Споделена история от Наркотици и алкохол

За тревата
Тези, които са с опит да ми кажат всички подробности за свиването на джойнт, как се пуши и т.н. Моля без глупави коментари и мнения. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Сори, но моят ще е от "глупавите". Джойнт се свива лесно - просто си свиваш мозъка :) А сега малко по-сериозно - наистина е доказано научно, че физическия обем на мозъка намалява след редовно пушене на трева, така че, както и да го свиваш, гледай да не прекаляваш... Хайде, всичко добро от мен.

2.   Честно, защо не се откажеш от тази глупост? Разбирам, че все още не си опитвал и най-добре да не го правиш. Купи си едни дъвки от един лев и стой далеч от тази отрова... :-)

3.   Представям си как един омършавял тийн щрака по клавиатурата от другата страна с треперещи ръце... Пич, има и по - добри занимания!

4.   Нека му кажем на момчето или момичето, той иска и всеки друг отговор като по горните които са всъщност правилните няма да му харесат. Ето как: Правиш картонче около 15 мм навито на руло слагаш го в начало на листчето (препоръчително е черно OCB) поръсваш с тревата и слагаш тютюн за по лесно горене, ако не може и чиста просто ще гасне по често но пък натурално, след което навиващ като цигара натъпкваш и палиш. Обаче ако сложиш тютюн има вариант да пропушиш цигари което е най-малкия ти проблем, защото всичките ти приятели ще пушат ти ще взезнеш в тази среда и после ще начертаете джамче (амфетки), ухаа само един път е така яко, после по партита само, аре бе кво само събота вечерта и сутрнта да съм по добре и после малко ексче ехааа супееер, а LSD пфу рахат. После леко пико на фолио ухаа амфетките са нищо, ей ма на фолио може и херц бе супер и после бог да ти е на помощ, аз се надявам да ми помогне....
Та дано съм ти бил полезен с как се свива трева, успех...
Speed

5.   Номер 2 е прав/а. Защо ти е да опитваш? Не ти трябва тази глупост изобщо. В моето училище имаше едни, които пушеха трева и се държаха като луди. Може да хванеш и рак на белия дроб... абе, изобщо... лоши неща. Пушенето на трева няма да доведе до нищо хубаво.
*Яса

6.   Оставете го, какво му обяснявате, като иска да си пропилява живота, нека го прави. 60 процента от познатите ми, които преди година започнаха да пушат трева, след това продължиха с по- сериозни наркотици. Днес не приличат на хора. Иначе, купуваш си машинка и хартийки и си свиваш, палиш и се почваш. Ако искаш да станеш боклук- давай.

Ale

7.   Ще ти препоръчам да смесиш с малко тютюн.. Иначе за свиването.. лично аз не съм свивала, но не е толкова трудно колкото верятно си мислиш. :))

8.   Вместо да си даваш парите за джойнт, що не влезнеш в някоя зала да тренираш нещо? Малък си то си личи от темата, но не е ли по-добре от това да се превърнеш в дебил да станеш един стегнат мъж и жените да искат да те имат. Секса е по-як от това да се напушваш, пък и излиза по-евтино стига да си привлекателен :)

9.   Леле, че си тъп! Хората света проглушиха, че се оглупява, че ставаш импотентен /фригидна/ и накрая може да минеш на твърди наркотици. Какво да се прави на глупав човек - "глупав" коментар.

10.   Боже, колко глупави коментари! Джоинта не води до пристрастяване, нито тласка към по-твърд наркотик, ако имаш граници с него!
Рядко пуша трева, нямам интерес към наркотиците, цигари пуша отвреме-навреме (явно не съм пристрастена), не съм опитвала твърд наркотик и не възнамерявам да го правя, мозъкът ми не се е свил. Просто понякога действа усмихващо (: Джоинта има и положително влияние върху организма, но никой не се е постарал да потърси дори и минимална информация в интернет, ами веднага анатемосвате!
Авторе, както ти казаха- OCB листче, може с или без филтър, с или без картонче, с или без тютюн, въпрос на вкус. И най-важното- НЕ ПРЕКАЛЯВАЙ! Всяко нещо с МЯРКА не е опасно. Но прекали ли се с каквото и да е- алкохол, трева, цигари, има риск за здравето!

