Споделена история от Наркотици и алкохол

Проблем ли е? Как да спра?
Момче на 18 год съм и пуша трева от време на време. Завърших и кандидатствам КСИ. От време на време и тренирам, но проблема е, че когато пуша трева прекалявам с яденето.. как да спра това? Искам също така да чуя колко от вас пушат трева, колко често и т. н. Не мисля, че съм пристрастен от тревата. Наистина ми помага със стреса, релаксирам а когато съм в компания няма по забавно нещо. Проблема идва от там, че пуша на 1 или 2 седмици по един път или пък по 2 дни в седмица и всеки път ме хваща като за първи. (тези които обичат да пафкат ми завиждат :D) и просто тогава не мога да се спра да не отида в магазина и да взема чипс, кроасан, кола, шоколад като това за десерт а преди това си взема пица или дюнер.. Не искам да го правя, но просто е прекалено вкусно всичко. Не мисля, че тревата ми пречи по някакъв друг начин, продължавам да уча имам си приятелка на която не казвам че пуша, но понеже не правим секс с нея ставам сад, но това е съвсем друга история и тревата ми помага.

Коментари

1.   Ами напълно нормално е да имаш апетит след като си пушил. Всички са така или айде да кажа сигурно по-голямата част.
Аз също след като пуша много ми се хапват всякакви неща :)
Аз пуша всеки ден. Вече от сигурно 8 години. И наистина първите години се напушвах супер много, смях, лудница и сега пак, но вече е някак си за успокоение, да се отпусна и да гледам филм. Харесва ми.. Завършиш, работя, имам си приятел, всичко е нормално. Тревата е една хубава част от живота, която много хора не разбират.
Не се ли притесняваш, че го правиш тайно от приятелката си? Някак си не се ли филмираш ако случайно разбере колко гадно би се почувствала? Тя против тези неща ли е? Помня в началото около година аз не пуших и мразих всякакви треви и неща, но моят приятел точно така зад гърба ми си пафкал тайно. Доста драми имаше, докато и аз не пробвах и малко по малко ми хареса :)
Ж, 26

2.   Братле, аз пуша всеки ден от вече 13години. Сега съм на 29. Определям се като интелигентен млад човек с образование и бъдеще. Не го мисли много и си прави кефа. Един път сме на тя земя..

4.   Малък, просто мисли и не се оливай. Ето, момчето по-горе ти е написало. И аз съм на 27 и пуша от 9 години. През това време, може и да не ти се вярва, но спечелих 1ви места с отбора си по футбол и то цели 3 пъти... Като половината отбор пушехме преди мача, защото просто имаше хора, които знаехме как ни действа. Колкото силно оръжие може да бъде, толкова и пагубно също. И аз се мисля за интелигентно момче, интересувам се от много работи в различни сфери на живота. И най-важното е, че според мен си останах човек. Тоест не ми е все едно за другите, не ми пука само за мен. Понякога ми е много мъчно за държавата ни... Абе това са други теми, но все пак, това, което искам да ти кажа, е че няма лошо в пушенето, но просто разбери кога ти помага и кога не. Има хора, на които не им действа добре и стават много зле... Има хора, като мен на, които не им влияе толкова.