същата история в момента съм на 21 години мъж и съм един от най -здравите.

6.   Поздравявам те, че си успял да се откажеш!
Искам да те питам като си "имал всичко" защо почна да употребяваш наркотици?

7.   Само едно мога да кажа - ЕВАЛА И БРАВО,ЧЕ СИ УСПЯЛ!!!

8.   .. и станал човек.

Супер си, евала.

9.   Браво!!! Желая ти само хубави моменти оттук нататък!

Ж 17

10.   много ми е чудно за външните последици-виждала съм наркомани макар и отказали се и преборили се празният поглед, безизразното лице, отвеяността си остават колкото и години да минат от километри си личи че някога са били зависими. При теб само плешивостта ли остана?

11.   Ако наистина е вярно това, което си написал, заслужаваш едно голямо БРАВО!

12.   Абе евала пич само така тва си е направо въскръсване!
Ако си продилжил си щял да гушнеш букета много скоро

13.   Евала! : )

~ Mary Jane {}

14.   много ми е чудно за външните последици-виждала съм наркомани макар и отказали се и преборили се празният поглед, безизразното лице, отвеяността си остават колкото и години да минат от километри си личи че някога са били зависими. При теб само плешивостта ли остана?

да

15.   Браво! За това което си постигнал и написал! Браво!

16.   Браво, че си успял, но не знам само какъв студент си с този правопис. Доста неграмотно пишеш.

17.   И аз съм бивша наркоманка. Разсеяността, безинтерес, отвеяност... забравям, трудно се концетрирам, депресии. Последиците ти остават за цял живот. Имах психологически проблеми и мисли за самоубийство. Все още ме е страх всичко да не се завърти обратно и се боря с желанието да не го направя отново. Друсах пико в продължение на две години, в някой периоди и всекидневно. Трева продължавам да пуша, но рядко. Трябва да имаш силна воля да се отървеш от тези неща. В момента съм студентка, работя, но не мога да кажа, че съм щастлива... И аз никога не съм била лишавана от нищо, винаги съм имала каквото поискам, много приятели и познати, но наркотиците провалиха живота ми.. Пробвах от интерес, но за съжаление не мога да върна времето назад :(

19.   ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!!