Споделена история от Наркотици и алкохол

Друсам се
Вземам амфети от доста време. Преди това пушех и трева, но вече не ми харесва. Вземам амфети само така за купона като се съберем с приятели и то е рядко. Напоследък почнах малко по-често. Преди около половин година почнах, но не съм пристрастена. Притеснява ме само здравето ми. Харесва ми да се друсам и знам къде е границата. Аз съм още малка (няма да си кажа годините). Какви могат да са последиците като шмъркам само от време на време?
И да кажа, че не пуша вече трева и рядко пуша цигари. Само амфети

Коментари

1.   Абе около 15 си :) .. Не дей .. Спри ги ..
Може да ти харесва но това много ще ти навреди ..
Сприии ..
Щом не си пристрастена ..
После ще е късно :)

2.   Продължителната употреба води до формиране на психична зависимост, Безсъние, лесна възбудимост. Загуба на апетит и намаляване на теглото с 10-15 кг. Гадене, повръщане, диария. Кожни обриви и инфекции. Повишено кръвно налягане, сърдечна аритмия. Увреждане на мозъчни клетки. Параноидно състояние, мании за преследване, депресия, безпокойство, тревожност. Суицидни нагласи. Психотични симптоми, които могат да прераснат в агресия. Халюцинации.

3.   Загуба на апетит и намаляване на теглото с 10-15 кг. Гадене, повръщане, диария. Тея вече ги имах. А сега гърлото ми малеее... боли не мога да преглъщам ама ги спирам за малко че да се пооправя малко. мм на 15 съм, да

4.   Ми кво да ти кажа..това 'удоволствие' ще ти коства красотата (наи малкото). С други думи не след дълго ще погрознееш от тези амфетки (казвам ти го от личен опит) Кожата ти ще загуби свежия си вид, ще ти се стопят циците и още куп други кофти неща. Ако си готова да жертваш красотата си заради удоволствието честичко да се нашмъркваш-продължаваи! Но ако държиш на външния си вид-по добре ги спри. Моят съвет е не взимаи каквито и да е наркотици или го прави много много рядко-два три пъти в годината.

5.   как може да си причиняваш това!!!!! направо нямам думи! няма ли нещо смислено което да правиши при това си на 15 години, направо ужасно на какво ли ще приличаш когато станеш на 25???

6.   Аз пък се напивам всеки ден. От 15 години насам. Коства ми здравето и красотата. Станах неузнаваема. Денем-издокарана стара кучка, работа в престижна фирма, готини дрехи, вечер-къркан парцал, отврат. Сутрин-подута като прасе и смърдяща на пиене. Спри навреме!

7.   Ти сега се дсрусаш само с анфети, готино ти е и още не си зависема, но внимавай скоро да не станеш "Жълта"!!!! Познавам хора които така пропаднаха, точно като теб си мислиха.

8.   Аз си признавам, че даже никога не съм пробвал цигари на 18 съм а ти вече се друсаш. Я се стегни малко спирай ги тия "Лайна" щастието не е в дрогата, може да се забавляваш много по-добре без друсане. Познавам една жена на околу 30 години работи чистачка и си дава парите само за Хероин, и тя е почнала като тебе и на нея и беше много готино.

9.   Пий много вода!

10.   Че за къв к*р да я пия тая вода? Аз да не се друсам денонощно, че да я пия по много :Д

11.   Ами кво да ти кажа. То се вижда че си келеш. Ама както и да е. Да и аз друсм. Ама за разлика от теб не си тровя главата и дихателните пътища с амфет. Ебати и мизерията дет е тва. Аз съм на кока и съм идеално. Ама от амфетките е много кофти един френд си смени всичките заби в устата излезна му 6 хилки да си оправи устата. Зъбите падат, кожата ти става кофти. Абе ужас е ако незнаеш амфета е най-голямата мизерия сред синтетиките. Всички отпадъци са там. То верно че вече чист кокаин няма ама 10000 пъти по-добре кока от колкото амфет. Апък и си малка още не ти трябва. Верно че е зарибявка ама пък щом можеш и без него по-добре ;)

12.   Ама за кво ти е тоз амфет бе момиче ??? Ти луда ли си знайш ли кво по-яко е на кафяво. В кафявото е истината. Малеее ако си мислиш че въздействието на амфета е як, пробвай хероина - по-яко е дори от секса.