12.   Относно малоумните коментари по-горе - най-обичам, когато някой "нормален" дава съвети относно тва дали тревата е наркотик, колко била лоша, кви са последиците, всички ще станем глупаци от нея и кви ли не глупости. Много ми е чудно защо изобщо си давате некомпетентното мнение? През сдуханите ви детски години, когато сте тъпкали сладолед в голямото междучасие сте чули колко вредна и лоша била тревата и така до ден днешен. Пуша вече доста време, всеки ден и по много - студент съм в Софийски Университет с много добра специалност, приет с много високи на изпитите. През цялото време не съм спирал да пуша и мозъкът ми не се е "свил".
Относно темата:
1. Дробиш джойнта на ситно, слагаш тютюн и го мешаш.
2. Слагаш вече приготвеното картонче в дясната част на листчето, така че лепилото да е от горе, или съответно ако си левичар - слагаш картончето от ляво.
3. Свиването - изисква време докато свикнеш да свиваш идеални цигари, но става с практика. Отдели нужното време, дори да е дълго, стига да не си в някоя градинка на улицата де, щото нали знаеш, не е много оферта да стоиш и да се мъчиш да свиваш и изведнъж да ти излезе криминална полиция. Най-добрия метод да се научиш е да си тренираш вкъщи примерно, на спокойствие.
4. Пушенето - съдейки по темата ми става ясно, че не си много запознат с холандци, моландци и т. н. Холандеца е така да се каже най-силният коз, който ще намериш. Отличава се от другите, винаги можеш да познаеш холандеца. Той е пухкав, без семки, и някак си ситен като цяло. Съвета ми е ако имаш холандец не го пуши като за последно, не си дърпай да се правиш на гъзар пред другите. Дърпаш си лекичко и държиш в дроба. Ако не си пушил до сега малко количество коз е необходимо да си свърши работата. Все пак целта е да се напушиш и да ти е готино, не да припадаш и повръщаш, нали? Винаги си имай едно на ум за това, трябва да усещаш къде ти е границата. Дано съм помогнал.

13.   Хаха номер 12, дай пет :)
Момиче съм, в момента карам второ висше образование и от години пуша трева.. Ако не ми се беше свил мозъка, сигурно щях да съм изкарала десет и да карам някоя и друга докторантура :)
Няма такъв филм, че тревата те кара да посегнеш към други наркотици! Все едно същото да се отнася и за цигарите.
В България, медицинската употреба на марихуана е строго забранена, но в повечето страни тя се прилага доста успешно, поради факта, че закостенялото мислене го има само при нас.
Всеки се има за много компетентен, дори относно материя която не познава. Никой не ви кара да опитвате, ама поне прочетете нещо бе хора! Аман от разбирачи!

14.   Хаха че кой е казал че свива мозъка? И това с вишето аз пуша трева и имам 1 2 3 и се едно колко и какво имаш. И аз имам, без значение колко и какво, но никой не е застрахован че като пуши трева и дотам. Просто при някой се отключва желанието за други наркотици, при трети не им харесва, а пък едни си пафкат и са си ок. Аз пуша трева достатъчно, друсал съм се с всичко, сага отвреме навреме чертая и предимно пафкам. Но разказах горния разказ с цел поука и да се замисли всеки, че не се знае знае ли се.... Peace

Speed

15.   Aми какво да кажа само някои от коментарите по долу са верни. колкото трева съм пафкал, та ти толкова косми на главата си нямаш. просто недей да прекаляваш и е вярно, че не е пристрастително, дори започнах първо да пуша тютюн.

16.   Тревата е супер аз пуша постоянно даже и сега съм напушена. Няма нищо лошо в това и не смятам че ми е повлияло на мозъка(пуша от доста време). А за свиването кажи на някой няма да ти откаже. Даже може да си пушите заедно :D

18.   Колко прост и ограничен народ... тревата е наркотик, тревата убива, тревата е лошо. Ставаме като смешните американци, тях така са ги плашели. Като е текла кампанията за дезинформация и криминализация на марихуаната в САЩ във вестниците се е писало, че негрите като се напушели почвали да гледат белите в очите. Посочете ми 1 човек убил/наранил някого под въздействието на марихуана? Посочете ми 1 умрял или зависим от марихуана? Няма такива. Пушиш и въобще всички негативни емоции ги закопаваш много дълбоко :) Последното нещо до което ще ти е е бой :)
Аз между другото съм програмист, работя това от години, а от още повече години пуша. Мозъка ми не е увреден, даже напротив, помага ми да се отпусна и да си почивам пълноценно :)

19.   Няма нужда да пробваш и герой няма да станеш!

