Споделена история от Наркотици и алкохол

Амфети - как да я накарам да спре?
Пуша си редовно трева с една приятелка която е на 14 аз съм на 15, но тя започна да жули амфети и то аз и уредих първата доза за което много съжалявам сега се чуда как да я накарам да спре. Непрекъснато и говора че това е много по гадно от коза и прецаква много повече организма но тя не иска да ми повярва или така аз поне я разбирам така ! Моля ви за помощ много се притеснявам за нея, а отностно тревата смятам да я спирам.

Коментари

2.   Много е добре, че на такава възраст вече "жулите амфети"...далеч ще стигнете :)

Мег*

3.   Ми много сте порастнали, бе! Както се изразяваш, значи редовно се дрогирате, малоумни хлапета такива! Сега какво хленчите! Ми нали сте много отворени! Айде да ви видим!!! Следващия път да не търсиш съвет как да спреш да се бодеш? Щото то това следва после.......Спирайте се веднага! На себе си го правите това! Ще се усетите после, ама няма измъкване като нагазиш....

4.   Опитвал съм всичко и мога да кажа, че анфетите са най-гадния наркотик. Аз съм доста по възрастен на 27 и просто не знам как можеш да накараш някой да спре без сам да го иска, но настоятелно те моля поне ти не взимай нищо друго освен трева. Това е приятелски съвет от някой минал по твоя път. Надявам се да го приемеш.

5.   я вземете се спрете с тея амфети, козове, алкохол...не си мислете че като ги употребявате сте мн готини....това са глупости. толкова проблеми можете да си навлечете с тея боклуци ! вместо да си хварляте парите за които родителите ви се бласкат от работа, вземете си купете нещо което ще има смисал...и друго ми направи впечатление-""това е много по гадно от коза и прецаква много повече организма""-не си мисли че тревата е безобидна защото определено не е така...след няколко години ще видиш сама ефекта от тази си ""гъзария"" тео

6.   Несъжалявай че си и оредила, тя трябва да съжалява че се е подкарала и че не е осъзнала колко отвратително нещо са амфетамините. Как да я накараш да спре ли? Ми няма как само тя може да го направи самичка, моят съвет е щом ти е приятелка бъди до нея вдъхвай и доверие и не и говори колко е гадно колко ще пропадне и прочие. По скоро амфетамините се спират само със спане и с пушене на трева карай я да се напушва по често и нека спи показвай и тактично колко по добре е да си пафнеш отвреме навреме да си нанкаш и да си спокоен и релакснеш. Защото е въпрос на време прекалено малко време да разбере че има пико да прочете да вземе и тогава нещата стават сериозни, така ще и се промени психиката че ще потърси още още, ще се забърка с комапния която ще и даде екс и когато един ден се осети ще е на хероин и повярвай ми аз не вземам от 1 година вече нищо но абстиненцията я има ще изпада в депресий и тогава трябва да си много спокойна търпелива и да и помагаш да излезне от това нейно падение, помогни и всеки има право на втори шанс, но сам да си го изработи това е успех и не се предавай ти за да не се предаде тя!!!

7.   много благодаря на 4 и 6 и техните компетентни отговори :) аз съм много на Ти с тревата и знам какво причинява и какво не причинява.Ще се опитам да я накарам да спре с тази глупост ;) от автора

8.   Оооф и кво голяма работа ли сте кат жулите амфети и пушите трева???!!!! А относно приятелката ти според мен я зарежи- кат иска да се унищожава- нейн проблем. Не се забърквай по-надълбоко с тез неща. Вземете се малко в ръце!!!

10.   Аз съм на 13 и само като чуя за тъпи к*ви като вас и си викам ''Господи слез да си пребереш версите'' Ако ще продълцавате така искам жито от погебението ви

@ПЕпе@

11.   Пробвай се да я накараш да спре, иначе я напусни - жестоко е, но ще повлече и теб и ще завършите в моргата