Аве дете базикам те честно да ти кажа няма наркотик на тая планета който аз да не съм опитвал. Да ве и кво стана разебах си цялото здраве. Не само от амфета разбирасе под влиание и на други фактори си развалих и фигурат аз попринцип се занимавам със спорт вдигам и щанги. Ръката ми беше 64 в момента е 52. Загубих доста маса и сега по всякакъв начин се мъча да си върна страите размери ама трудно. След време ще ти се иска много неща да си върнеш ама няма да стане номера ;)

13.   21 век всеки се друса : ) просто го прави по-рядко : ) например само на партитата на които си заслужава да се изкъртиш :)

14.   СПРИ!!! Каэвам ти от опит!!! Аэ имах братовчед който също се друсаше. Эапочна от тревата и достигна до хероина. Качваше категориите все по-нагоре и по-нагоре. Аэ му каэвах спри се, но той не ме чуваше, желанието эа наркотици беше по-голяма от всичко. Когато вече осъэна, че е престрастен поиска да се откаже, но не можеше. Родителите му спряха да му дават пари и той не можеше да си купи дрога, имаше скандали, караници, бой, той крадеше от дома си и продаваше, эа да се эдобие с пари. Беше чудо голямо,эа което не можеш да си представиш дори!!!!! И всичко эапочна от тревата, също ката теб. Вървиш по неговите стапки!!! 2 години седя в една комуна и не беше вэемал.

Иэлеэе от там, вэе веднаж и това го уби! Сега е мартав!!! Эапочнеш ли, спиране няма!!! Спри ако можеш, сега е времето, ако не е вече касно. Ако мислиш,че е нужно смени си компанията, не иэлиэай с тях. Послушай ме, эащтото аэ съм го видяла какво е. Сега ти се вижда беэобидно, но ако продължиш...

Каэвам ти го, эащтото на него не можах да помогна, поне на теб да съм ти от полэа. СПРИ!!!!!

15.   Спрях ги вече! :))

16.   №15 истината ли говориш!

17.   Аз също се друсам миличка и съм на 19. Преди половин година започнах и аз започнах от цигарите и сега съм на амфети. Мислех си че не съм пристрастена и можех да кажа вече не смъркам обаче като видя амфет и съм готова на всичко за 1 черта.

Наистина бях мн хубава не го казвам аз а другите. Сега съм 37 кг и не се чуствам вече хубава.

Станах по нервна и когато взема вече не се чуствам яко а напротив след 5 та черта ми се доспиваше. Не чуства глад или пък да ми се излиза с приятелки. Спри докато не е късно защото после ще искаш ама вече ще е късно.

Казвам ти го от личен опит. Не си струва!!!!!!!!!

18.   Наркотиците са ТЕСТ ЗА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ. Това е начин тъпите индивиди да измрат и да останат интелигентните. Смятам, че НЕ ТРЯБВА да се забраняват! Трябва да бъдат разрешение и даже ДА СЕ ОСВОБОДЯТ ОТ ДАНЪЦИ И АКЦИЗИ и да НЯМА КОНТРОЛ ПРИ ПРОДАЖБАТА ИМ!

Идеята е по-тъпите индивиди да ги ползват, да изпукат (бавно и мъчително) и да останат интелигентни хора, които ЗАСЛУЖАВАТ ДА ЖИВЕЯТ!

Стига с тези кампании ПРОТИВ ДРОГАТА! Да се забранят със закон и държавата да плаща по 10 минути на ден телевизионна реклама, която да РЕКЛАМИРА НАРКОТИЦИ!

19.   Към друсащите се! Мили деца защо го правите? Така се започва в началото безобидно и накрая на гробищата. Пожалете майките си, а най-вече младия си живот. Толкова ли няма какво да ви заинтересува, че прибягвате до тези калпави забавления Спортувайте, това е начин да се ангажирате с нещо за да не мислите за глупости. Мислете, не се носете по течението като медузи мислете, какво ви чака.

20.   Няма спиране независимо от наркотика. Бях и на херо сега го взимам но по рядко но амфетите са по различни от другите наркотици те не просто са наркотик анфетите са психотропно вещество което промива мозъка драстично. те са използвани във воина давани са и приелите безпроблемно са били убеждавани да бъдат камикадзе отиват и се взривяват.

