Споделена история от Наркотици и алкохол

Кокакин - действие
Здравейте!
Любопитно ми е да пробвам бяло. Може ли някой, които има инфо да ми каже какво по-точно ти става след това, чувала съм, че изтръпва устата, жаден си... Колко продължително е действието? Трябва ли да се пие задължително алкохол и защо? С две думи всичко, което знаете.

Коментари

1.   Чувството е страхотно! Щом можеш да си го позволиш действай. Не е задължително да пиеш, но не пречи. Хубавото на този наркотик е, че е прекалено скъп за да се пристрастиш. Лошото е, че толкова ще ти хареса, че може да решиш да го заместиш с Анфети.

3.   Не си и помисляй да взимаш кока. Прбвай амфетки щом искаш. Много са си добри. Стига да не те прецакат и да ти дадът натрошен аналгин примерно. Внимавай от кого купуваш. Не взимай опт всеки! А и освен всичко коката си е скъпичко удоволствие (не знам какви финансови възможности имаш), както още го наричат наркотика на богаташчетата.
А за другата цялостна информация има предостатъчно в интернет. Няма нужда и тук да се изписват романи. Но ти казвам за твое добро, по-добре недей да взимаш кока!!

4.   А бе я не взимайте наркотици!!!

5.   Амфети и такива боклуци не искам. Решила съм еднократно да пробвам кока и ако някой е шмъркал нека ми каже какво ти става след това. Например при коза всичко ти е по-забавено, супер ожадняваш и т.н. При коката има ли такива действия? И какво количество ми стига като за пръв път?? :)

6.   Абе модераторите-защо ги пускате такива истории? Това си е направо подстрекаване към дрогиране? Цял свят се бори с този проблем, тука реклама правят? Нямам думи просто от изумление........

7.   Това някакъв сайт за реклама на наркотици ли е?!!

8.   http://www.lekar.bg/news-48/info-1883/%D0%A3%D0%B6%D0%B0%D1%81%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B5.%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8.%D0%B7%D0%B0.%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0/
Дано това ти помогне да се откажеш от коката :)

9.   готино е но най важното е да е само веднъж не тръ да се пристрастяваш аз съм пробвала и амфети амфетите са ужасно гадни като изчезне действието просто си труп а от коката на следващия ден нищо ти няма

10.   И аз съм потресен от коментарите за подстрекателство, я се стегнете

11.   Има много инфо в нета.
И аз от дълго време се каня но нямам пари :( 120 лв на грам си е много! Дори да взема кой знае кога пак ще си го позволя. Та порови се в интернет (той е за това).

12.   Ще Ви разкажа една моя стара случка. Преди доста години, в една болница ходих на свиждане на един мой близък. Там случайно се случи да се запозная и да разговарям с един болен от бъбречна недостатъчност. С две думи, това е болест при която бъбреците на човека са спрели да функционират и се налага през ден болният да бъде подлаган на хемодиализа (апарат - изкуствен бъбрек), за да му бъде филтрирана цялата кръв и да се отдели урината от нея. Иначе става отравяне на кръвта и трагична смърт.
Както и да е.
Този болен беше само с един бъбрек, който функционира и то не съвсем пълноценно, и този бъбрек не беше неговия, с който се е родил, а бъбрек дарен от друг човек и присаден в тялото на болния (чрез трансплантация).
Така човекът ми разказа през каква одисея е минал, когато и двата бъбрека не са работили, как е търсил спонсори, различни организации, за да събере една наистина огромна сума пари, непосилна за обикновения български гражданин, за да отиде в Германия, за да му бъде извършена операция и за да му присадят един бъбрек. Как е чакал няколко години за донор (човек дарител за органа). Как този дарен орган, трябвало да отговаря на не знам колко си много показателя, за да има съвместимост в организма на новия си собственик и така нататък. Дълга история и ходене по мъките.
Та този болен беше вече 17 години на хемодиализа и през ден филтрация на кръвта през изкуствен бъбрек.
Смаян от разказа на болния и обзет от огромно съчувствие, аз му казах следното:
- Човек когато загуби здравето си, какво ли не е готов да направи, какви ли не страдания е готов да изтърпи, дори къщата си е готов да продаде, само и само, за да си възвърне здравето. Само и само да има ей там един бъбрек, за да може пикае.
А той ми отговори:
- А този, който има здраве, на който Господ му е дал здраве, какво ли не прави, какво ли не струва, .... за да го разруши и за да го загуби!!!

