Споделена история от Наркотици и алкохол

Жулих много амфети и гърлото ми направо ме убива...
Жулих амфети два дена, на първия пих супер много и жулих малко. На втория ден обаче само една чаша бира и супер много амфети... на другия ден абе ужас направо. Начи туй че повръщам, гореща съм и още много работи ме болят ми е ясно че е от амфетитеи алкохола (то мина), обаче гърлото ми на следващия ден (вчера) и днеска направо ме убива. От амфетите дето са се стичали... имам чувството че е изгоряло
не мога да преглъщам слюнката си даже, много ме боли и е адски червено.

Не казвам на наще, като се надявам да ми мине от самосебе си, защото те не знаят че взимам наркотици и ще се притеснят много, а аз не съм закачена, и след тая случка ги спирам (поне за много дълъг период от време)
Дали ще мина от самосебе си или ще се налойи да отида на лекар

Коментари

1.   ДА МИРНО СЕДЯЛО, НЕ БЕ ЧУДО ВИДЯЛО!!! Това, че сега не си добре си е било твой избор, когато се друсаше ти беше супер, нали? но трябва да се помисли и за последствията. Според мен отиди на лекар, да ти изпишат нещо, но ще трябва да кажеш, че е от амфетите.

2.   Не ги спирай за много дълъг период. Спри ги завинаги!!!

3.   Абе просто имаш ангина според мен, не се шашкай:)

4.   А мина за два -три дена ;) нищо страшно не беше

5.   Да сега мина, но следващия път ще е по зле и всеки път ще става по зле ако продължиш дори и не редовно ще ти изгори и носнната стена - получава се една дупка много е опасно откажи ги ще съжаляваш.

6.   Не е от наркотиците бъди сигурна :D

7.   От наркотиците е, каэвам ти със сигурност, отиди при лекар.

8.   По добре по рядко но обращаи внимание на качеството ... и аз имах веднай такав проблем.
Смучи силно ментови бомбони и пии сироп за кашлица...

Незнам защо мислиш да спираш просто бади внимателна с качеството.

9.   Абе тия дето се чудят защо ти спираш са адски кухи. Откажи бе дете ще помогнеш на себе си!

10.   Самняам се, че си шмъркала. Не лажи.... Поредното хлапе което иска да събере погледи, а нз за кво иде реч.

11.   Спокич нищо ти няма ве амфетите може да са смесени с нещо гадно. Един път кат прасках едни ... бяха мн гадни, удряха на оцет... и после бях болна около седмица докат не праснах яки. хихи а пък тва за гърлото ти, пресъхваш и то се пълни същевременно със с амфи-слюнка , която е мн гъста и лепнеща и ти застава на гърлото. мойе да се опрайш с капки за нос ксилометазолин за възр. около 1.50 струва. помага да дишаш леко, особено ако паткаш амфети ти трябва, ако прежулиш естествено ще разбереш че си прейулил кат та хвани на обратно, ща свали ще драйфаш ще се мъчиш щот в сащотот време си мн дигнат... е чи кат ти мини може да давчеш ментолките щот няма да можиш да дишаш лесно, най-мн 3 дена . между другото кат праснеш не е никак добре да пиеш алкохол нищо че не те фаща, тряа да пиеш само вода или сокчи и бес газирано ама пак ще си получиш киселините, и колкотот и да не искаш е хубаво да хапнеш нещо, особено кат изхвърлиш манджата от стомаха си от анито. по добре хапни нещо дори и да е едно кроасанче. а ако на втория ден ти е мн студено и не спираш да се потиш си вземи гореш душ и стой докат не ти стане лошо от топлото, кат излезеш примерно по тва времи на студ ще издаржиш още няколко часа преди пак да замразващ. в момента съм на 4и ден и след малко припадам да спя. не прави като мен , поне преди да опознаеш ефекта от анито жърху твоето тяло. долу горе ти обясних ама и почти нищо не съм ти казала........ чай че забрайх ква беше темата.... .. и така.....