Начи моя съвет които мога да ти дам е като веднъж си почнала че няма да ги спреш е ясно но поне направи усилие да взимащ по рядко. И като вземеш ги шмъркай а не фолио и на помпа. Вече взимаш ли анфети не е добре да се спират напълно спирането води до тотално психическо разтройствие.

Като бях във казармата поради липса на грога изведнъж изпаднах във криза нещо като депреси налойи се да посетя психиатриата вав военна болница уй за малко ме настаниха но изкарах три месеца мойеха да ме оволнят по болнични причини но аз исках да остана да се стабилизирам.отпарво като постапих вав психиатриата скрих че имам проблем сас дрогата и диагнозата която ми слойиха е параноидна шизофрениа направи си сама сметката какво причинява друсането.но голямо значение при наркотиците е кои ги употребява зависи каква психика имаш.поради каква причина ги взимаш ако ги взимаш да ти е яко на парти например да извеселиш е друго но ако ги взимаш когато не си на купон или парти а си сама поради това да усетиш елфориата тогава вече полойението е критично при което неизбейно хероина ше почука на твоята врата и повярваи ми ше отвориш вратата рано или касно а отвориш ли а веднай няма никога да можеш да я затвориш.ако наистина е вярно това кадето казваш че не си пристрастена не пипаи никога повече амфети или каквото и да било.

И да знаеш че е по лесно да се откажеш от хероина от това да се откажеш от амфетите. Много хора ги приемат за безубиден наркотик но не са запознати какво представляват амфетите те не са като другите наркотици бих казал че са по опасни дайе и от хероина. помисли хубаво като прочетеш моето писмо се надявам вече да не си помислиш за бялата купчинка. бади силна знам че хубаво да друсаш всички го правят поради това че е яко но цената е висока която не мойем да платим за да бадем надрусани и вав саштото време живи за дълго време последен савет като варзан вав мреята на демона които се крие вав дрогата е да имай приател до себе си които обичаш нямаш ли никога няма да мойеш да спреш дрогата. но все пак и да немойеш да спреш не мога да кая за друг но аз те разбирам.

Дрогата е по силна от волята но докато има воля човека има съпротива но когато волята изчезне вав човека остава само дрогата а тя е хишник които започва да се храни със душата и тялото на човека и вече когато смъртта настъпи спира. и аз искам много да сам чист никога да не сам започвал но вав същото време искам да се надрусам.аз сам наясно че няма да спра защото от 15 годинен започнах сас трева после амфети бонбони и вече на 21 доиде хероина. сега сам на 27 год 12 год да друсаш при което ш години вече на херо и да сам още жив е че успявам да се контрулирам оставиш ли се на течението се потава баро. мар. куров това е моито скьпе ако има хора които са прочели моят съвет и мислят че мога да им бада полезен нека ми пишат. Пожелавам ти да бъдеш чиста за винаги без дрога. Чао и пишете ше ми баде приатно.

21.   Ми последиците са фатални .. за това по-добре ги спри, но амфетите са най-якото нещо ! По-късно ще ти е по-трудно иначе ще си много явна пред родителите си няма да има начин да не те разберът .. когато не си си взела дозичката ще трепериш ще стискаш зъбки ще стискаш ръце ще се изнержяш .. друг път пък ще имаш добри кикове дори и без наркотика .. това е абстиненцията ако продължиш да се друсаш ще разбереш и ще видиш и останалите симптоми които ше та издават пред вашите !

22.   просто не се занимавай. спри. дано две години по-късно да не е твърде късно.

23.   За първи път пробвах амфет далечната 1998г, тогава и не бях чувал за такова нещо, бях на 20год и си вэимахме за събота-неделя кока, аз си купувах от една мацка Сони, гъркиня държеше една дискотека в центъра, но един ден ми каза, че нямала кока, и ми предложи Алфа-така му се викаше - обясни ми набързо какво е, че е по силно от коката, синтетично, помна че почнах да вэимам эа около 60 лв. по 2-3 гр тогава бяха други парите, и така станах привърженик на Амфета. Ето вече 13 години го употребявам, спирал съм за месеци и даже за 1 година, също съм и продавал, проблеми заради това имах, затова сега само си го употребявам - 13 години... И НЕ МИ Е ПИСНАЛ! Само не прекалявам, за да избегна отслабването ползвам го максимум 4 дни. като в следващите 3-4 почивам, храна се обилно с високо калорични храни и си отспивам загубеното.