22.   абе стига сте остроумничили аз си чада от цифра време, верно зарибил сам се, непрекъснато ми предлагат по стабилни наркотици ама отказвам, и що ли? щот несъм наркоман, спортувам си уча и знам че съм над тия отрепки дет шмъркат тъй че да ми ядете хуя шибаняци си пафкам всеки ден щото само този който е пушил стабилно може да ми спори за тревата!

23.   ок но като нямаш пари за да си вземеш десятка за деня... като си направил нз си колко заеми, като осъзнаеш че не са ти останали други приятели освен тревомани.. е тогава кое му е доброто на тая трева бе хореа, да смееш се, яко ти е, нямаш проблеми и грижи но до кога.! след години деца жена щте имаш пффф... сега съм на 22 пуша от 5 години през тия 5 години нямам абсолютно никакви спестявания давах си абсолютно всичките пари за масе изгубих адцки много приятели и какви ли не проблеми. И ето за това сложих край на тая тъпня за да имам цели в живота си.

24.   Не бил наркоман.:(
Ех 22, защо толкова си вярвате, че тревата не е наркотик?
Слабите и лабилни хора пушат трева, опитвайки се да докажат на подрастващото поколение, че било полезно и не вреди.:(
Отворете си зелените очички.

25.   Бих казал че тревата е по-добре от алкохола, ефектите от алкохола са много по лоши от трзи на тревата, доказано е че тревата има лечебни свойства, а доколкото знам алкохола няма такива единствения ефект от него е че се напивач започваш да лазиш по земята или просто се заяждаш с някой и се стига до бой. относно как се 'свива' просто виж в Youtube отколкото някакви хора коийто си нямат на представа какви са ползите от тревата да те критикуват.

26.   Абе вие не разбрахте ли, че всичко с мярка трябва да се прави. Друг е въпросът, че това е невъзможо...

27.   Хай :)
Шъ мъ извиняватИ амъ шъ дам едно комент'че. От трева глава не боли! Джойнта си е джойнт, блъскай яко и да не ти пука к'во ше станИ. Сега сериозно-пуша трева (о да! ) и пуша кажи-речи стабилно. В началото бях като теб-гледах клипове и интервюта с Wiz Khalifa и Snoop Dog и исках да съм като тях. Охаа живот-гуляй. Пушех наляво-надясно, пушех тук, пушех там, черпех, абе яко се раздавах. Така до деня в който ме зашлякаха нащее-е.. Караници-мараници, забрани-спрях. После пак. Та исках да ти кажа че от опит съветът който ще ти дам ще ти послужи: Пуши с мярка (повтарям коментари вече :) ) и не я взимай като приоритет в живота. Чисти се през всеки 1, 5-2 месеца за по 1 и я карай полека. За свиването прочети №28 (отдолу).

Модератор - коментар №28 няма да бъде пуснат! Това не е сайт, в който да учиш малките деца как да свиват трева.

29.   Не прочетох много коментари щот не издържах да чета дивотии... Ще карам на кратко. Пуша трева от 20 години(ама брутално пушене... нон стоп), на 39 съм, в момента си гледам в нас 3 разстения трева, щот в там дет съм - не е незаконно. Имам работа за която 99% от хората само мечтаят и годишна заплата повече отколкото 99% от населението на БГ печели през целия си живот. А забравих да спомена... имам съпруга и дете на 9 години. Тъй че мога отговорно да заявя... тревата не е проблем... неиформираноста е в основата на всички проблеми... точно заради това хлапетата, толкова лесно се "хлъзгат"... колкото до самата трева... това не е дрога, поне не и погледнато от страна пристрастяване... Цигарите(тютюн) например са много, ама много по-гадни... :) знам го от опит... години се боря с тях, а претендирам че имам воля.... Тревата не е проблем да я спреш... И ако някой пита защо не я спра... отговора е прост:) не искам - не ми вреди, не я спирам... тютюна го спрях щот ми пречи... :) Хайде чао от мен... и умната... Пак ще уточня... никой не агитирам да пуши... , но за всеки възръстен е ясно че трябва "отдушник"... дали никотин, дали акохол, хазарт или друго... нещо трябва да е... тъй че... тревата е най-безопасна от тях. УТОЧНЯВАМ - най-безопасна, не значи че е абсолютно безвредна!

