Споделена история от Наркотици и алкохол

Колко време да не карам кола след употреба на амфетамини?
Здравейте може да разберете и от заглавието за какво става въпрос.
На 20 съм пуша си марихуанка от 2 години и вчера за първи път пробвах амфети. Не ми харесаха изобщо та въпросът ми е ако ме спрат и решат да ми направят дрога тест ще изкара ли? Колко време да не карам? Попринцип след като изпуша не карам 1 ден, а веднъж ме бяха спряли след като бях пушил. Бяха изминали около 14-15 часа и нищо не изкара, а как стои това нещо при амфета?
Чакам вашите отговори.

-3

Коментари

1.   Попитай в полицията там трябва да знаят....

2.   Браво тревоманчо, да разбираме ли, че караш напафкан да знам да се возя с метрото, че такива неадекватни по пътищата силно ме притесняват.

3.   “Дрога теста” засича около 2седмици след спирането на въпросните наркотици. Но ако си взел само веднъж предполагам че до 2-3 дни трябва да се изчисти.

4.   Всеки с избора си това, че пуша трева не ме прави наркоман, а и да си знаеш просто, че напушен не карам и не мисля да карам на мен ми беше интересно да знам още колко време да не карам след това, което съм направил.
Само вие тука в България не разбрахте, че тревата е вредна само за краткотрайната памет. Навсякъде почти вече е легализирана.

Благодаря ти @3 за отговора.

Живи и здрави. :)

-3

5.   Гледай до 2-3 дена препоръчително 3 да не с качваш да караш или поне карай в светлата част на деня, защото вечерта най-вероятно ще те тестват

6.   На място не правят толкова сериозни проверки. Ако си им подозрителен, ще ти направят тест за наркотици, които обхваща какво си взимал седмица-две назад.
Не се качвай в колата неадекватен, ще се случи някоя бела, после няма да можеш да си го простиш. Бъди отговорен към чуждите животи.

7.   Поне седмица. Съветите да караш през деня, че тогава била малка вероятността да те проверят, ги забрави. При едно евентуално птп, дори и да не е по твоя вина, ще те тестват и тогава ще го ядеш, ама яката.

8.   До 7

Не и ако си наемеш свестен адвокат, който ще призове лекар да каже пред съда, че взетите от теб наркотици, не са имали ефект върху преценката ти по време на катастрофата. Разбира се, това са едни 2000 лева, така че е добре, да си правиш сметката предварително.