24.   Много специалисти тук бе... Смея се, но все пак да се изкажа. Всичко живо друса, пуши и пие. Да не обяснявам сега и вредата от алкохола(стареене на кожа, "ще ти се стопят циците"и други такива прочетени от wiki моля ви се). СПРИ С АЛКОХОЛА СПРИ С НАРКОТИЦИТЕ СПРИ С ТРЕВАТА! ! ! Това е истината. Който не може... ... . keep walking

25.   Абе друскаите се ама УМЕРЕНО! И от тревата по-хубаво няма! Това амфети, мамфети са химия.. И аз си дърпам линиики от вр. на вр. Но е синтетика.. а и кои в България не се занимава с наркотици.. Даже аз бих те посъветвал не когато ти е тъпо и нямаш работа да се нашмъркваш. Ами само по купони и такива сабития. :)

27.   Тук всички сте наркомани 99% и най-интересното е че вие говорите така за дрогата все едно е нещо почти нормално!!! Това е смъртта хора не боледувайте и не говорете така спокойно за нея млади хора жсеки ден умират заради дрогата. всичко е една голяма заблуда за слабите и пълни с комплекси хора за тези които се самосъжаляват и отиват взимат с мисълта че ще са по щастливи слаби безжизнени ходещи трупове! Отрепките на обществото които никой не желае да приеме за стойностни хора отхвърлени дори от най-близките просто едни ходещи мъртавци в мрака на смъртта! Това са всички наркомани болни мозъци оставили се течението да отнеме живота им! не ми е жал за тях защото всеки сам решава как да живее живота си а тези без потенциал и сила умират бързо защото живота ги смачква като дъвки на подметките са на тези които печелят от плиткоумните им глави!!! не ми е жал за тези които умират защото в този свят нямамясто за тези слаби души!!! жал ми е само за родителите ви дали са живот на хора които не го заслужават на самоубийци и жалки пропаднали трупове, а са мечтаели тези хора да се гордеят с децата си гледали са ви приспивали са ви когато сте плачели прегръщали са ви и са плакали с вас дали са живота си за вас за едни неблагодарни същества! има много оправдания от сорта не исках неможах:

кой подяволите ви сложи това в ръцете сега смъртта чука на вратите ви и вие ще й отворите и света ще се отърве от слабите ви безполза души!

това е мнението ми за вас и дали някой тук ще се обиди не ме интересува вие сте последна дупка в канала от простащина в света и вие самите сте придизвикали хорското презрение и сега го изпитвате върху вас жалки наркоманчета комплексирани умрете щом искате не е трябвало да се раждате обаче щом така по този начин взимате живота си!

колкото до това дали всеки взима повярвайте ми останали са и качествени хора и ние които не сме опитвали нищо повече от цигара с бандерол ще ви дойдем на погребенията!

и няма нужда тук наркоманчета да се изявяват като герои всички сте буклуци и всички ще отидете на едно място жалки помяри седете си по дупките да ви ебат до безсъзнание!!!

28.   Съгласна съм с последния

29.   Към автора на коментар номер 27:

ПЪРВО:
Единственият/а с комплекси (и то в изобилие), писал в тази тема, си ти и това е очевидно от учудващата злоба и желание да обиждаш хора, които дори не познаваш в поста ти. Явно, че света не е бил особено приветлив към теб и социалните ти контакти са ти донесли само разочарования, но никой не ти е виновен.

ВТОРО:
Няма да е зле да научиш какво е пунктуация и правопис, даваш вид на възрастен човек и някакси е кофти да нямаш елементарни познания.

ТРЕТО:
По темата, която се обсъжда си напълно некомпетентен и това е очевидно, не знам защо въобще си дал мнение, след като в целия ти пост не си написал нищо друго освен как всички употребяващи ще умрат и колко много ги мразиш. Не правиш разлика между видовете наркотици, не се аргументираш с нищо и мнението ти не е нищо повече от избиване на сериозни комплекси.