Естествено на 4и ден мозака ти е уморен и забива от времи на времи, не смесвай ани с трева щот някой път мойе да припадни6 6тот еното дига другото сваля ... и ко са получава дига6 темература мн ти е топло след малко студено драйфа ти се но няма ко да излиза и само се мачиш отново докат ти мине... хихи... но става рядко и все пак най добре кат си жулил 1-2 дена и кат си лягаш да са напушиш да заспищ по спокойно. не се зарибявай да го зимаш да отслабваш не че не действа , бачка ама си е мъка мъка за година и положина сам свалила повече от 10 кг но по точно сам ги задаржала на -10 , щото на 1 ден може да отлабниш и с 4 кг (бях прежулила ) ама майката му е кат та нападни вълчия глад да си жърнеш по малко 2-3 и да ги задаржиш, и все пакт те очакват проблеми сас здравето примерно кат мене всеки ден патках и не ядях и после в леглото си с убийствени болки се молех на господ да спре болката или да ме прибере, получих в бонус бабречни инфекцийки + кризи, големи + гастрит ... но това не е всичко получавате и безплатен шанс за язвичка и задалжителни подараци вълчи глад и изпелен НЕтрезвомислещ мозак поне за 3 седмици. и къф е извода ако ще пъхаш нещо в тялото си , го направи така че да не те убие...... трябва ти и здрава психика.... ама и с нея заминаваш, майката му е да си даваш почивки и да не се даваш на депресията след тва........ не трябва да забравяш да различаваш коее добро и кое е лошо, но е мн вероятно да забравиш дори ти самия кой си така че ако няма човек до тебе коийто да те подкрепи и да те върне към реалността , си направи списак с нешата кото не трябва и нетрябва да правя кат съм нажулен и си го дръж в чантата примерно..хахахаха......никака да же не е смешно, ако можеш даже недей са почва..... пусни си да гледаш Семейство Симпсън, хоумър е мн голям... ехееее кога стана 4 ве бахти имама 3 4аса за сън а са ми нужни 2 дена за добра почивка. както и дае ще лягам че халюционациите ми стават по силни..... нз къв ти беше въпроса ама дано съм ти била полезна
DJ V****** 19 g.

12.   Ами значи просто амфетите не ти понасят ... Аз също взимам, но само петък (отпускат ме) и ми понасят добре (освен депресията), а и може би лошото е че си смесила с бира ... защото и аз бях направила така и после последствията бяха мн. лоши :):):)

13.   Стига глупости бе. Девойко, амфетамините са киселинни и за това те боли гърлото. През лигавицата на носа си влизат в кръвта и там се дисоциират. Обаче останките като ги шмръкнеш и ги глътнеш и се лепят по гърлото а там няма кво да ти помогне. Не е опасно. Организма си го възстановява. До 3 дни минава. Един съвет-пий Колдрекс! Облекчава много.

14.   Ами 100 процента е от амфетите аз съм жулел по 4 5 дена и не сам спал халюцинации раоти напрао си ебало майката и после имах кратери в гарлото и до ден днешен ги имам ДУПКИ В СЛИВИЦИТЕ.. от амфети баткъ мн гадно и остават не се махат тай че сама си прави изборите недеи смърка ще умреш в бавни мъки!

15.   АУЕ ДЕЦАААА,ТВА Е НАЙ ЕВТИНИЯ НАРКОТИК УЕЕЕЕЕЕЕ, САМО БОКЛУЦИТЕ ГО ВЗИМАТ. ЦЪКА ЛИ ВА ДЕПРЕСИЙКА ПОСЛЕ А?? АУЕ ДЕЦА ЗАЩО СЕ САМОУБИВАТЕ?? ЩО НЕ ПУШИТЕ МАРИХУАНА, КАКТО ПРАВЯТ ВСИЧКИ, АМИ СМЪРКАТЕ МАЗИЛКА? КВИ АМФЕТИ КВИ 5 ЛЕВА? СТРИВАТ ВСИЧКО! ПОМИСЛЕТЕ ЗА ЗДРАВЕТО! СЯ ДАВАТЕ ПАРИ ДА ГО ТРОВИТЕ, СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ ДАВАТЕ ПАРИ ДА ГО ЛЕКУВАТЕ!!

16.   Споко ще ти мине след малко 1-2 дни най-много..не прекалявай, имай мярка и не я подлагай на компромис.

17.   Според мен са ти се подули линфните връски
защото и на мен ми е било тъи

18.   Мацка, от днешното поколение почти всички са пробвали дали амфет дали друго... както прочетох някъде из коментарите ОБЪРНИ ВНИМАНИЕ НА КАЧЕСТВОТО!!! Аз също съм прекалявала но след ден ми нямаше нищо... но не съм вземала отдавна, така че в тоя бизнес няма приятели...!