30.   29, Това е анонимен сайт, така че да се хвалиш е малко смешно. Не ти е помогнала тревата да стигнеш до "високата" заплата.

31.   Коментара ми за някои ще бъде излишен, за други не. Слушаите сега:
1. Тревата не води до пристрастяване. Цигарите и алкохола са много по-вредни от джйнта. Пуша трева и коментара не се влияе от това, както повечето хора си мислят.
2. Момчето (или момичето) иска да разбере как се свива и се пуши. Не вашите прогнози за наркомания.
3. Гъзе тук се видя, че има хора който са разбрали за какво е темата. За това погледни какво е написал 12 и тренирай. Аз тренирах с тютюн. Казват, че е по-трудно и на мен ми сеструва така. За това научиш ли се с тютюн си готов.
Дано се искефиш и започни лека по лека. За сега не си купуваи сам, набиваи се в партия и си купете. Пушенето не е трудно дърпаш като за цигара поемаш въздух и след 5-6 сек пускаш. Няма смисъл от повече. Като за начало тругни с 2 друпки и след 1 седмица ако усетиш, че не ти стига значи метаболизма е свикнал и си дърпай колкото искаш.
Успех и да не прекаляваш.

32.   дo 29: Не ми е ясно с какво се хваля? ! Както и да е. Очевидно схващаш малко по-бавничко, затова ще си направя труда да ти обясня подробно. Работа, заплата и семейство съм ги споменал, САМО И ЕДНСТВЕНО като доказателство за това че тревата не съсипава живота... моят, може и да ти се струва странно не е бил никак, ама никак лек и продължава да е непрестанна борба за оцеляване... въпреки финансовата свобода която имам... Аз съм израсъл сам, всичко което имам го съм си го извоювал сам с много нерви и усилия.

Относно:"Не ти е помогнала тревата да стигнеш до "високата" заплата. "
-Напротив помогнала ми е и то много... Работата ми е изключително добре платена, но и много, много напрегната... тъй че ако не беше тревата, със сигурност нямаше да съм където съм и вече щях да съм или алкохолик или комарджия или кокаинов наркоман или нещо от рода.... и за да те подразня ще уточня, че заплатата ми далеч (в много пъти) надхвърля общите представи за "висока" :)

Тъй за изпроводяк ще ти кажа... Мисли повече(освен ако наистина нямаш вакуум, някъде м/у ушите) - говори по-малко...

Относно автора на поста... ще повторя, информирай се добре и сам си избери отровата с която ще се стремиш да се съсипеш... мое мнение е че тревата е най-малкото "зло"...

33.   Щом няма зависимост, защо пушите? Нямало зависимост пфф...
Тоя който спре от рас да пуши, той не е зависим!

34.   По-горе вече обясниха как се свива. Сега ще кажа как се пуши - пуши в компания с добри приятели. За съжаление тревата е мода и се пуши в компания с други тревомани, с които единствената вълнуваща тема на разговор е пак тревата. Аз правя така: когато съм с моите приятели (подчертавам, че не са наркомани, тревомани и т. н. ) и правим купон, ако стане веселбата въобще не палим. Ако нещо не сме на кеф и нещо не върви едва тогава се напушваме и пак си прекарваме добре. Но разбира се не всеки ден е празник, така че пуша много рядко. Повтарям РЯДКО!

35.   № 5 много ме расмя :можеш да хванеш рак на белия дроб" хе хе образовай се малко, прочети, че тревата е лек срещи рака! А и никой не е умрял от трева, само не прекалявай! ;)

36.   Хехехе.. много големи разбирачи има тука... Вече чули от майките си и бащите си че тревата е "много вреден наркотик и си тотален наркоман ако пушиш трева".. Е не е така.. аз си "пафкам" почти всеки ден (за жалост меся с тютюн, за по голямо количество и по качествено горене, защото в моя град тревата е доста малко за доста пари.. ) Нямам проблеми с мозъка и подобни, всичко е до психика, не пуша цигари (обикновени).. Спортист съм!! :] Е... не прекалявай все пак.. :]