ЧЕТВЪРТО:
Точно заради такива невежи като теб (за съжаление сте огромен брой) повечето хора, които наистина страдат от хероинова зависимост се страхуват да потърсят помощ и да говорят свободно за проблема си, защото очакват точно такова неадекватно и обидно отношение като твоето. Това в много случаи води до лоши последици за тях, както сигурно се досещаш. Дори и в някои случаи надеждите ти да ходиш на погребенията им може да се сбъднат. Защото са премълчали проблема си, дори когато са го осъзнали и искат да се откажат от дрогата. Защото ги е страх, че ще бъдат отритнати и презирани от обществото, ако потърсят помощ. Такива очаквания им насаждат озлобени, комплексирани и мразещи целия свят хора. Хора като теб.

ПЕТО:
Цигарата ти с бандерол, господин Пълен невежа, по-точно никотина, който тя съдържа е един от най-опасните, най-пристрастяващите, най-смъртоносните и формиращи най-силна зависимост наркотици, които съществуват. Ако това идва малко трудносмилаемо за ограничения ти мозък ето ти факти:

http://en. wikipedia. org/wiki/Drug_addiction#Addictive_potential

Освен това от статията ще разбереш, че не всички наркотици се равняват на хероина по вреда и риск, както и че не всички формират същата зависимост като него.

Жив и здрав да си ти желая (наистина), въпреки изключително дразнещият ти пост и злобната ти натура. И успокой нервите и омразата си по някакъв начин, целият този стрес не води до нищо добро.

30.   29! Ти няма начин да не си наркоман-ка съжалявам те и понеже ти пък си невероятно умен(на) ще ти кажа че хубава, добра дрога няма, а това че ти се самозалъгваш си е лично твой проблем! Колкото за умиращите срамежливи наркоманчета като теб Господи изобщо не ми пука, защото сте едни пълни помии! Не ми трябва да уча за наркотици аз наркоманка няма да ставам а ти щом толкова се интересуваш означава че ти просто си зависима от тях и моля те не сравнявай цигарите това те прави жалък(ка) най-добрия начин да ти го докажа е че са позволени в големи количества тоест всеки колкото иска от държавите за разлика от боклуците които толкова рекламираш! Колкото до херойнките които се били "уж" притеснявали, стеснявали и т. н. изобщо не ми пука аз не съм ги карала да го правят и повярвай ми нямам и жал към тях. Всеки сам избира пътя си и никой не трябва да очаква съжаление за подобно нещо, защото никога няма да го получат докато има хора с бистър разум като мен и 70% от народа по света! Ходете се друсайте по дупките ти обесних и не се занимавай с глуспоти да учиш децата тук кои са хубави и добри наркотици и кои не защото съм майка и ако те хвана бих ти скършила наркоманския набоден врат!!! Абе парцал тук влизат невръсни деца ти имаш ли акъл поне грам или дрогата ти го е изпила целия няма да пишеш подобни изказвания защото ако някое дете тук се навие да пробва заради теб толкова трябва да си проклет(а) че ще ти пожелая всичко най-лошо да ти се случи от такива като вас малки деца започват да се друсат от изказването "безвредни нарокотици" мръсна надрусана помия си ти помни го от мен мръсна надрусана помия не смей да пишеш повече и ако има тук някой модератор трябва да ме подкрепи и да не допуска подобни изказвания като твоето за хубавите наркотици и колко са безвредни мръсно животно такова!!! Защо не си ми пред очите саморъчно ще ти мушна иглата във веничките и ще гледам как умираш парцал!!!

31.   "защото съм майка" Лелее, ужас!
Като сте майка, по-добре се ограмотете малко по въпроса за наркотиците, за да може евентуално някой ден да сте в помощ на детето си, ако се наложи, защото никой не е застрахован. Аз лично се радвам, че съм опитвала нещо повече от "цигари с бандерол", което ще ми бъде много полезно някой ден, когато имам дете.

34.   Към коментар номер 30:

Значи ти си авторката и на коментар 27, радвам се, че съм те засегнал.

