Споделена история от Наркотици и алкохол

Непрекъснато пиян
Здравейте!

Питалили сте се някога колко дълго време може един човек да бъде под въздействие на алкохол? Искам да кажа - сядате да пиете и не спирате (не да се наливате), а да сте леко почервен и адекватен съответно през цялото време. Буквално 24/7 така. Колко дълго време може да издържи тялото ви на това? Има ли някой, който го е пробвал?

Искам тука да вметна нещичко, че на повечето читатли ще им се стори странно.

Преди време нямаше какво да правя и по цял ден и цяла нощ пиех (твърд алкохол), но като стана си изтрезнявам и после по някое време си почвам апк. Беше готино, защото не се наливах, а просто леко почерпен. Така, че да ми се променят вижданията за нещата около мен и хората, естествено и да си достатъчно адекватен да си свършиш работата.

Има ли тука такива хора, които са го пробвали това? Да са били 24/7 подпинали или някои хора спецалисти/лекари, които биха споделили професионално мнение по въпроса?

Иска ми се да го пробвам, но искам това да не ми пречи, когато отида на работа.
Например по 1 бира на всеки час и нещо. Дето се вика да си леко 'разцъкан непрекъснато. Доста по-продуктивен и готин човек ще си.

Благодарско! :)

Коментари

1.   битов алкохолик ли ще ставаш?

2.   Не е оферта щото в един момент дозите ще идват слаби, и ще се напиваш без да се усещаш, за много кратко! Аз също съм любител и те разбирам. Едната сутрин на работа пих водка и ме сгря, но исках още, само че още 2-3и глътки водка на гладно доста ме удариха, а не ми стана хубаво а лошо. Това е сигнал че нещата излизат извън контрол.