20.   Hе се лекувайте скъпи приятели,не знам 2-ра година на кой свят съм,а и раниери е баси добрия диджей ;) та мисълта ми е жулете умерено,а не беше това,а да не се лекувайте от паранои щото не е тва,просто си направете почивка и не забражяйте не сте сами,има и други изпилени душици :*:*:* Даниел

21.   Cкъпа и аз съм в същото положение в момента боли ме страшно много гърлото иии едното ухо от лявата страна линфите са ми се подули ии сливиците иии това стана защото и аз тупах и след това пих ноо отидох на лекар иии ми казала да пия ериус и исла (хапчета за гърло) иии спокоино де изпадаш в ебати паниката ще се оправиш

22.   Сигорен сам че въобще не е от амфетамина , а от бирата !!! Няма как от амфетите да имаш проблем с гърлото , друсал сам се мн пати и цент нищо не ми е ставало на гърлото или на носа... Просто така са е случило че когато си била друсана от бирата те е заболяло гърлото и си въобразяваш че е от амфетамина.. Нищо ти няма спокойно

23.   Да с годините така става!!!!!

25.   Хубави амфети няма ако ще друсате,друсайте кока (ако няма лев за кока не друсайте) и наи добре хич не друсайте (тревица и тва е другото е лайна) !

26.   ами то тей от наркотиците :) и аз жуля ма не м исе е случвало :)

27.   Всички не сте наред да вземате боклуци. Ходете направеъе нещо добро, вместо да се занимавате с глупости. Имам приятелки, които не могат сега да разговаят нормално, заради амфети. Грозна картинка! Радвам се, че аз се промених...то си беше като в дупка цялата работа. Намерете нещо по-смислено в живота си!

28.   Добре е като шмъркаш да пиеш течности. Амфетите дехидратират тялото и ти е нужна много вода,за да могат да протичат нормално физиологични процеси в тялото ти. :) Приятно друсане.

29.   Еми как няма да се болна като не си помислила за последствията... Ти знаеш, със сигурност знаеш, че те няма да изгорят само гърлото ти, ако продължаваш! Независимо последствията, трябва да кажеш на родителите ти, защото ако не им кажеш, ще стане много по-лошо!

30.   аз след употреба на амфети съм направо дроб не шмъркайте ен води до нищо добро.а и някои може ли да ми каже какво да пиина на следващия ден защото все едно съм в трап и ръце и крака всичко ми отказва но незнам защо се получава след 5-6 часа тва при мен при останалите ми приятелчета се получава още със събуждането а при мен 3-4 часа след тва защо е така кажете приятелчета и кво да пия благодаря

31.   абе зарежете тия амфети няма по добро от коза а и от амфетите се полу4ава дупка в мозъка!!!

34.   Тегава работа, четя ви коментарите на всички и ви се смея, мислите че като пишете че тупате, пушите, и др. глупости сте интересни, не, не сте, смешни сте, от всички написани коментари никой незнае повече за амфетите от тези работи че се мешат с хапчета, че се употребяват през носа, че не сте гладни след това и че ви се не спи, и си мислите че като го напишете някой ще ви повярва деца замислете се, вярвам че няма човек да е писал по-голям от 15 годишна възраст, е да то ви друса яко пубертетта, хвърля ви в огъня.. а пораснете малко и тогава мислете за тези работи, сега учете!!!

35.   Стига сте се филмирали бе хора, от амфетите боли гърло тва е :) Всеки път.

36.   И аз се надрусах, самоче с хероин ;ххх ама е яко по 3-4 пъти дневно, и е НЕВЕРОЯТНО! :))

37.   Аз употребявам почти всеки ден от 9 месеца амфети и съм си много добре! Номера е да се почне с по малко и постепенно увеличаваш и организма си се нагажда и свиква и си праскаш и си номер 1. А и не мисля че са по вредни от цигарите например. Пукайте си с кеф живота е миг

38.   Защо изобщо ги пробвате тия отрови? Сърцето ти препуска бясно, кръвното ти е на макс, имаш дупки в гърлото, драйфаш, вкарваш се в някав филм, не успяваш да имаш нормални отношения с никой, всичко те дразни, да не споменаваме и за проблемите със секса:или изобщо не успяваш, или не свършваш? Абе какво му харесвате на това състояние? Та то си е направо болест, бе, хора? А оторе на всичко после параноя и депресия. Ехе направо блян?

39.   Здравей, мила. Не се притеснявай-ще ти мине. Била съм в твоето положение няколко пъти и сега се ограничавам. По-малко и с кеф. Все пак ако до 2-3дни няма промяна, не е лошо да посетиш Чичко Уши-Нос-Гърло. За да видят дали нямаш друг проблем-недай боже.

40.   Жив да не бях да прочета всичко това на балон с коментарите!!!