Ще те разочаровам, но не съм наркоман. Не ходя по никакви дупки и т. н. от твоите болни фантазии. Просто не съм тесногръд и предубеден комунист като теб, и съм си дал труда да получа реално и безпристрастно мнение по въпроса, мнение изграждано с години и благодарение на много източници, както и от личния ми опит. Също така, държа да отбележа, че въобще никого и по никакъв начин не убеждавам кои са "хубави" наркотици, още по малко пък съм казал, че са безвредни, просто давам мнение. Колкото до цигарите - това е ДОКАЗАНО от УЧЕНИ, хора посветили целият си живот в изучаване на наркотиците и техните ефекти, и са доста по-запознати от теб. Ако преодолееш небивалата ти злоба за няколко минути и погледнеш линка, който съм постнал, ще се увериш сама. Майка си казваш, ами насърчавай тогава децата си да пушат цигари, защото те били "позволени в големи количества". Ето това е направил комунизма с хората - казваме ти нещо, ти му вярваш без да питаш много-много, нямаш право на собствено мнение по въпроса и точка. И конкретният пример - цигарите. Понеже ги разрешили, никотина и катраните в тях са супер, хубаво нещо, така ли? Даже и не искам да ти обяснявам всъщност колко си заблудена, просто твоят интелект няма нужното ниво за да проумееш. И само още веднъж доказа всичко, което казах в горния си пост. Значи щом е наркотици, става въпрос за игли, дупки, парцали и т. н. Няма какво повече да ти кажа, освен да повторя, че си пълна невежа. Учудвам се, че има толкова елементарни хора като теб. Въобще повече нямам никакво желание да говоря с теб, няма и смисъл да ми отговаряш. Просто ти освен да злобееш, обиждаш и кълнеш не можеш друго, изписа 150 реда обиди и то с такава злоба, че дори не се усещаш че повтаряш едно и също на места, това не е диалог, това е грубо селско избиване на комплекси от твоя страна. Да си ти живи и здрави децата, дано не са толкова плитки като теб и никога не посегнат към тютюна. Сбогом.

35.   Ти май нещо ме базикаш или така ми се струва. Аз не съм казала че цигарите са полезни не бих го и казала никога! Но да ми кажеш ти че има дрога хубава и подобни глупости просто няма нужда. Колкото до комунизма след като си толкова запознат с него това значи че знаеш евентуално че Америка е основана на базата на комунизъм и понеже казваш че сме иограничени комунистите това означава и Американците тоест ти си най-развития умственно.

И понеже сигурно че имаш въпроси от сорта "ама как комунизъм в Америка" ще ти отговоря целта на комунизма както предполагам не съм сигурна знаеш е равенство независимо от всичко президенска република в случая направо си континент нашия комунизъм е един фарс който няма общо с така наречения комунизъм!

И понеже едва ли четеш за втората световна война ами по скоро се информираш за "добрите и лошите" наркотици ще ти поясня ние сме били с Германия докато Хитлер е бил в силата си след това когато руснаците превземат заедно с Америка и Англия, Германия както знаеш е разделена на 3 части така е и при нас на балканите за жалост нас ни взима Русия а Гърция Англия и Америка и понеже ние винаги сме били със силните докато не паднат и не отидем при следващите ще ти кажа ние народа ни е продажен корумпиран не от сега а от преди комунизма затова просто няма защо на мен да ми се правиш на учен полза няма просто не пиши глупости а колкото до цигарите аз повярвай ми знам колко са вредни и какво причиняват но със сигурност не обиват така бързо и безпощадно не ги сравнявай с дрога.

Аз мразя наркоманите защото не разсъждават ограбват убиват за пари за да си набавят дозата а не съм видяла пушач да убие за една кутия цигари нали се сещаш! Много ми е интересно коя зодия си че толкова не се понасяме ххахаха...

36.   Водолей. Ще ти отговоря, макар че се зарекох да не го правя, защото най-накрая показваш, че можеш да пишеш без да се пениш и да ръсиш тъпотии.

За комунизма нямах предвид къде е комунизъм и къде не, каква му е идеята и т. н. Това е съвсем друга тема, имах предвид, че точно при тази държавна структура хората са били като овце - със наложено им от други мнение, такова каквото са искали висшестоящите, и съм сигурен знаеш какво е следвало когато някой се опита да се противопостави на това мнение. Това беше всичко, което исках да кажа с намесването на комунизма в поста ми, нищо повече. За какви световни войни и съюзници ми говориш, това е мнооооого далече от темата.

Другото, което искам да разбереш най-накрая е, че НИКЪДЕ ама НИКЪДЕ не съм казал за еди-кой си наркотик че е "добър", както и НИКЪДЕ не съм казал, че има безвреден наркотик. Не ми извъртай думите както ти е удобно. Хахахаха, и също така не ти се правя на учен, няма никакъв смисъл, още повече, че това е анонимен форум. Това, че някой ти говори без да псува и се аргументира, запознат е по темата, която разисква означава, че се прави на учен, така ли? Еми жалко за логиката ти, възрастна жена с деца.