38.   Здравей :) аз за пръв път опитах когато почнах да уча в Варна и.. от тогава 2 години и половина не съм спирала след 2 години и повече се върнах в моят град от където съм си.. и престанах да пуша но от време на време ако някои пушеше опъвам 2-3 пати и толкова или след 4-5-6 месеца ако се сетя да си взема мара си вземам но мн рядко вече значи хората казват НЕДЕЙ ТИ ЩЕ СЕ ПРИСТРАСТИШ НЗ СИ КАКВО НЗ СИ КАКВО не това не е така и ще ти кажа защо защото аз когато се върнах в моя град защото аз учех само там 8 ми клас и малко се провалих и се върнах след това не съм и пушила така редовно това е въпрос дали искаш да пушиш или не това не е пристрастяване!! аз пуша цигари но вече ако искам по друго това е от остановката с кои си и т. н да стане забавно аз не съм пристрастена от това за свиването нищо немога да ти кажа защото аз не съм свивала последно свих само 1 път на рожденият ми ден (17) пих и след това запалих 1 цигара сама я изпуших на 2-пъти :D но аз наистина не мога марата я вземам сред компания за да бъде малко по забавно или някаде ако сме се събрали и да има хора които пушат 2-3 пъти и толкова но за разлика от други хора някой вземат вече чайове глупости... да се размажат и така ден след ден и Всеки ден познавам и такива 1 приятел с приятелката си 50 100 лева могат да имат но си дават парите когато имат ест за чайове и на мен не ми харесва това и не съм вземала няма и да взема защото това е чист боклук чая... с извинение :) дано да бъда полезна и мисля че споделих това което ми се е случило и т. н :)

39.   Всичките ни спортисти и студенти станаха като номер 36 и 37.

40.   Не може да има толкова ограничени хора, нееее! :D Уча в една от най-престижните гимназии в България, десета година подред завършвам с 6:00 - очевидно мозъкът ми не се е смалил от тревата. :D Сега има повече от месец от последното ми пушене - май не е пристрастяваща.. Приятели имам много, тренирам плуване.. В общи линии смея да кажа, че джойнта не вреди на нищо, въпрос на психическа нагласа е. До тежки наркотици не води - не съм пробвала нищо друго.. До тях се стига от компанията, не от тревата.. Нека, който не е запознат, да не пише на сляпо. И да не говорим, че повечето от коментиращите "против" чадела имат поне десетина правописни грешки в коментарите си, така че не мисля че има смисъл да говорим за затъпяването от коза. Вие сте си неграмотни, а не пушите, въпрос на образование е. :D Не карам хората да пушат, просто изразявам мнение.. Важното е да е в умерени количества.. От веднъж - два пъти месечно, не мисля, че ще има изобщо някакъв ефект. Хайде, приятен ден, философи :)

41.   абе да не та ибе е! кат искаш да пушиш , пуши! аз кат пуша от 8 клас (сега съм завършвам втори семестър висше) да не съм станал по тъп? имам само високи оценки.Тай че проай , ама не се оливай ;)

42.   Да, плащал си такси, но като ти гледам правописа, ми се плаче. То е лесно да зубриш, ама ходи да работиш нещо друго, че не ми се връзва високата квалификация, повярвай. ми. Щом пушиш, значи нямаш здраво мислене, а за горните постове ще ти е нужно. :) Казвам го приятелски.

43.   Не прочетох всички коментари, но от тези които успях да изтърпя ми става ясно, колко неинформирани са повечето хора относно марихуаната. Аз пуша от 12 годишен, в момента съм зъболекар с успешна практика и много доволни клиенти, не казвам, че го дължа на марихуаната, но пък предполага, че повечето от вас които си губят времето по тея форуми с изказвания за това, колко е вредна тревата, нямат дори някво смотано висче образование и работят като шивачки или общинки. Незнам даже как попаднах тук. Приятен ден.

44.   До 43 - 5 зъболекари си ти.. :(

45.   Изпълнен със смисъл коментар... до 44

49.   Така доказано, е че всичко в големи количества е вредно. Тревата също е вредна в големи количества всяко напушване вреди, но и всяко напиване прави същото ако пушиш 1-2 в седмицата не е проблем, а това дали ще минеш на амфетки няма да е благодарение на коза, а благодарение на слабата ти психика запомни, че тревата расте свободно в природата за разлика от жсеки друг наркотик :)

50.   Първоначално ти трябва OCB и картонче половин см... зависи от количеството го разпределяш в едно или повече листчета... навиваш картончето така че да стане като филтър и след това навиваш листчето и подобно на писмо го залепваш с език... след това завиваш няй- горната част и палиш... първо дърпаш, задържаш колкото можеш повече в устата после гългаш пак задържаш колкото се може повече и изпускаш останалия дим... ;) дано дя съм ти помогнала ^^

54.   Номер 5 Най-тъпия USER за деня...
Тревата маха малките ракови образования, а ако ракът е в напреднал стадий само замразява клетките и притъпява болката.
Наистина се затъпява от тревата но трябва да пушиш бая, от личен опит ти го казвам... поне 5-6 пъти дневно в продължение на 1-2 години.
Като я запалиш ако се закашляш спокойно, много малко хора не кашлят от 1-вия път.