Така че, към всички които искате да разрушите здравето си и не мислите за него, минавайте в седмицата веднъж през болницата, понаблюдавайте малко болните, защото много скоро, тяхната участ може да стигне и Вас!

"Това което сам си причиниш, никой друг не може да ти го стори"
"Болният и в златен креват да спи, полза няма! "

13.   "Болният и в златен креват да спи, полза няма, и в златен файтон да го возят, полза няма"

14.   И защо ще го правиш??! За да си провалиш живота! Изживяла съм го, дори и още го изживявам! Не започвай преди да е станало късно!! Ако толкова искаш друга реалност .. взимай трева, но по малко и рядко! Другото са само буклуци, които те дърпат надолу!

15.   Пробвай,аз пробвах и сега нямам дроб :)

16.   Амии аз ти препоръчвам амфетки пред КОКАКИН, , но решението си е твое. ;дд

17.   ами могат да ти избият зъбите докато си на кока и няма и да усетиш ;)

18.   По - добре опитай пико нито се пристрастячаш, нито нищо апак и е по силно от амфетите те зза нищо не стават, а пак кокаин тука в България - трудно имам предвид или амфети или мет ще ти пробутат, а пак и пикото е много по-евтино, но не го продават из цяла България.

19.   всеизвестен факт е, че човек прави тези неща за да си нахрани егото, за да си каже:, , е ама и аз съм пробвал знам какво е'', но дълбоката истина е, че това е временно усещане, защото човешкото его неможе да бъде задоволено от към удоволствия и разкош и скоро след като си опитал ще потърсиш нещо ново и ако те влекат наркотиците познай какво ще е то:). Ако искаш да си нахраниш егото и да не чувстваш този, , вътрешен глад да бъдеш нещо повече и да се кефиш на живота повече'' обърни се към психологията и източната философия, разбира се резулататите по този път неидват толкова бързо и лесно както с наркотоците, но като си го начукаш или ще се кротнеш и ще заживееш един, , по-безмислен живот'' или пак ще дойдеш до този акъл, казвам ти го от личен опит

природа е определила човекът от планините в Перу да дъвче листа от кока а не да извлича техния алкалоид да го кристализира и да го смърка под формата на стотици пъте по-силна дрога. На ден можеш да изядеш един килограм храна, но представи си как се чувства мозъка ти като го накараш да изяде, , 400кг храна'' за един ден, това едва ли ще го схванеш, но бъди сигурен(а), че ще дойде ден в който да се съглсиш с мен

22.   Не съм опитвал никога, никога не съм искал и мисля, че няма и да ми се прииска. Гордея се с това и най-вече с родителите ми, които са ме възпитали по такъв начин.
Има много по евтини и безопасни начини човек да изпита удоволствие, наркотиците са изкуствен метод който предизвиква кеф за има няма 10 минути и после 12 часа депресия и мъка... и това само първия път. След всяка следваща доза удоволствието отслабва като интензивност и времетраене, депресията и гладът за още се увеличават многократно. Ако искате да бъдете отговорни към себе си, бъдещето си, миналото си, усилията на родителите ви да ви родят, изхранят и отгледат НЕ СЕ САМОУНИЩОЖАВАЙТЕ КАТО ХОРА

23.   Абе ти добре ли си? ти и тези които ти предлагат да пробваш нещо подобно дори и да е слабо и един път да го опиташ то ти вреди ужасно много незнам на каква възраст си но това е безмислено за всички има много други на1ини да се забавляваш наркотиците може да те забавляват но след действието им знаеш ли какво става причиняват депресия и ще те превърнат в съвсем друг човек НЕДЕИ ДА ВЗИМАШ НАРКОТИЦИ!!!

24.   Мила в Бг няма от каде да намериш кокаин или поне не чист. Кокаинът е единственият наркотик, който се извлича от разтение не е примес от никакви боклуци! И въпреки всичко действа като опиат. И все пак човек сам не си ли направи хубавото няма кой!

25.   Често хората си мислят, че просто ще опитат наркотика от любопитство, а след няколко пъти спокойно ще се откажат от него. Но кокаинът затяга примката около вас още първия път. Най-ярката проява на зависимостта е непреодолимото желание да вдишвате кокаин отново и отново веднага след преминаването на ефекта от действието му. Продължителността на ефекта обаче с всеки следващ път намалява. Неудовлетвореното желание предизвиква раздразнение, депресия и упадък на силите.