Цигарите не ги сравнявам с наркотици - те СА наркотик. Колкото и да не ти се иска, колкото и да не можеш да повярваш, те СА НАРКОТИК. Също както и алкохола. Легални или не, масово употребявани или не, ТОВА СА НАРКОТИЦИ И ТОВА Е ФАКТ. ФАКТ. ФАКТ.

И накрая това, което се опитвам да ти кажа още от първия си пост - не всички, които са опитвали наркотици ограбват и убиват, за да си вземат наркотици. Всъщност, това едва ли са повече от 10% от тези хора. И за това е хубаво да правиш разлика от наркотик до наркотик, защото както ти каза номер 31, някой ден може да ти се наложи да знаеш кое какво е. И ако в този детето ти примерно се прибере с леко зачервени очи и е развеселен и мързелив, не веднага да го строшиш от бой и да го вкараш в комуна, мислейки си, че детето е на хероин и вече е зависим, а да се замислиш, че може би просто е пушил трева. Надявам се схвана какво имам предвид.

37.   Водолейче веднага схващам аз! По между другото аз не съм възрастна жена поне немога да си представя момиче на 22 да е възрастна жена а детето ми е на 10 месеца :) Интересно ми е ти на колко си години и определено ми е интересно как научи за този сайт защото това означава за мен че ти обичаш да дискутираш което все пак те доближава до мен защото аз също обичам

38.   25. Аз през цялото време си мислех че си на 35-40 години, съвсем друг образ си представях, хахаххаха. А как разбрах не помня, преди доста години беше. От гуугъл по случайност ще е било сигурно.

39.   37 е твоята любимка хахахах.... кажи на колко си години че ми е интересно

40.   Леле колко много дългииии и понякога път скучни коментари.... Аз също ще дам мнение, но ще бъда кратка. Ако ти е трудно да ги спреш иди на психолог. Но знай, че имаш един живот и няма да е хубаво да го пропилееш, повярвай ми :]...

41.   Стига се хвали де. Всички си мислят че като взимат нарко. са мн. готини.
Ще ти кажа какво ще стане с тебе:
Момичетата са по податливи и при тях има по голям риск за зависимост, ще станеш сакпана наркоманка.

42.   Абе хора, няма лошо да се друсаш, просто го правете от време на време, не всеки ден ;) В крайна сметка всеки трябва да прави това, което му харесва !

45.   На мен 29 ми заприлича на много по тесногръд и ограничен с коментара си. Ако знаеше, че всеки 2-ри лумпен би реагирал по абсолютно същия начин, едва ли щеше да си толкова сигурен в "правотата" си. Представите ви за комунисти е много нереална и фанатично изглупяла, показваща ниска култура. Говоренето на изуст и знанията от слухове не са приоритет. Ще ти отговоря на всичките ти 5 правила.

Първо - Човек за да стигне до наркотиците, наистина има проблеми със социалните контакти(Писнало му ежедневието или се събрал с грешните хора). Определо си прав, света не е бил особено приветлив към него, но понеже няма сърце за борба, извадил бялото знаме и почнал с боклуците. Посланието ти описва употребяващите.

Второ - От лоши пунктуация и правопис не боли глава. :-)

Трето - Какво значи да си компетентен по тази тема? Да пробваш всеки наркотик, че да си напишеш мнението? Като пробваш и ти хареса не вреди??? Може да ти е кеф, ама ти взима здраве.
Няма такова понятие слаби и силни наркотици

Четвърто - Нвежеството и тъпотията биха накарали човек да пробва. Мисля, че 27 не избива комплески, а проявява човеколюбие, само че няма кой да види. Какъв трябва да си, че да реагираш така, ако си наистина предизвикан от комплексар?

Пето - Не съм чувал някой да се е променил по отношение на света след "Цигарата ти с бандерол". Вярно, че е вредно да се пуши, но начинът на мислене си остава същият, докато тревомани и по тежки.. :X не знам дали може да се каже същото за тях.