55.   Здравей, след като търсиш как се свива със сигурност ще ти трябва и някой друг съвет за тревата.

0. 5г. - това стига за едно масе. Ние тревоманите му викаме ''петичка'' (така се нарича свитато с трева)

1г - това е десятка. (ако е хубаво масето добре ще се насвяткаш :D) стига за 2 масета..

чук- това го използваме за нещо което е добро
дивачка- нещо което не хваща (цъка)

как да разпознаеш дали тревата е добра

гледаш по кристалчетата колкото повече толкова по-добре. ако лепне още по-добре. миризмата не трябва да е твърде силна.

имена на растения и долу горе цена на десятка

Purple haze и pourple krush- рядко се намират петички, около 10лв -Чук :D

Черния сас- От това ти става много весело. не съм сиг. мисля че е както обикновените за петичка 5лв

Бялата вдовица - в нашия раион е около 5 лв за петичка.

hollyday (май така се пишеше) - 7лв за 0. 5

Ice- 5 лева за петичка

Blue berrie - около 7лв за петичка

Микс- когато смесиш 2 вида трева да речем чения сас с blue berrrie.

Как се свива:

Трябва ти OCB за предпочитане черно. трябва ти мек картон коло 0. 15 см (15мм) нагавасх го ама да не е мн голчма дупката виж на някоя картинка. слагаш ролчето (картона) в края на листчето и си правиш маса (това е нещо на което да нарежеш марихуаната и да я исипеш за предпочитане лист или банкнота) свива6 на две бакнотата. След като си го нарязал слагаш малко тютюн. Но не много само да подържа горенето. Слагаш марихуаната и тютюна (може и да не слагаш тютюн) в листчето от оцб и заедно с ролчето го завиваш (да е стегнато) и палиш.

Айде да ти е честито ти си информиран новак :)

57.   Бе вие сте много тъпи! относно коментара със ''свиването на мозъка!! .. Пуша трева от 13 годишна а сега съм на 16 мозъкада ми се е свил НЕ! ;) амм ии свиването е много лесноо.. винаги аз си сивавам марата сама.. на никой не давам да ми я свива! и ако не сте пробвали никога има ли смисъл да коментирате? !

58.   Лесно си е но това не е хубаво наистина попринцип аз пуша трева но на месец по 1 2 пъти и аз просто забелязвам разликите в себе си забелязвам как вече осметта ми се изтрива как говоря недей само това ти казвам но щом искаш давай лробвай един път

61.   П. С. Тревата се използва в медицината в много държави. Използва се да лекува депресия, както и за болкоуспокояващо. Има хора, които имат голяма полза от нея. Не са само пишлемета на по 13, които се гевезят. И до всички пишлемета, които са на 13 тук: Изчакайте да станете поне на 18, тревата не е съвсем безобидна и не бива да си мътите мозъка на тази възраст. Цял живот имате да го правите, за какво ви е да почвате толкова от рано. Пийте бири сега

62.   Първият ми коментар не беше публикуван, най-вероятно, защото бях малко груб(абсурдно малко), затова ще пробвам пак.
До №1 Твърдението ти е грешно. Това "научно" доказателство е древно. Според новите изследвания, такова нещо няма. Просто напиши в google "does marijuana shrink my brain" и чети какво пише в мнозинството от статиите.

63.   Човек който не е пушил трева да обяснява колко е гадна и вредна е все едно мъж да обяснява на жена за цикъл.

65.   Какви са тези глупости, че този който пуши е страхливец, ще изгуби приятели, ще стане много тъп.. няма абсолютно нищо такова. Да не говорим и за това, че марихуаната не пристрастява. Това че има хора, които след първо пушене са решили да продължат да пушат всеки ден по много си е тяхно решение. Всеки избира какво да прави.