Споделена история от Наркотици и алкохол

Нaй-голямата грешка в живота ми.
Здравейте, искам да споделя историята си, с цел разбиране, а не критики и многобройни обиди от ваш адрес.
Буквално преди по-малко от 3 месеца се бях депресирал до такава степен, че обмислях самоубийство, желаех го, исках го (само на 18 години). И така стекоха обстоятелствата, че макар и клише, изразът внимавай какво си пожелаваш на 99 процента се изпълни, може би седмица след депресираното ми състояния за което ви споменах малко по горе, ми предложиха да ме ''почерпят'' с много ''хубави'' амфетамини. Приех.. понеже в тоя период мразех себе си и не мислех за здравето си и тн... (употребявал съм 3-4 пъти преди въпросното предложение, никакви странични ефекти абсолютнотно нищо неестествено). Но този път беше дяволско различно, линията беше доста широка и не особено късичка (нещо от сорта на гъсеница) естествено макар и да не съм много навътре с тези неще се усетих, че е доста по голямо количество от обикновенното, отново ще отбележа, че не ми пукаше точно в ония момент за собственото ми здраве, взех я цялата. И така може би вече се досещате, че е последвало предозиране(което не предполагах, че ще последва в момента в който я употребих, както и да е.. ) В същата вечер нищичко, като страничен ефект, но на сутринта започна кошмара който на практика продължава и до ден днешен. В началото беше 1-2 седмици сърцебиене (много силно), запек, изключително рядко и трудно уриниране, силно главоболие (целият туптях, отвсякъде), мускулни спазми, никакъв апетит, макар и на сила ядях напук на всичко, усещах сякаш се топя буквално, това всичко отмина до 2 седмици. Помислих си това беше, сега може би вече всичко е окей докато, се събудих една сутрин и едва си дишах, беше ми изключително трудно да дишам, тогава супер много се изплаших и реших, че вече трябва да споделя на нашите... Майка ми ме заведи в клиника за наркозависими :3 за консултация със специалист в тая сфера, обясних му симптомите какво съм приел и на вероятно, че е било свръх доза, той не ми даде адекватно обясние защо кофти последствията продължават, споделих му и, че от няколко дни получавам болки в тестисите, нямам сутрешна ерекция от фаталния ден и, че успявам да го вдигна, но без стимулация просто си умира, ако се стигне до еакулация, тя представлява няколко воднисти капки ( което си е не малко плащето за един 18 годишен младеж). Прати ме на уролог, който ми изписа трибестан, и антиоксиданти. В началото трибестана вършеше работа или поне така ми се струваше докато, тестисите ми започнаха да ме болят още по силно от това което беше преди да отида при уролога и още по- плащещото нещо беше, че почнаха да намаляват размера си.. , отново си записах час при уролог, но този път с направление и както очаквах почти никакво внимание не ми обърна просто ми каза имаш си нормални тестиси и ми изписа някакви прахчета Езерекс, никакъв ефект и от тях. Смаляването продължи отново си записах час при 1вият понеже той ми обърна много по-голямо внимание надявам се, новините да не са най лошите, освен това с тестисите вмомента когато гледам в периферие, на естествена светлина виждам, черни точици и понякога цели черти, о и косопад... Извинявам се, че ви занимавам с глупостта която съм извършил, но след всичко това което ми се случи, разбрах колко е ценен живота, след въпросната ''гъсеница'' не съм си й помислял за амфетамини, пропуснах също и, че точно месец някъде след фаталната случка, дядо почина, беше първото погребение на което присъствах, това също до голяма степен ме накара да се замисля колко ценен е един живот и колко е хубави неща има на света за които си струва да живееш, да се бориш, да градиш, да падаш, да ставаш, но да не спираш да живееш поне не и преждевременно по собствено желание... Моля ви, за някой адекватен коментар който може да ми помогне, отностно притесненията ми които са останали, може ли от това нещо да съм се увредил за цял живот, мога ли да живея нормално отново.... Благодаря. :)

Коментари

2.   Здравей. Определено не си се увредил за цял живот, просто дозата е била огромна, тялото ти не я е понесло и все още дава странични ефекти. С времето ще отшумят. Храни се здравословно, пий много вода и никога, ама никога повече не взимай тея ла. на. Горе главата, животът е хубав, само трябва да намериш своя стимул и да движиш напред. Гледай филма "Тайната" (за силата на мисълта) и повярвай ми ще си дадеш сметка за много неща, които досега не си осъзнавал. Успех, момче и пак ти казвам- ГОРЕ ГЛАВАТА!!! :)

Ж 20

3.   Докарал си си някви проблеми със васкуларната система (сърце, съдове, кръвно налягане и тн. ). От там ти идват проблемите с дишането и оная работа. Иди на кардиолог.

4.   Е, не е болка за умиране. Поне може да имаш готин прякор-Гъсеницата... Свития Ташак, Скромния Скротум.

5.   Здравей, хубаво е, че си се разминал с погибелта и си оцелял и си си взел поука. Относно тестисите, съветвам те да ядеш богата на холестерол, животински мазнини и белтъчини храна - месо, органи, яйца, сирене както и зеленчуци. Холестерола е градивния материал за много хормони в тялото и особено за тестостерона а зеленчуците съдържат антиестрогенни вещества. Освен това те съветвам да не мастурбираш 4 или 5 дни за да може тялото да произведе достатъчно тестостерон и бели плувци и тестисите да увеличат размерите си до нормалните си размери.

6.   Номер 3 е прав. А и още нещо: Смърт за наркоманите!

8.   Не забравяй, че всичко е в психиката ти, като начало наистина гледай да се изчистиш, храна, вода, ясно. Почни да се движиш, не е нужно силови тренировки, но природата и километри пеша, ще ти се отразят добре. Преосмисли си приоритетите, какво искаш в бъдеще, престани да се вторачваш във всяка точка по себе си, по-скоро ясни цели, краткосрочни, дългосрочни и активно ангажиране на ума ти с други неща. Приятелската ти среда, лесно ще се подхлъзнеш, ако общуваш със същите хора. Живата е в твоите ръце, имаш явно подкрепата на семейството си, но само ти можеш да излезеш от тази каша и не на последно място, отдели малко време за нещо полезно за другите, във фейсбук има инициативи за помощ с доброволчески труд, отиди и направи нещо наистина ценно и полезно, така ще видиш, колко по-зле има от теб и как ти сам се "натири" в тези проблеми, ей така да те пита човек защо, от скука и глупост.

9.   Това ми звучи като страшна измислица или преувеличаване.

10.   От Автора: Благодаря, на всички коментирали, до номер 9 : даже е спестена от части историята, ни най малко преувеличена е :)..

11.   Приятелю, пази живота си!
Исус те обича и кане всеки да дойде при Него. Той ми помогна и на мен.
Покай се и чети Божието Слово, за да разбереш за любовта и милостта на твоя Създател!
Бог да ти помага!