Едни и същи фрази - "Точно заради такива невежи като теб", "По темата, която се обсъжда си напълно некомпетентен", "Цигарата ти с бандерол", "ограничения ти мозък ето ти факти".. Ама стига с тия факти де! Едни и същи доводи, без нищо съществено. То е доказано, че и от 2-рия етаж да скочиш има шансове да оцелееш, но никой не се е засилил да скача. Интересното е, че наистина е за предпочитане, ако ти е за адреналина. Я ми кажи, ти наистина ли си вярваш на тая статия, защото ми се струва, че е написана от човек, който има подбно на твойто мислене.
Пренебрежителното мислене е характерна черта за всеки, който има симпатия към наркотиците. От твоя коментар видях - невежество, комплески и резервирано мислене.
И аз ще ти пожелая здраве, но като те гледам как мислиш, може би го нямаш

46.   Какъв смисъл намирате в това да се друсате е?

За да спреш ти трябва здрав дух и здрава воля. Откажи се от това което го наричаш бяло. Няма да успееш без да се съпротивляваш!

48.   След време, ще получаваш халюцинации независимо колко често се друсаш. По-добре ги спри наистина много вреди на психиката. Аз съм влизал в болница заради тоя боклук и се радвам, че вече не употребявам. И аз предпочитах да се друсам от колкото да пуша ама се осъзнах и забелязах, че много пържи мозъка и разсъдъка ти отива по дяволите.

49.   Спри и си почини.

50.   Спирай го веднага. По добре е за теб.

53.   Ам хора дьржавата ни заля с наркотици като цяло

Най добрата форма на контрол е когато мислиш че си свободен

Но реално си манипулиран, диктатиран

Само нажулен ще ме разбере дил** сьм 23години

Стоката я внася бг смисал имат си лаборатории и тн

Сложно за обеснение но всичко идва от ТЯХ (ДЬРЖАВАТА

54.   Здравейте хора :))) Напълно подкрепям, това момиче независимо, на колко години е! Никой не я познава, не знае как е преминал нейния живот.. Тоест никой няма право да я съди. От наркотици почти нищо не разбирам, но не са хубаво нещо, няма две мнения. Аз съм на 30, мойтер авери са свестни момчета, но съм ги виждал да взимат ам... Хора от това адски ме е страх, нищо че съм 120 кг вол. Не е Оки, Преди години един мой колега от унито почина на около 30, изглеждаше добре, техните имаха средства, но той се " друсаше " щото може, и колежките ни го погребваха. Как е. Една мацка наборка, Също красива мацка от секс бомб стана, като леля без зъби защо? Пушете си зелени растения , пийте ракия и това е :))

55.   Към Номер 27 абе приятел ти земи се прегледай колко пъти си падал по глава и после говори така на момичето. Ако не...
Към 41 Значи, "много обичам хора с нисък интелект " ама ти печелиш по точки за глупост

56.   Здравей аз съм на 18 години и преди около 2 години и малко бях започнала да употребявам амфети. В началото е супер. След 4 месеца някъде. започнах да плюя топки кръв след сън и носа ми кървеше ужасно. един ден се събудих имах пъпка до устата на дясната буза не ме сърбеше няюаше връх на допир не болеше казах си просто пъпка да ама не 3 4 дни така и на 5тия беше станала по голяма и изпъкнала и след няколко часа като погледнах се беше пръснала и станала на ужасно петно рана, разядена кожа. На другуя ден беше порастнала още малко и на съвсем малко от нея се беше появила нова такава пъпка и с не същото но беше по малка. Откачих естествено. Взех нужното и за щастие не стана екзема или възпаление. И мкментално край никога повече. В амфетите които се продават в България, повечето, 30% от съдържанието в пакетчето е хероин особено ако е на буца за по силен ефект. Любител съм на синтетиката от време на време и 2 годинк вече от време на време за фъна удрям кристал но с мярка и САМО ЗА ДАДЕНАТА НОЩ/ДЕН и ми е супер

57.   27 Кой си Ти, че така безсрамно, да говориш, на тезо хора!!!???
Можеби господ. Хващам бас, че си някъв идйот който също се е друсал, който от горе от горе ги е видял нещата. Тези Хора са сащите, като теб и мен. Дори с повечко качества от теб и мен са някой. Е аз не друсам понеже това си е пълна глупост. И подкрепям с двете си ръце, че да се друсаш е престъпление срещу самият теб и близките ти. А 27 ходи се "гръмни" някъде...