Споделена история от Наркотици и алкохол

Влюбен съм в "не правилният човек"
Аз съм на 18 години, завърших тази година училище и работя барманка. Работя от 15 годишна горе долу живея сама защото родителите ми са в чужбина и винаги съм се оправила сама. Когато бях на 14 бях изнасилена затова до скоро излизах само с жени. Пуша трева от 16 годишна, познавам адски много хора и всички взимат от всичко по много. Взимах много кокаина и бонбони, срещтнах една жена която е наркоманка и си дадох сметка че това не е правилния живот който мога да живея. Взимам от време на време но не прекалявам. Мисля че всичко което се употребява в граници не е проблем. Срещтнах един мъж на 38. Цял живот дилър, познават го масово хората, имат му страх, с много история зад себе си. Много хора му мислят лошото защото му завиждат но много хора и го уважават. Държеше се с мен по специално отколкото с другите, никога не съм видяла лошо от него към мен, бях специална. Станахме си "секс другарчета" докато в един момент той ми каза че ме обича. Каза ми че е влюбен много и че не спира да мисли за мен. Взаймно е. Искам само него и само той ми е в главата. Преди няколко дена пътувайки към него той ми звънна и ми каза че го заключват, бяхме говорили за това беше ми казал какво да правя, дал ми е номера на адвоката му, каза ми само "заключват ме, звънни на адвоката, обичам те сбогом". Направих каквото трябваше ходих носих му ядене и цигари, дрехи и всичко което е нужно. Не съм го чувала не съм го виждала. Адвоката ми каза че ще лежи горе долу 6 месеца. Чувството е неописуемо гадно. Най накрая срещнах човек който е Всичко което искам и него няма да го има. Страх ме е че няма да има тези чувства както до сега, страх ме е че аз няма да ги имам. Не знам дали да ходя на свиждания, не знам какво да му кажа когато го видя. Не знам дали той иска да правя това за него. Той ми даде най незабравимите спомени. Обичам го, само мислейки за него се усмихвам, и усещам неописуема тръпка. Искам го всеки един момент. Заспивам в прегръдките му и когато се събудя и видя че го няма ми се иска да не съм се събуждала. Когато попитах най добрата ми приятелка дали да го чакам тъй като тя ни е виждала заедно много пъти, тя дори не се замисля и ми казва ДА. Аз съм наясно че нямам бъдеще с него, просто имам чувството че чувствата ми към него са толкова силни че няма да загаснат. Правя всичко тези дни за него, но нещо ме кара да не съм сигурна. Приятел ми казва да се отдръпна и да не гледам назад и да го забравя. Имам нужда от съвет от хора който са странични и непознати. Извинявам се ако съм ви откчила с тази история но се чувствам доста объркана.

Коментари

1.   Всеки безпристрастен читател, неизпитващ твоята тръпка, би те посъветвал да не се занимаваш с него, категорично. Но.. ти си знаеш. Любовта е голямо нещо, прощава всичко. Не е невъзможно да се поправи, но той ще те дърпа назад. Отделно от това, 20 години разлика са много, сега не ги усещаш, но утре.. ти, на 25, той преполовил четиридесетте. Имала съм връзка с по-голям мъж, повярвай ми, ще се замислиш сериозно. Може би сега е шансът ти да се откъснеш от него.

2.   То и аз рязбирам че нямате бъдрще поне се опитай да разбереш от него как мисли за вашето бъдеще. Не знам какво да те посъветвам много болка в разказа усещам.

4.   Връзката между дилър и употребяващ е обречена. Краят е ясен още от самото начало.
Даже има нещо, като "неписан" закон... Работата си е работа. Да имаш връзка с дилър, даже и да взимаш от време на време, не гарантира нищо сериозно.
Дилърът винаги ще си гледа интереса. Ако реално се занимава сериозно и е навътре в тези неща, то едва ли ще спре. Започнеш ли в тези среди - от батака не се излиза туко така. Запомни го..
Думите "обичам те" понякога се казват с цел изгода.
Разбира се, има изключения, предполагам.
Очевидно е, че нямате бъдеще. Просто още си в онзи период, в който ти е тръпка. И си яко хлътнала, за което не те виня, но внимавай да не се окажеш просто "удобна".
Имаш глава на раменете и мисли. И внимавай колко помагаш.
Пиша ти всичко това, защото съм се сблъсквала с подобно нещо.. и в тези среди.

Ж, 27

6.   Помисли си-как ще си щастлива с човек, който прави други хора нещастни и ги ограбва? Защото това са зависимите. Нито ще имаш щастие, нито бъдеще с него. Не се набутвайв тези среди толкова навътре. Бягай оттам, надалеч. Успех!