Споделена история от Наркотици и алкохол

Как сам съсипах всичко
Здравейте, искам да разкажа и своята история. Всичко започна началото на годината когато се запознах с едно момиче, което много ме харесваше, но аз в началото бях някак си резервиран за сериозна връзка. Впоследствие станахме двойка и заживяхме заедно, от началото всичко вървеше страхотно запознахме се с родителите си и наистина мислех че съм срещнал своя пътник в живота. Подкрепяше ме във всичко с изключение на това че употребявам марихуана почти всеки ден. Постоянно ми повтаряше че това не ми влияе добре и наистина беше така аз сам го усещах. Започнах да й обръщам по малко внимание, карахме се за глупости и един ден тя просто сложи край, точно в момент в който бях твърдо решен да се променя. Сринах се психически до такава степен че не виждах смисъл в нищо, правех отчаяни опити да оправя нещата но нищо не се случи и това просто ме съсипа, че заради моите глупости я загубих. Тя буквално дни след раздялата ни вече си беше намерила друг и дори мисля че й достявяше удоволствие че страдам. Толкова се сринах че не можех да върша нищо взех си неплатен отпуск за да се съвзема но това даже влоши положението ми, не спях не се хранех, просто не виждах смисъл в нищо. Дойде време отново да се връщам на работа и пътувайки с колата катастрофирах изключително тежко, като по чудо оцелях, загубих работата си мечтите си и сега съм в тежка депресия от която не виждам спасение.

Коментари

2.   Аз го виждам така. Спираш треви и неправилен начин на живот. Ставаш добро човече. Падни на колене извини се на Господа и Му искай прошка, сила и водителство

3.   Абсолютно съгласна с номер 2. Има изход от твоята ситуация. Започни с това да си намериш нова работа. След това всичко ще си дойде на мястото. Знай, че всичко идва при нас в подходящия момент и всичко, от което имаме нужда вече е при нас или е на път да дойде в жевота ни. Всичко Е наред. Не се обвинява, заобичай себе си отново. Но задължително спри тревата. От нея със сигурност нямаш нужда, освен това всеки ден е твърде честа употреба.

4.   Освен горе-споменатите.
Може да звучи грубо, но има една приказка: "Не падай духом, за да не духаш паднал"
Всъщност щом ти се случва това, значи трябва да ти се случи, за да станеш по-духовит и уверен.
Виж я нея, тя се радва с новия и приятел и те е забравила, а ти си паднал духом? Защо? За да и доставиш удоволствие ли? Ами ако се съвземеш, ако почнеш да спортуваш, ако се хванеш в ръце и един ден станеш мъж от класа и си хванеш по-хубава и свястна от нея?
Не е ли по-добрият вариант?
Да те гледа тя тогава, колко си щастлив и колко ценен човек е изпуснала?
Това че някой е спрял да вярва в теб не означава, че трябва да спираш да вярваш в себе си.
Слаб си духом, стани силен.
Освен всичко споменато...
Почни да спортуваш и започни да взимаш хранителна добавка 5 - HTP,

5.   Отървала се е навреме. А ти рано или късно ще се върнеш към дрогата.